Екскурсії по замках Львівщини

Вітаю! Підкажіть, будь ласка, можливо агенство або які ще варіанти. Хочемо в травні до Львова, на 2 дні, потім далі. І хотілося б замовити екскурсію по замках, щоб кілька відразу. Бо минулого разу брали екскурсію по самому Львову на місці, то зовсім не сподобалось((( І ще питання: на скільки я памятаю, то замки лише на вихідних працюють, чи не так?
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 12:46
Все время слушать что радянська влада сделала, все время были в радянській оккупации
Херня, нас ще москалями обізвали
Кажу , а що ж ви радянські підлогу за тридцять років не пофарбували, це замок який згорів. Так і стоїть обшарпаний.
Там буде церква, в якій радянська влада гараж зробила, тільки не понятно як в ті ворота машина пролізла
2 3 8
Чу Ча 03 апреля в 12:47
Дізнайтеся спочатку чи не на реставрації замки і чи є там що дивитись, крім фасаду
Личко Невеличке 03 апреля в 12:51
Ездили везде, кроме замков с Відвідай тур(Замарстинівська 34), гиды супер, девочки в самом агентстве супер. Все подробно и всегда на связи. По телефону все расскажут. Рекомендую) но да, замки раньше были только на выходные и потому мы не попали. Не знаю, как сейчас.
Аноним_1859 03 апреля в 12:52
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все время слушать что радянська влада сделала, все время были в радянській оккупации
Херня, нас ще москалями обізвали
Кажу , а що ж ви радянські підлогу за тридцять років не пофарбували, це замок який згорів. Так і стоїть обшарпаний.
Там буде церква, в якій радянська влада гараж зробила, тільки не понятно як в ті ворота машина пролізла
І тут совкодрочери. Задовбали ви вже.
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 12:53
Будите слухати історію про каву, то скажіть що вони їх стибзяли, бо каву розсмакували запорізькі козаки і тільки тоді пан її продемонстрував у Львові
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 12:54
Ответ дляАноним_1859
І тут совкодрочери. Задовбали ви вже.
Щоб не совкодрочити, треба мати повагу до людей, атне принижувати схід країни, як це робиться на Львівщині
2 2 1 6
Личко Невеличке 03 апреля в 12:54
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все время слушать что радянська влада сделала, все время были в радянській оккупации
Херня, нас ще москалями обізвали
Кажу , а що ж ви радянські підлогу за тридцять років не пофарбували, це замок який згорів. Так і стоїть обшарпаний.
Там буде церква, в якій радянська влада гараж зробила, тільки не понятно як в ті ворота машина пролізла
Это от гида зависит. Одна, рассказывая о советском периоде вообще разрыдалась на весь автобус, у меня был лёгкий шок, неожиданно ) ну да, кого как коснулось. Но ты же на работе... А там прям слезы ручьями) другие очень интересно и без личных переживаний рассказывали
Сосиска_Втесте 03 апреля в 12:55
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все время слушать что радянська влада сделала, все время были в радянській оккупации
Херня, нас ще москалями обізвали
Кажу , а що ж ви радянські підлогу за тридцять років не пофарбували, це замок який згорів. Так і стоїть обшарпаний.
Там буде церква, в якій радянська влада гараж зробила, тільки не понятно як в ті ворота машина пролізла
Я не тільки б вас обізвала, ще й би сраною мітлою вас вигнала
1 9
Инстагра_мерша 03 апреля в 12:55
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Все время слушать что радянська влада сделала, все время были в радянській оккупации
Херня, нас ще москалями обізвали
Кажу , а що ж ви радянські підлогу за тридцять років не пофарбували, це замок який згорів. Так і стоїть обшарпаний.
Там буде церква, в якій радянська влада гараж зробила, тільки не понятно як в ті ворота машина пролізла
Почекайте, скоро прийде час що і ви це зрозумієте, якщо до цих пір не зрозуміли що таке кацап.
Сосиска_Втесте 03 апреля в 12:57
Ответ дляИнстагра_мерша
Почекайте, скоро прийде час що і ви це зрозумієте, якщо до цих пір не зрозуміли що таке кацап.
Як за стільки років не зрозуміли, то вже й не зрозуміють ніколи. Тільки викорінювати
Мороженная курица 03 апреля в 12:58
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Щоб не совкодрочити, треба мати повагу до людей, атне принижувати схід країни, як це робиться на Львівщині
І не тільки на Львівщині , будьте чесними до кінця
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 12:58
Ответ дляАноним_1859
І тут совкодрочери. Задовбали ви вже.
На екскурсії були люди виключно зі сходу, люди з Маріуполя були, ми такої гидоти наслухалися
Як ми тут Путіна кликали, ми війну розв´язали, боже які там ротяки чорнороті.
1 1 2 4
Мороженная курица 03 апреля в 13:00
Ответ дляОгірок та Помідорчик
На екскурсії були люди виключно зі сходу, люди з Маріуполя були, ми такої гидоти наслухалися
Як ми тут Путіна кликали, ми війну розв´язали, боже які там ротяки чорнороті.
Так для чого було їхати?
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 13:01
Ответ дляИнстагра_мерша
Почекайте, скоро прийде час що і ви це зрозумієте, якщо до цих пір не зрозуміли що таке кацап.
Ми зі сходу приїхали не для того , що б нас принижали і обсирали
Оченьценная 03 апреля в 13:02
Колись давно були у Львові, то на площі біля пам’ятника Шевченко підішов хлопець і запронував екскурсію по замкам ( Золочів, Олешківський, Підгірці і церква з сонячним годинником). Нас було 5 чол. влізли в його машину. Дуже сподобалася екскурсія. З 10 до 17 години проїздили.
