Затримання для встановлення особи. На 3 години чи на 72 години?

Наприклад- на незаконні вимоги поліції надати документи для перевірки особи на вулиці і відмови цієї особи їх надати- адмін затримання на 3 години і до відділення?

Далі як воно буде, якщо людина не надасть своїх даних - її відпускають через 3 години чи затримують вже на 72 години?

При умові- що людина не скоїла ані кримінальне, ані адмін порушення, не була п´яною тощо. Тобто законних підстав у поліції не було.

Дякую.
показать весь текст
8 1
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:27
Ответ дляДинамоКит
Затриманій людині завжди кажуть, чого в неї запитали документи. Завжди.
Якщо законних підстав немає, то які підстави по адмін затриманню?)
ДинамоКит 02 апреля в 14:28
Ответ дляКаляка маляка
Дякую, хоч насмішила вас)

Якщо мені це нададуть- я більше не вийду, нехай чекають. А в свою квартиру чужих -я не пускаю. Навіть поліцейських, без законних на то підстав. От така я...
Мені так пофіг яка ви, що аж соромно))))
АсобеннАя 02 апреля в 14:29
Ответ для-Ань-
Тому що дітей уже вважають злочинцями. І батькам перекривають доступ в заклади освіти, щоб батьки не бачили що там відбувається.
Да, успешно начали с пандемии перекрывать доступ, сейчас под другим соусом продолжают
ДинамоКит 02 апреля в 14:30
Ответ для-Ань-
А мені не потрібна послуга по перевірці моїх документів.
Я вже зрозуміла це. Вам цю послугу ніхто і не надає. Писати той брєд, який ви городити про піськи, це вам не поліція треба, а люди іншої професії. Уривків нахватилися по вайберам, і розводите тут дімагогію.
2 1
Святатабожа 02 апреля в 14:30
Ответ дляДинамоКит
Звісно. Поліція це озвучує.
Эти основания надо не только озвучить (придумать), а ещё и доказать, по крайней мере в моем случае)
2 1
ДинамоКит 02 апреля в 14:32
Ответ дляКаляка маляка
Якщо законних підстав немає, то які підстави по адмін затриманню?)
Откуда я знаю, чого затримали вашого когось там, що ви тут теми строчите? Йому розкажуть, чого він затриманий. В тцк може передадуть)
Святатабожа 02 апреля в 14:32
Ответ дляДинамоКит
Затриманій людині завжди кажуть, чого в неї запитали документи. Завжди.
Просто говорят или подтверждают это документально?)
ДинамоКит 02 апреля в 14:32
Ответ дляСвятатабожа
Эти основания надо не только озвучить (придумать), а ещё и доказать, по крайней мере в моем случае)
Які всі розумні тут))) Бачила я на вулиці таких, які стояли і бекали поліції. Тут то круті)))
Разгуляшка 02 апреля в 14:34
Ответ дляДинамоКит
Ніколи не було поняття ’ незаконні вимоги поліції надати документи’.Вони були і до війни законні, а зараз тим паче. Ви обязані їх надати поліції .
Поліція не має права просити документи без підстав. Може, з початком повномасштабного щось і поміняли, то я не в курсі. Але раніше точно не могли просто так просити, бо лівій п´ятці закортіло.
ДинамоКит 02 апреля в 14:34
Ответ дляСвятатабожа
Просто говорят или подтверждают это документально?)
Озвучують і фіксують це на камеру.
АсобеннАя 02 апреля в 14:34
Ответ дляДинамоКит
Я вже зрозуміла це. Вам цю послугу ніхто і не надає. Писати той брєд, який ви городити про піськи, це вам не поліція треба, а люди іншої професії. Уривків нахватилися по вайберам, і розводите тут дімагогію.
Если не знаете , что ответить, про законные основания, то чего пришли доказывать что-то ?))) идите в тему про кросовки
Святатабожа 02 апреля в 14:34
Ответ дляДинамоКит
Які всі розумні тут))) Бачила я на вулиці таких, які стояли і бекали поліції. Тут то круті)))
Ну я права свои не только ’тут’ знаю, меня вон как посадову особу на допрос никак с декабря не могут заставить прийти, так это следователи, а уж с патрулем, который в принципе не знает законов, бекать я точно не буду)
ДинамоКит 02 апреля в 14:35
Ответ дляРазгуляшка
Поліція не має права просити документи без підстав. Може, з початком повномасштабного щось і поміняли, то я не в курсі. Але раніше точно не могли просто так просити, бо лівій п´ятці закортіло.
Звісно не просто так. Ніхто про просто так не пише. Затриманій людині кажуть, чого це питають.
Святатабожа 02 апреля в 14:35
Ответ дляДинамоКит
Озвучують і фіксують це на камеру.
И? А почему не могут подтвердить документально?)
ДинамоКит 02 апреля в 14:36
Ответ дляАсобеннАя
Если не знаете , что ответить, про законные основания, то чего пришли доказывать что-то ?))) идите в тему про кросовки
Я так зрозуміла, що ви побували в тій темі?)) Мене вона не цікавить.
Пораджу і я вам, раз ви вирішили мені писати, в яку тему ідти.
Стаєте перед дзеркалом, і самі собі розказуєте хоч до вечора в яку тему ходити.
1 1
-Ань- 02 апреля в 14:37
Ответ дляДинамоКит
Я вже зрозуміла це. Вам цю послугу ніхто і не надає. Писати той брєд, який ви городити про піськи, це вам не поліція треба, а люди іншої професії. Уривків нахватилися по вайберам, і розводите тут дімагогію.
В якому законі написано, що я повинна носити з собою документи???
Дайте ссилку на закон і вкажіть конкретну статтю закона.

