Джага-джага• 02 апреля 2024
Что лучше для снятия воспаления дексалгин или нимесил? Назначил стоматолог
Плету интриги• 02 апреля 2024
А чим вам ібупрофен не вгодив? Чудово теж допомагає в таких ситуаціях, головне дозування правильно розрахувати. Печінка у вас одна
Джага-джага
• 02 апреля 2024
Ответ дляПлету интриги
Якщо мені написали або німесіл або дексалгін то навіщо мені ібупрофен ?
Плету интриги• 02 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Дія та ж сама, але ібупрофен не такий токсичний
Джага-джага
• 02 апреля 2024
Ответ дляПлету интриги
Мені треба як зняття запалення а не обезболююче
Плету интриги• 02 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Ну так. Почитайте інструкцію, це воно
Рятівник Малібу• 02 апреля 2024
Ответ дляПлету интриги
Нет. У разных нпвс в разной степени выражены противовоспалительный, обезболивающий и жаропонижающий эффекты. У нимесулида противоспалительный эффект сильнее, чем у ибупрофена.
Плету интриги• 02 апреля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Як скажете. Мені мій стоматолог його рекомендує, і завжди норм допомагає
Organic• 02 апреля 2024
Дивне призначення: запалення знімає антибіотик, дексалгін/німесіл то швидше знеболення.
Сірничок• 02 апреля 2024
Німесил це дуже токсичний препарат, дексалгін з більш пізніх поколінь, але має менш виражений протизапальний ефект
Сірничок• 02 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Тільки лікар ідіот міг виписати німесил
Сірничок• 02 апреля 2024
Ответ дляДжага-джага
Це одна група препаратів, абсолютно однакова дія, НПЗП називається, і протизапальний ефект у декскетопрофену більш виражений
Сірничок• 02 апреля 2024
Ответ дляOrganic
Ніколи і нікому такого не кажіть, а є ще ідіоти лікарі, що призначають з профілактичною метою антибактеріальні засоби, якраз серед стоматологів
Джага-джага
• 02 апреля 2024
Ответ дляOrganic
Я вже пила антибіотики
Джага-джага
• 02 апреля 2024
Ответ дляСірничок
Дякую