Затримання для встановлення особи. На 3 години чи на 72 години?

Наприклад- на незаконні вимоги поліції надати документи для перевірки особи на вулиці і відмови цієї особи їх надати- адмін затримання на 3 години і до відділення?

Далі як воно буде, якщо людина не надасть своїх даних - її відпускають через 3 години чи затримують вже на 72 години?

При умові- що людина не скоїла ані кримінальне, ані адмін порушення, не була п´яною тощо. Тобто законних підстав у поліції не було.

Дякую.
показать весь текст
8 1
-Ань- 02 апреля в 14:03
Ответ дляАсобеннАя
Поліцейський має право вимагати в особи пред’явлення нею документів, що посвідчують особу, та/або документів, що підтверджують відповідне право особи, у таких випадках:

якщо особа володіє зовнішніми ознаками, схожими на зовнішні ознаки особи, яка перебуває в розшуку, або безвісно зниклої особи, або самовільно залишила місце для утримання військовополонених;
якщо існує достатньо підстав вважати, що особа вчинила або має намір вчинити правопорушення;
якщо особа перебуває на території чи об’єкті із спеціальним режимом або в місці здійснення спеціального поліцейського контролю;
якщо в особи є зброя, боєприпаси, наркотичні засоби та інші речі, обіг яких обмежений або заборонений, або для зберігання, використання чи перевезення яких потрібен дозвіл, якщо встановити такі права іншим чином неможливо;
якщо особа перебуває в місці вчинення правопорушення або дорожньо-транспортної пригоди, іншої надзвичайної події;
якщо зовнішні ознаки особи чи транспортного засобу або дії особи дають достатні підстави вважати, що особа причетна до вчинення правопорушення, транспортний засіб може бути знаряддям чи об’єктом вчинення правопорушення
Єдине, що може поліцейський - надавати послуги.
Читайте закон ’Про Національну поліцію’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/580-19#Text
Надання послуг - це єдине завдання поліції.
6 6
ДинамоКит 02 апреля в 14:04
Ответ дляКаляка маляка
На скільки мені відомо- на протязі 60 годин потрібно провести суд. Тобто або людину виправдати, або адмінка, або криміналка. Далі 12 годин ще. Тобто взагалі 72 години на все.

Тобто який сенс проводити суд на неправомірні дії поліції надати документи? Це ж нонсенс.

Я не знаю, щоб хтось ось так 3 доби сидів. Навіть на алкащів викликали поліцію- вони 2-3 години там і вдома вже.
Правомірні. Чого не правомірні?
Поліція має право запитати документи, називає причину, чого питає саме у вас. Ви звісно маєте право не давпти, але це буде порушення вже. Не просто ж так підійшли і вимагають.
4 3
АсобеннАя 02 апреля в 14:04
Ответ дляДаха-сваха
’глупости’- не носити з собою документи, коли в країні ВС.
Глупости -не знать свои права и законы )))
4 3
-Ань- 02 апреля в 14:05
Ответ дляЗвездолётчица
Расскажу свою историю, март 2022 года. У нас во дворе приняли диверсанта. Так вот, паспорт у него был и он его показал совершенно просто и легко. Но случилось то, что случилось и хорошо конечно, парень, которые его принимал, посмотрев паспорт сказал, о, да мы земляки. При внимательном рассмотрении записей, стало ясно, что они из соседних сёл и что такого человека, он не знает! Так что не обольщайтесь на счёт простого,, показать паспорт,,.
’Працювати я не люблю, а красти боюся. Поїду у місто, в поліцію наймуся.’
4 3
ДинамоКит 02 апреля в 14:05
Ответ дляАсобеннАя
Глупости. Есть люди, которые принципиально не хотят носить документы , есть кто боиться потерять, или что украдут.
Ну от їх мть право затримати до з´ясовування особистості.
Даха-сваха 02 апреля в 14:05
Ответ дляКаляка маляка
Ви теж впускаєте додому поліцію просто так? Або показуєте всі особисті речі в кишенях, сумці просто так?

