Яке планування краще? Яка Ваша думка

Результат:
вже голосів: 55
30 (54.55%) Фото 1
25 (45.45%) Фото 2 (зелений фон)
Удачная 03 апреля в 12:56
Там дві плити і дві ванни?
автор Аноним_1858 03 апреля в 12:58
Ответ дляУдачная
Там дві плити і дві ванни?
1 Ванна роздільна, а поряд туалет на фото раковина.
So_so 03 апреля в 12:59
Вторая нравится больше, там в бОльшей комнате есть примыкание к ванной (к стокам), я бы эту комнату сделала кухней-гостиннной + 2 спальни
Бабульція 03 апреля в 12:59
в другому + що є два санвузли. але сусідство з ванною сусідів то капец.
я за перший варіант.
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:00
Ответ дляSo_so
Вторая нравится больше, там в бОльшей комнате есть примыкание к ванной (к стокам), я бы эту комнату сделала кухней-гостиннной + 2 спальни
Так незробите, бо кухня розташована і газ ви неперенесете!!!
Булку Дай 03 апреля в 13:00
Вариант с розовым. Он более удобен. Это киевская обл? Новострой?
So_so 03 апреля в 13:02
Ответ дляАноним_1858
Так незробите, бо кухня розташована і газ ви неперенесете!!!
Жаль, я думала новострой с электро. Но всё равно мне ближе 2 вариант. Нравится коридор, справа большой шкаф, слева прихожая.
В 1 варианте куча дверей.
ЖенаАйтишнеГа 03 апреля в 13:04
Я яке з них відповідає нормам законодавства?
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:04
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я яке з них відповідає нормам законодавства?
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:05
Ответ дляБулку Дай
Вариант с розовым. Он более удобен. Это киевская обл? Новострой?
так
Булку Дай 03 апреля в 13:05
Ответ дляАноним_1858
так
Напоминает жк коцюбинский и Атлант. Путаю?
Булку Дай 03 апреля в 13:06
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я яке з них відповідає нормам законодавства?
А шо не так?
Мрію про космос 03 апреля в 13:07
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Я яке з них відповідає нормам законодавства?
Яким конкретно нормам?
Україна понад усе! 03 апреля в 13:07
Ответ дляАноним_1858
Так незробите, бо кухня розташована і газ ви неперенесете!!!
А если перенести и сделать электроплиту?
ЖенаАйтишнеГа 03 апреля в 13:07
Ответ дляМрію про космос
Яким конкретно нормам?
Санітарним та будівельним
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:07
Ответ дляSo_so
Жаль, я думала новострой с электро. Но всё равно мне ближе 2 вариант. Нравится коридор, справа большой шкаф, слева прихожая.
В 1 варианте куча дверей.
зелена квартира на дві сторони.
Мрію про космос 03 апреля в 13:08
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Санітарним та будівельним
А що саме порушено?
So_so 03 апреля в 13:08
Ответ дляАноним_1858
зелена квартира на дві сторони.
Это тоже большой плюс
Стрибну в гречку 03 апреля в 13:08
Ответ дляАноним_1858
Так незробите, бо кухня розташована і газ ви неперенесете!!!
Я не вчитувався в комент, але 2 роки назад ми перенесли весь газ. Точніше відрізали трубу до плити ( індукцію поставили) і перенесли навіть сам лічильник. Це не дорого коштує.
Але друга, як на мене краща, два балкони краще ніж 1, і в перший двері в кімнату ту що поруч з ванною треба переносити, бо той кут в кімнаті 40 ка сантиметровий буде як бельмо . І в результаті виходить що отой закуток який веде до цієї кімнати повз сан вузли не функціональний взагалі, а це ж ваші метри квадратні.
Ну і в першій зовсім маленький коридор
АяВсёЗнаю 03 апреля в 13:10
Який метраж кухні у 2 варіанті? Не подобається, що це кутова квартира.
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:11
Ответ дляАяВсёЗнаю
Який метраж кухні у 2 варіанті? Не подобається, що це кутова квартира.
Є такий ще варіант в середині будинку! Думаєте буде краще
Стрибну в гречку 03 апреля в 13:12
Ответ дляАноним_1858
Так незробите, бо кухня розташована і газ ви неперенесете!!!
А на першому фото то вент канал в стіні між 4 та 5 кімнатою?
Не гоню 03 апреля в 13:13
на первом нухня 12. 3 метра а на втором 9
ответ очевиден
АгатаХристя 03 апреля в 13:13
Ответ дляАноним_1858
зелена квартира на дві сторони.
Такую проветривать классно ) в первом варианте нормально не проветрить..
АяВсёЗнаю 03 апреля в 13:14
Ответ дляАноним_1858
Є такий ще варіант в середині будинку! Думаєте буде краще
Я живу у кутовій, краще у серед ні будинку. Але у нас старий будинок 80х років. Може в новобудовах це не проблема. У другому варіанті кухня 16 кВ м + балкон. Можна зробити як студію і дві окремі спальні, якщо для вас це актуально. Скільки людей буде жити?
40каградусная 03 апреля в 13:14
Ответ дляБабульція
в другому + що є два санвузли. але сусідство з ванною сусідів то капец.
я за перший варіант.
А чому сусідство з ванною сусідів то капець? Переїжджаємо в таку влітку, чого чекати?
Бабця в мештах 03 апреля в 13:14
Ответ дляАноним_1858
Є такий ще варіант в середині будинку! Думаєте буде краще
Так, якщо всередині, то другий варіант однозначно краще
Не гоню 03 апреля в 13:14
Ответ дляБабульція
в другому + що є два санвузли. але сусідство з ванною сусідів то капец.
я за перший варіант.
так и в первом же 2 санузла
Стрибну в гречку 03 апреля в 13:14
Ответ для40каградусная
А чому сусідство з ванною сусідів то капець? Переїжджаємо в таку влітку, чого чекати?
Звуку Змиву унітазів
автор Аноним_1858 03 апреля в 13:14
Ответ дляНе гоню
на первом нухня 12. 3 метра а на втором 9
ответ очевиден
на другому фото кухна разом з лоджиєю 16,20 м.