А я можу вам ще дати ссилку на Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Прочитайте хоча б розділ ІІ (про права, свободи та обов´язки людини і громадянина).
ДинамоКит 02 апреля в 14:38
Ответ дляСвятатабожа
И? А почему не могут подтвердить документально?)
Запитайте у них, чого вони вам документально не підтверджують.
СкокоМнеДадите 02 апреля в 14:38
Сейчас это законное требование. Человек обязан с собой носить паспорт.
Святатабожа 02 апреля в 14:38
Ответ дляДинамоКит
Запитайте у них, чого вони вам документально не підтверджують.
Так я и спрашиваю всегда, не отвечают и уходят 🤷
ДинамоКит 02 апреля в 14:39
Ответ для-Ань-
В якому законі написано, що я повинна носити з собою документи???
Дайте ссилку на закон і вкажіть конкретну статтю закона.

А я можу вам ще дати ссилку на Конституцію України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
Прочитайте хоча б розділ ІІ (про права, свободи та обов´язки людини і громадянина).
Де я казала що ви це зобов´язані?
Я казала про права, хто які права має, а не хто що зобов´язаний..Ви маєте право їх не показувати,а поліція має право затримати, якщо є підстави на то.
АсобеннАя 02 апреля в 14:40
Ответ дляДинамоКит
Я так зрозуміла, що ви побували в тій темі?)) Мене вона не цікавить.
Пораджу і я вам, раз ви вирішили мені писати, в яку тему ідти.
Стаєте перед дзеркалом, і самі собі розказуєте хоч до вечора в яку тему ходити.
Так вы ответить ничего не можете ))) Вас о законе спросили , юридического ответа нет...что вы тогда пишете , просто ’ваше мнение’ ,так оно силы не имеет перед законом
ДинамоКит 02 апреля в 14:40
Ответ дляСвятатабожа
Так я и спрашиваю всегда, не отвечают и уходят 🤷
Не вірю вам. Завжди кажуть, чого вас зупинили.
-Ань- 02 апреля в 14:40
Ответ дляСвятатабожа
Эти основания надо не только озвучить (придумать), а ещё и доказать, по крайней мере в моем случае)
Конституція України, стаття 62:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’Ніхто не зобов´язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.’
Разгуляшка 02 апреля в 14:40
Ответ дляАсобеннАя
Вот именно. А в школе полицейскому дали разрешение делать досмотр несовершеннолетних детей без родителей, без понятых и без суда.
Де? Коли?
Святатабожа 02 апреля в 14:40
Ответ дляДинамоКит
Не вірю вам. Завжди кажуть, чого вас зупинили.
Чему вы не верите? Разве я отрицаю то, что они называют причину?
ДинамоКит 02 апреля в 14:41
Ответ дляАсобеннАя
Так вы ответить ничего не можете ))) Вас о законе спросили , юридического ответа нет...что вы тогда пишете , просто ’ваше мнение’ ,так оно силы не имеет перед законом
Кидайте мені закон, обізнана ви наша, що затримка незаконна.
Святатабожа 02 апреля в 14:41
Ответ для-Ань-
Конституція України, стаття 62:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...
’Ніхто не зобов´язаний доводити свою невинуватість у вчиненні злочину.’
Так у нас Конституция на паузе, сказал же найвеличниший)
Карма хамелеона 02 апреля в 14:42
Ответ для-Ань-
У вас рабська логіка. А в чому проблема піську показати, якщо хтось в формі попросить? А якщо ви відмовляєтесь - значить з вашою піською щось не так, ви хвора-заразна і/або шалава.
У відділок вас! І 3 доби з´ясовувати, що з вашим статевим здоров´ям (точніше нездоров´ям).

Вам не набридло бути безправними особами? Ставайте людьми. Або хоча б громадянами (не плутати з громадянами України і громадянами УКРАЇНИ).
Цікаво як би ви за кордоном відмовилися надати документи. Без війни і військового стану.
2 1
АсобеннАя 02 апреля в 14:42
Ответ дляРазгуляшка
Де? Коли?
В прикордонних областях. С нового года сидит полицейский, у вас что нет такого?
ДинамоКит 02 апреля в 14:42
Ответ дляСвятатабожа
Чему вы не верите? Разве я отрицаю то, что они называют причину?
Яку причину називали, що ви не показали?