Затримання для встановлення особи. На 3 години чи на 72 години?

Наприклад- на незаконні вимоги поліції надати документи для перевірки особи на вулиці і відмови цієї особи їх надати- адмін затримання на 3 години і до відділення?

Далі як воно буде, якщо людина не надасть своїх даних - її відпускають через 3 години чи затримують вже на 72 години?

При умові- що людина не скоїла ані кримінальне, ані адмін порушення, не була п´яною тощо. Тобто законних підстав у поліції не було.

Дякую.
показать весь текст
8 1
ДинамоКит 02 апреля в 14:17
Ответ дляЗвездолётчица
Ага, ну да. И подходят по разному и,, просят,, тоже по разному..... Вот потому и отказываются люди и показывать доки и вообще с ними общаться.
Люди мають право не показувати. Але дії поліції будуть відповідати поведінці людини. Не показав, ьо має право. А поліція має право затримати. Не заарештувати. А затримати.
4 1
ДинамоКит 02 апреля в 14:17
Ответ дляКаляка маляка
Мусор виносила, з собакою біля дому гуляла тощо.
Не смішіть, вам нададуть можливість піднятися в квартиру і показати доки.
АсобеннАя 02 апреля в 14:17
Ответ дляДинамоКит
Ні, і захищати, і затримувати підозрілих. І підтримувати порядок.
Ви таку муть пишите.
Ага и бабуль на улице штрафовать за незаконную торговлю
-Ань- 02 апреля в 14:18
Ответ дляДинамоКит
Ні, і захищати, і затримувати підозрілих. І підтримувати порядок.
Ви таку муть пишите.
Я процитувала закон України ’Про національну поліцію’ і дала ссилку на закон. Прочитайте закон і муть стане менш мутною.
А також прочитайте упомянуту в законі постанову ’Про однострій поліцейських’, взагалі прозрієте: там написано який колір одягу має бути у справжніх поліцейських.
3 2 2
Святатабожа 02 апреля в 14:18
Ответ дляАсобеннАя
Вот именно. А в школе полицейскому дали разрешение делать досмотр несовершеннолетних детей без родителей, без понятых и без суда.
Досмотр возможен в присутствии родился/опекуна/педагога, но досмотр это не обыск, хотя наша полиция не понимает разницы.
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:18
Ответ дляДинамоКит
Поліція має право просити документи і назвати причину, чого просить. Це законно. Інше навіщо ви приводити в приклад. Тема ваша тільки про те, що ви намагаєтеся всім довести, що це незаконно. Це законно. Повірти , затриманному роз´яснили , чого в нього питають документи. Зараз у всіх поліцейських камера стоїть,і вони дуже чітко проговорюють , що, чого і які затриманний має права. Мене даї затримало нещодавно, я балда на автобані обігнала, і по лінії розмежування декілька секунд ще їхала. Тормоз. Мене зупинили, і все чітко роз´яснили. Від а до я. Не приколупаєшься. Звісно я погодилась, бо знала, що я так і зробила.
Так у вас законно попросили документи, бо ви зробили адмін порушення. Ще ви могли попросити надати докази щодо вашого правопорушення (у разі сумнівів).

А тут мова йде взагалі БЕЗ порушень якихось.
ДинамоКит 02 апреля в 14:18
Ответ дляАсобеннАя
Тогда при указании причины остановки и обыска ,полиция должна предъявить доки тоже на каком основании идёт обыск.
Який обыск?))) Мова про показ документів, для цього достатньо показати поліцейському посвідчення, представившись, і назвати причину перевірки.
3 1
Г@Л@В@ломка 02 апреля в 14:19
Ответ дляДаха-сваха
’глупости’- не носити з собою документи, коли в країні ВС.
Их можно просто потерять, их могут украсть. Есть множество ситуаций, когда документов может не оказаться под рукой ’вотпрямщас’.
А Дия у нас давно приравнена к бумажным документам.
Святатабожа 02 апреля в 14:19
Ответ дляДинамоКит
Люди мають право не показувати. Але дії поліції будуть відповідати поведінці людини. Не показав, ьо має право. А поліція має право затримати. Не заарештувати. А затримати.
Для задержания тоже должны быть основания.
ДинамоКит 02 апреля в 14:20
Ответ дляСвятатабожа
Ну я не показываю, хотя с доками все ок
У вас їх і не питають))) якмне покажите, то затримають,якщо бужуть підстави.
-Ань- 02 апреля в 14:20
Ответ дляАсобеннАя
Вот именно. А в школе полицейскому дали разрешение делать досмотр несовершеннолетних детей без родителей, без понятых и без суда.
Якщо батьки не будуть ПИСЬМОВО возмущатись - то скоро дітей повністю відіжмуть у батьків. Будуть тільки професіонали виховувати дітей. Народила - і вільна.
3 2 2
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:20
Ответ для-Ань-
Вам треба на інший форум (групу в вайбері / телеграмі). Туди, де закони і підзаконні документи знаходять і обговорюють, по реченням і по термінам розбирають.
Дякую, я вже зрозуміла.
Багато кому не цікаво, багато хто, таке враження- як засланий казачок...виправдовує незаконні дії поліції.
4 3
ДинамоКит 02 апреля в 14:20
Ответ для-Ань-
У вас рабська логіка. А в чому проблема піську показати, якщо хтось в формі попросить? А якщо ви відмовляєтесь - значить з вашою піською щось не так, ви хвора-заразна і/або шалава.
У відділок вас! І 3 доби з´ясовувати, що з вашим статевим здоров´ям (точніше нездоров´ям).