Або носите ще з собою документи на квартиру, авто тощо?

Чому юристи знають свої права і їх відстоюють, а ми- прості люди- повинні на неправомірні дії виконувати їх вказівки? А якщо не хочеш виконувати вказівки - то маніпулюють ось саме таким, що значить ти щось скриваєш тощо.
Чому ви перекручуєте?
Питання в темі було про документи, що посвідчують особу. Я пишу по темі.
У вас по темі відповісти вже аргументів нема?
3 1
Звездолётчица 02 апреля в 14:05
Ответ дляДинамоКит
Не написано , що повинен носити. Але поліція має право їх у вас попросити для перевірки, це законно. Вони ж не просто підходять і покажи доки. Поліція каже:’ ми хочемо переглянути ваші документи , тому що.....’ і обов´язково називає причину, чого вас зупинив..
Ага, ну да. И подходят по разному и,, просят,, тоже по разному..... Вот потому и отказываются люди и показывать доки и вообще с ними общаться.
Губки-уточкой 02 апреля в 14:05
Ответ дляЗвездолётчица
И военное положение тоже официально не подписано.....
Ким не підписаний?
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:05
Ответ дляДаха-сваха
’глупости’- не носити з собою документи, коли в країні ВС.
Мусор виносила, з собакою біля дому гуляла тощо.
3 1
Дуняша 02 апреля в 14:06
Ответ дляКаляка маляка
Ви теж впускаєте додому поліцію просто так? Або показуєте всі особисті речі в кишенях, сумці просто так?

Або носите ще з собою документи на квартиру, авто тощо?

Чому юристи знають свої права і їх відстоюють, а ми- прості люди- повинні на неправомірні дії виконувати їх вказівки? А якщо не хочеш виконувати вказівки - то маніпулюють ось саме таким, що значить ти щось скриваєш тощо.
Удалено администрацией...
Святатабожа 02 апреля в 14:06
Ответ дляУхахайкина
сейчас еще и телефоны в обязательном порядке тщательно проверяют.
Но не имеют никакого права это делать. Вы не обязаны показывать документы и предоставлять свой телефон.
3 1
АсобеннАя 02 апреля в 14:06
Ответ дляДинамоКит
Правомірні. Чого не правомірні?
Поліція має право запитати документи, називає причину, чого питає саме у вас. Ви звісно маєте право не давпти, але це буде порушення вже. Не просто ж так підійшли і вимагають.
Тогда при указании причины остановки и обыска ,полиция должна предъявить доки тоже на каком основании идёт обыск.
5 1
Даха-сваха 02 апреля в 14:07
Ответ дляГубки-уточкой
Ким не підписаний?
Люди ще не в курсі, що не тільки підписаний документ про військовий стан, а й про те, що продовжений.
Матрьохи на зміні ’пашуть’.
6 2
Святатабожа 02 апреля в 14:07
Ответ дляЭмчЭндЭм
Якщо людина не надала документи, або іншим чином не встановлено її особу, то через 3 години додому не відпустять. Навіть не мрійте
Почему? Какая причина будет для дальнейшего задержания?
ДинамоКит 02 апреля в 14:07
Ответ дляЗвездолётчица
Всё может быть, не спорю. Но автор написала свои притензии и возможную причину отказа. А столько беспредела и самоуправства беззаконного, сколько наши полицаи творили и творят, то да, не всегда хочется показывать документы и вообще с ними общаться. Да и сейчас они не прекратили заниматься этим самым беспределом и нарушениями прав граждан и прикрываются вот тем самым военным положением.
Та всі творять, але мова ж йдеться, як правильно буде. Усвсіх є права. Поліція має правоизапитати, це не буде порушенням. Людина має право не показати. І знов поліція має право затримати до з´ясовування. І в цей час людина затримана, а не звинувачувана. І людина має право на дії, якими вона докаже свою особистість. Дзвінки родичам, тощо..
Звездолётчица 02 апреля в 14:08
Ответ дляГубки-уточкой
Ким не підписаний?
Удалено администрацией...
Даха-сваха 02 апреля в 14:10
Ответ дляКаляка маляка
Мусор виносила, з собакою біля дому гуляла тощо.
О, точно. Я й забула, що в нас біля кожного смітника і засраної клумби біля будинку, по наряду поліції стоїть
3 2
Святатабожа 02 апреля в 14:09
Ответ дляДинамоКит
Відкинемо матрьох і рашиків, не будем про них.
Тепер подумайте, чого людина відмовилася показувати документи? Невже так хоче до відділку і в клітку до з´ясування? Це ж не логічно. Кругом по всім каналам писали на початку війни, носити обов´язково доки з собою, або Дія. Це ж порушення не надати доки.
Я вам скажу, щось не те з доками. І ясно, що це пов´язано може бути не з тим, що ти їх втратив.
Ну я не показываю, хотя с доками все ок
2 1
автор Каляка маляка 02 апреля в 14:11
Ответ дляДуняша
Удалено администрацией...
-Ань- 02 апреля в 14:11
Ответ дляДинамоКит
Відкинемо матрьох і рашиків, не будем про них.
Тепер подумайте, чого людина відмовилася показувати документи? Невже так хоче до відділку і в клітку до з´ясування? Це ж не логічно. Кругом по всім каналам писали на початку війни, носити обов´язково доки з собою, або Дія. Це ж порушення не надати доки.
Я вам скажу, щось не те з доками. І ясно, що це пов´язано може бути не з тим, що ти їх втратив.
У вас рабська логіка. А в чому проблема піську показати, якщо хтось в формі попросить? А якщо ви відмовляєтесь - значить з вашою піською щось не так, ви хвора-заразна і/або шалава.
У відділок вас! І 3 доби з´ясовувати, що з вашим статевим здоров´ям (точніше нездоров´ям).