Оновлена версія 03 апреля в 13:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
На екскурсії були люди виключно зі сходу, люди з Маріуполя були, ми такої гидоти наслухалися
Як ми тут Путіна кликали, ми війну розв´язали, боже які там ротяки чорнороті.
Бывает и такое. Люди везде одинаковые, есть плохие, есть хорошие, вам плохие попались((

Автор, и от меня плюсик к відвідай. А почему вам по городу не понравилась? Вы обзорную брали? Там много вариантов, підземелля классная экскурсия) вообще, можете загуглить. Сразу и подробное описание будет, варианты экскурсий, цены. Работают вроде не только по выходным.
Аноним_1859 03 апреля в 13:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
На екскурсії були люди виключно зі сходу, люди з Маріуполя були, ми такої гидоти наслухалися
Як ми тут Путіна кликали, ми війну розв´язали, боже які там ротяки чорнороті.
Починали за совок, закінчили війною. А хіба не правду вона сказала, що тоді знищували українську культуру і все українське?
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 13:09
Ответ дляАноним_1859
Починали за совок, закінчили війною. А хіба не правду вона сказала, що тоді знищували українську культуру і все українське?
Треба питати де діли гроші за 30 років, бо стан замків шокований
Можна запитати, чому стільки робітників у замку, над кожним предметом жіночка стоїть
Инстагра_мерша 03 апреля в 13:09
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ми зі сходу приїхали не для того , що б нас принижали і обсирали
А ви москалі, кацапи чи радянська влада? Ви ж пишете що гід про них говорив, а не про вас зі сходу. І таки да, радянська влада знищувала там все українське
Оновлена версія 03 апреля в 13:10
Ответ дляИнстагра_мерша
А ви москалі, кацапи чи радянська влада? Ви ж пишете що гід про них говорив, а не про вас зі сходу. І таки да, радянська влада знищувала там все українське
Ну так она же написала, что их москалями обзывали
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 13:11
Ответ дляИнстагра_мерша
А ви москалі, кацапи чи радянська влада? Ви ж пишете що гід про них говорив, а не про вас зі сходу. І таки да, радянська влада знищувала там все українське
Я вже написала, що нас обізвали москалями, і ми війну розв´язали бо російською спілкуємося
Инстагра_мерша 03 апреля в 13:11
Ответ дляОновлена версія
Ну так она же написала, что их москалями обзывали
Так і сказав гід: так, москалі, слухайте сюда, зараз я розкажу вам все про вас
1 4
Мороженная курица 03 апреля в 13:11
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я вже написала, що нас обізвали москалями, і ми війну розв´язали бо російською спілкуємося
Дивно, тут пишите чисто по западенськи.
Оновлена версія 03 апреля в 13:14
Ответ дляИнстагра_мерша
Так і сказав гід: так, москалі, слухайте сюда, зараз я розкажу вам все про вас
Я хз, как там было, не присутствовала. В жизни я говорю по украински. Всегда. И я, и муж. Перешли на укр ещё до того, как это стало популярным. И да, попадаются люди с вавкой в голове, которые когда слышат, что родом из Донецка, то начинают оскорблять, и хрень всякую нести.
Если так себя вела экскурсовод, то это крайне не профессионально. Та и как человек она не очень
Огірок та Помідорчик 03 апреля в 13:14
Ответ дляМороженная курица
Дивно, тут пишите чисто по западенськи.
Ну ми і розмовляли українською. Але ми все одно не українці для них
Оновлена версія 03 апреля в 13:15
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну ми і розмовляли українською. Але ми все одно не українці для них
Есть такое. Та и забейте.
Мороженная курица 03 апреля в 13:15
Ответ дляОновлена версія
Я хз, как там было, не присутствовала. В жизни я говорю по украински. Всегда. И я, и муж. Перешли на укр ещё до того, как это стало популярным. И да, попадаются люди с вавкой в голове, которые когда слышат, что родом из Донецка, то начинают оскорблять, и хрень всякую нести.
Если так себя вела экскурсовод, то это крайне не профессионально. Та и как человек она не очень
Я колись їздила з чоловіком в східну частину України, кілька разів. То теж було ’ ми нє панімаємо мови’, бандьори і так далі. Так що не робіть з себе жертв
Мороженная курица 03 апреля в 13:16
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Ну ми і розмовляли українською. Але ми все одно не українці для них
Вам яка різниця, хто ви дня них. Скаргу залишили на гіда?
Оновлена версія 03 апреля в 13:18
Ответ дляМороженная курица
Я колись їздила з чоловіком в східну частину України, кілька разів. То теж було ’ ми нє панімаємо мови’, бандьори і так далі. Так що не робіть з себе жертв
Где я делала из себя жертву? Я написала, как есть. Лично у меня проблем не было в Донецке языковых, мы давно на укр перешли. Я не к тому, что такого у вас не было, верю, что могло быть. Я к тому, что дураки везде есть. И с начала полномасштабки почему-то именно западная часть решила, что они настоящие украинцы, хотя такие же украинцы, как и мы. Просто им повезло родиться не на границе с рашкой.
Мороженная курица 03 апреля в 13:19
Ответ дляОновлена версія
Где я делала из себя жертву? Я написала, как есть. Лично у меня проблем не было в Донецке языковых, мы давно на укр перешли. Я не к тому, что такого у вас не было, верю, что могло быть. Я к тому, что дураки везде есть. И с начала полномасштабки почему-то именно западная часть решила, что они настоящие украинцы, хотя такие же украинцы, как и мы. Просто им повезло родиться не на границе с рашкой.
Східна частина України більше русифікована, це історичний факт. І позбуватися вони цього не хочуть