Хи хи, ну ну• 02 апреля 2024
Алкоголь і лікування хелікобактеру
В пятницю планується захід, в суботу як раз останній день прийому ліків (антибіотик і денол), тож цікавить питання - хтось вживав алкоголь під час лікування хелікобактеру, чи він повністю нівелює пройдена лікування?
Даю справку• 02 апреля 2024
Залежить від антибіотику. Для деяких алкоголь цілком безпечний і ніяк не діє. Навіть на ВВС була стаття з роз´ясненням
Хи хи, ну ну
• 02 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
Цікаво, дякую, пошукаю. Антибіотик флемаксин
Не обижаюсь• 02 апреля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
У вас один антибіотик ? А коаритроміцин? Взагалі не рекомендовано приймати алкоголь ще 48 год після відміни антибіотиків .
Хи хи, ну ну
• 02 апреля 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Подивилась, ще новакс ( Левофлоксацин) (чомусь думала, що він не належить до антибіотиків)
Так отож - але більше хвилює, чи не піде на нівець все лікування
Хочу на Балі• 03 апреля 2024
Ответ дляХи хи, ну ну
На качество лечения алкоголь не повлияет. Повлияет на ваше самочувствие. С некоторыми антибиотиками и алкоголем вы получите очень сильное похмелье.
Хи хи, ну ну
• 03 апреля 2024
Ответ дляХочу на Балі
Дякую за відповідь