Вам не набридло бути безправними особами? Ставайте людьми. Або хоча б громадянами (не плутати з громадянами України і громадянами УКРАЇНИ).
4 3
ДинамоКит 02 апреля в 14:12
Ответ дляКаляка маляка
Ви теж впускаєте додому поліцію просто так? Або показуєте всі особисті речі в кишенях, сумці просто так?

Або носите ще з собою документи на квартиру, авто тощо?

Чому юристи знають свої права і їх відстоюють, а ми- прості люди- повинні на неправомірні дії виконувати їх вказівки? А якщо не хочеш виконувати вказівки - то маніпулюють ось саме таким, що значить ти щось скриваєш тощо.
Поліція має право просити документи і назвати причину, чого просить. Це законно. Інше навіщо ви приводити в приклад. Тема ваша тільки про те, що ви намагаєтеся всім довести, що це незаконно. Це законно. Повірти , затриманному роз´яснили , чого в нього питають документи. Зараз у всіх поліцейських камера стоїть,і вони дуже чітко проговорюють , що, чого і які затриманний має права. Мене даї затримало нещодавно, я балда на автобані обігнала, і по лінії розмежування декілька секунд ще їхала. Тормоз. Мене зупинили, і все чітко роз´яснили. Від а до я. Не приколупаєшься. Звісно я погодилась, бо знала, що я так і зробила.
АсобеннАя 02 апреля в 14:12
Ответ для-Ань-
У вас рабська логіка. А в чому проблема піську показати, якщо хтось в формі попросить? А якщо ви відмовляєтесь - значить з вашою піською щось не так, ви хвора-заразна і/або шалава.
У відділок вас! І 3 доби з´ясовувати, що з вашим статевим здоров´ям (точніше нездоров´ям).