Вам не набридло бути безправними особами? Ставайте людьми. Або хоча б громадянами (не плутати з громадянами України і громадянами УКРАЇНИ).
Ви хвора людина.
4 1
Звездолётчица 02 апреля в 14:20
Ответ дляДинамоКит
Люди мають право не показувати. Але дії поліції будуть відповідати поведінці людини. Не показав, ьо має право. А поліція має право затримати. Не заарештувати. А затримати.
Я что, против или доказываю обратное? Я говорю о том, как полицаи зачастую обращаются и просят показать те самые документы. Чаще люди просто показывают, хотя их права нарушаются, что бы не позволять этому быдлу еще больше быковать, вот и всё. У нас, страна законного беззакония и сейчас это ещё больше видно.
Звездолётчица 02 апреля в 14:21
Ответ дляСвятатабожа
А вы смелая )
Ага, уже и тут дорогу кому-то перебежала, нажаловались.....
Губки-уточкой 02 апреля в 14:21
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
Нічого не зрозуміла.
Що саме не підписано?
Останній Закон, що затверджував Указ про подовження у лютому опублікований у відповідних ЗМІ і, відповідно, вступив в силу.
Чи що ви маєте на увазі?
Г@Л@В@ломка 02 апреля в 14:21
Ответ дляДинамоКит
Не смішіть, вам нададуть можливість піднятися в квартиру і показати доки.
Нет, не дают такой возможности.
Святатабожа 02 апреля в 14:21
Ответ дляДинамоКит
У вас їх і не питають))) якмне покажите, то затримають,якщо бужуть підстави.
Спрашивали несколько раз, а задержать могут, но оснований нет в моем случае.
ДинамоКит 02 апреля в 14:22
Ответ дляАсобеннАя
Ну хорошо что вас остановили за правонарушение, а я знаю случаи когда людям наркоту подкидывалы менты , и что ? Все белые и пушистые ? Забыли сколько раз скандалы были за превышение полномочий и беспредел этих работников?
Передивилися фільмів?)
АсобеннАя 02 апреля в 14:23
Ответ для-Ань-
Якщо батьки не будуть ПИСЬМОВО возмущатись - то скоро дітей повністю відіжмуть у батьків. Будуть тільки професіонали виховувати дітей. Народила - і вільна.
У нас на собрании школы только несколько человек возмутились тому что несовершеннолетних могут так обыскать...
ДинамоКит 02 апреля в 14:24
Ответ дляСвятатабожа
На просьбу показать интересуюсь причиной данной просьбы, с указанием нормы законодательства. Далее ’бе-ме’ и минут через 5 отбывают далее, так и не получив мои документы)

На БП могу только права показать, телефон не даю, это моя личная вещ.
Ніхто їх у вас ні разу не питав, не фантазуйте.
Бо ті що питають, відразу називають причину. В них камери на кармані, і буде порушення, якщо вони вам це самі не скажуть.
3 2
Святатабожа 02 апреля в 14:24
Ответ дляДинамоКит
Ніхто їх у вас ні разу не питав, не фантазуйте.
Бо ті що питають, відразу називають причину. В них камери на кармані, і буде порушення, якщо вони вам це самі не скажуть.
Ну ок, вам виднее)
ДинамоКит 02 апреля в 14:25
Ответ дляАсобеннАя
Ага и бабуль на улице штрафовать за незаконную торговлю
Їх просто просять підти тіх бабуль. Я це бачу майже кожен ранок. Жодну не оштрафували.
ДинамоКит 02 апреля в 14:25
Ответ для-Ань-
Я процитувала закон України ’Про національну поліцію’ і дала ссилку на закон. Прочитайте закон і муть стане менш мутною.
А також прочитайте упомянуту в законі постанову ’Про однострій поліцейських’, взагалі прозрієте: там написано який колір одягу має бути у справжніх поліцейських.
Так ви все читайте, а не кусками. Чттайте і їхні функціональні обов´язки.
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:25
Ответ дляДинамоКит
Не смішіть, вам нададуть можливість піднятися в квартиру і показати доки.
Дякую, хоч насмішила вас)

Якщо мені це нададуть- я більше не вийду, нехай чекають. А в свою квартиру чужих -я не пускаю. Навіть поліцейських, без законних на то підстав. От така я...
3 1
from Ukraine 02 апреля в 14:26
Ответ дляДинамоКит
Ви хвора людина.
Це свідок секти шапочок з фольги. То в ще інші її теми не бачили. Тут цілком пристойно.
2 1
ДинамоКит 02 апреля в 14:26
Ответ дляКаляка маляка
Так у вас законно попросили документи, бо ви зробили адмін порушення. Ще ви могли попросити надати докази щодо вашого правопорушення (у разі сумнівів).

А тут мова йде взагалі БЕЗ порушень якихось.
Затриманій людині завжди кажуть, чого в неї запитали документи. Завжди.
-Ань- 02 апреля в 14:26
Ответ дляДинамоКит
Так ви все читайте, а не кусками. Чттайте і їхні функціональні обов´язки.
А мені не потрібна послуга по перевірці моїх документів.
5 1
ДинамоКит 02 апреля в 14:26
Ответ дляСвятатабожа
Для задержания тоже должны быть основания.
Звісно. Поліція це озвучує.
-Ань- 02 апреля в 14:27
Ответ дляАсобеннАя
У нас на собрании школы только несколько человек возмутились тому что несовершеннолетних могут так обыскать...
Тому що дітей уже вважають злочинцями. І батькам перекривають доступ в заклади освіти, щоб батьки не бачили що там відбувається.