Вам не набридло бути безправними особами? Ставайте людьми. Або хоча б громадянами (не плутати з громадянами України і громадянами УКРАЇНИ).
Святатабожа 02 апреля в 14:13
Ответ дляАсобеннАя
Тогда при указании причины остановки и обыска ,полиция должна предъявить доки тоже на каком основании идёт обыск.
Досмотр, а для обыска нужно определение суда
Святатабожа 02 апреля в 14:14
Ответ дляЗвездолётчица
Удалено администрацией...
А вы смелая )
Губки-уточкой 02 апреля в 14:14
Ответ дляСвятатабожа
Ну я не показываю, хотя с доками все ок
Так і не потрібно кожному поліцейському, що потрапив у поле зору їх настирливо пред´являти)))
Чи як то відбувається?
-Пані, пред´явіть посвідчення особи, будь ласка.
- Не хочу, не буду.
- А, ну і ладно (зникає в далечині)
І так двічі на день.
-Ань- 02 апреля в 14:14
Ответ дляКаляка маляка
На скільки мені відомо- на протязі 60 годин потрібно провести суд. Тобто або людину виправдати, або адмінка, або криміналка. Далі 12 годин ще. Тобто взагалі 72 години на все.

Тобто який сенс проводити суд на неправомірні дії поліції надати документи? Це ж нонсенс.

Я не знаю, щоб хтось ось так 3 доби сидів. Навіть на алкащів викликали поліцію- вони 2-3 години там і вдома вже.
Вам треба на інший форум (групу в вайбері / телеграмі). Туди, де закони і підзаконні документи знаходять і обговорюють, по реченням і по термінам розбирають.
4 3
ДинамоКит 02 апреля в 14:15
Ответ для-Ань-
Єдине, що може поліцейський - надавати послуги.
Читайте закон ’Про Національну поліцію’:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/580-19#Text
Надання послуг - це єдине завдання поліції.
Ні, і захищати, і затримувати підозрілих. І підтримувати порядок.
Ви таку муть пишите.
3 2
АсобеннАя 02 апреля в 14:15
Ответ дляДинамоКит
Поліція має право просити документи і назвати причину, чого просить. Це законно. Інше навіщо ви приводити в приклад. Тема ваша тільки про те, що ви намагаєтеся всім довести, що це незаконно. Це законно. Повірти , затриманному роз´яснили , чого в нього питають документи. Зараз у всіх поліцейських камера стоїть,і вони дуже чітко проговорюють , що, чого і які затриманний має права. Мене даї затримало нещодавно, я балда на автобані обігнала, і по лінії розмежування декілька секунд ще їхала. Тормоз. Мене зупинили, і все чітко роз´яснили. Від а до я. Не приколупаєшься. Звісно я погодилась, бо знала, що я так і зробила.
Ну хорошо что вас остановили за правонарушение, а я знаю случаи когда людям наркоту подкидывалы менты , и что ? Все белые и пушистые ? Забыли сколько раз скандалы были за превышение полномочий и беспредел этих работников?
АсобеннАя 02 апреля в 14:16
Ответ дляСвятатабожа
Досмотр, а для обыска нужно определение суда
Вот именно. А в школе полицейскому дали разрешение делать досмотр несовершеннолетних детей без родителей, без понятых и без суда.
Святатабожа 02 апреля в 14:16
Ответ дляГубки-уточкой
Так і не потрібно кожному поліцейському, що потрапив у поле зору їх настирливо пред´являти)))
Чи як то відбувається?
-Пані, пред´явіть посвідчення особи, будь ласка.
- Не хочу, не буду.
- А, ну і ладно (зникає в далечині)
І так двічі на день.
На просьбу показать интересуюсь причиной данной просьбы, с указанием нормы законодательства. Далее ’бе-ме’ и минут через 5 отбывают далее, так и не получив мои документы)

На БП могу только права показать, телефон не даю, это моя личная вещ.