03 апреля в 13:14

Свекрухи, вам потрібне спілкування зі своїми невістками?

Чи спілкуєтесь виключно через онуків?
Соня-сонятко 03 апреля в 13:15
Конечно нужно
1 2 1
Мовчу, але хочу 03 апреля в 13:15
Непонятен вопрос. А о чем еще общаться с невесткой кроме внуков и сына?
7 4
Працівниця року 03 апреля в 13:16
Так, потрібне. Я люблю свою невістку. І вважаю не правильним коли цього спілкування немає.
1 4
Баррикадница 03 апреля в 13:16
От мене свекрухі портібні фоточки онуків і шо її бубочка їв. Фсьо! На мене, як на людину, пофіг.
Вумна, аж страшно 03 апреля в 13:16
Да, мне нужно, это ж не чужой человек, родная жена моего сына, мама моей родной внучки. Но у меня прекрасная невестка и отношения у нас хорошие.
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:17
Ответ дляМовчу, але хочу
Непонятен вопрос. А о чем еще общаться с невесткой кроме внуков и сына?
Спілкуватися для галочки, щоб вона вам онуків давала бачити.
Не ангелы 03 апреля в 13:17
Ответ дляБаррикадница
От мене свекрухі портібні фоточки онуків і шо її бубочка їв. Фсьо! На мене, як на людину, пофіг.
скажу чесно мені на мою теж. Вона мені чужа
Мазда 25 03 апреля в 13:17
Ответ дляБаррикадница
От мене свекрухі портібні фоточки онуків і шо її бубочка їв. Фсьо! На мене, як на людину, пофіг.
Я зі своєю не спілкуюся,кайф
Мазда 25 03 апреля в 13:17
Ответ дляВумна, аж страшно
Да, мне нужно, это ж не чужой человек, родная жена моего сына, мама моей родной внучки. Но у меня прекрасная невестка и отношения у нас хорошие.
Не лізиье в їх сім´ю?
Мовчу, але хочу 03 апреля в 13:18
Ответ дляРозбещена цяточка
Спілкуватися для галочки, щоб вона вам онуків давала бачити.
Читаем внимательно))) о чем?
Внуков видеть я и так могу, без ее разрешения.
Мазда 25 03 апреля в 13:18
Ответ дляПрацівниця року
Так, потрібне. Я люблю свою невістку. І вважаю не правильним коли цього спілкування немає.
Моя зі мною не спілкується,тому що чоловік заступився за мене ,коли разом жили
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:19
Ответ дляМовчу, але хочу
Читаем внимательно))) о чем?
Внуков видеть я и так могу, без ее разрешения.
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
1 11
Вумна, аж страшно 03 апреля в 13:21
Ответ дляМазда 25
Не лізиье в їх сім´ю?
Непрошенных советов не даю, если Вы об этом)
Сын встречаться с ней начал в 10 классе, я знаю её ещё ребёнком) она с самого начала мне нравилась, а я ей. Поэтому она часто сама мне звонит и пишет. Для меня главное, что они счастливы, остальное (как и что они делают в своей семье) не важно, это их личное дело..
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:21
Ответ дляМазда 25
Моя зі мною не спілкується,тому що чоловік заступився за мене ,коли разом жили
Мені б також було образливо, якщо б син заступився за невістку, а не за мене (маму). Розумію, вашу свекруху.
Мовчу, але хочу 03 апреля в 13:21
Ответ дляРозбещена цяточка
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
Очень просто. У меня есть сын, их отец. Да и по закону она не имеет права Вам запретить.
Но то Вы уже в какойто криминал уходите. Мы вроде говорим о тесноте отношений)
Что Вы учудили? Или сынуля?
Зубачистка 03 апреля в 13:21
Ответ дляРозбещена цяточка
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
Моя свекровь 5 лет не видит и не увидит. Я так сказала.
Рекомендую подумать над своим поведением и измениться.
5 3 1 5
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:22
Ответ дляНе ангелы
скажу чесно мені на мою теж. Вона мені чужа
Давно вже разом ваш син з невісткою? Відразу зрозуміли, що вона для вас чужа?
Мазда 25 03 апреля в 13:22
Ответ дляВумна, аж страшно
Непрошенных советов не даю, если Вы об этом)
Сын встречаться с ней начал в 10 классе, я знаю её ещё ребёнком) она с самого начала мне нравилась, а я ей. Поэтому она часто сама мне звонит и пишет. Для меня главное, что они счастливы, остальное (как и что они делают в своей семье) не важно, это их личное дело..
Як класно,що Ви така. Моя перша свекруха постійно гастролювала чоловіка проти мене. Навіть коли сказала,в 2 тижні дитині будемо хрестити,я вся з розривами,сказала,відійду від пологів,тоді похоистимо,почала мене проклинати
Мазда 25 03 апреля в 13:22
Ответ дляРозбещена цяточка
Мені б також було образливо, якщо б син заступився за невістку, а не за мене (маму). Розумію, вашу свекруху.
Так? То хай свекрухи керують і вказують всім що робити?
1 3
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:23
Ответ дляЗубачистка
Моя свекровь 5 лет не видит и не увидит. Я так сказала.
Рекомендую подумать над своим поведением и измениться.
Маніпуляції дитиною. Дуже розумно.
6 6 1
Мазда 25 03 апреля в 13:23
Ответ дляРозбещена цяточка
Мені б також було образливо, якщо б син заступився за невістку, а не за мене (маму). Розумію, вашу свекруху.
Вона сказала мені,що я там лишня,тому що вона не може собі хахаля привести в будинок. Ви вважаєте,це нормально?
Мазда 25 03 апреля в 13:24
Ответ дляРозбещена цяточка
Маніпуляції дитиною. Дуже розумно.
Якщо свекруха з привітом,думаю дітям краще її не бачити
1 12
БЦАшка 03 апреля в 13:24
У мене з невісткою нормальні, навіть хороші стосунки. Але ми живемо окремо. Я в будинку, вони в місті, в квартирі. Приїзжають зазвичай на вихідні. Стараюсь не лізти з порадами. В мене є своє життя...робота, друзі, хобі...Попросять допомоги, допомогаю...Але тільки коли просять. Так ми з самого початку домовились. І характер у нас обох легкий, навіть якусь неприємну ситуацію переводим на гумор і починаємо сміятись...
Мазда 25 03 апреля в 13:24
Ответ дляБЦАшка
У мене з невісткою нормальні, навіть хороші стосунки. Але ми живемо окремо. Я в будинку, вони в місті, в квартирі. Приїзжають зазвичай на вихідні. Стараюсь не лізти з порадами. В мене є своє життя...робота, друзі, хобі...Попросять допомоги, допомогаю...Але тільки коли просять. Так ми з самого початку домовились. І характер у нас обох легкий, навіть якусь неприємну ситуацію переводим на гумор і починаємо сміятись...
Мені б таку свекруху ,як Ви
Леопардові панчохи 03 апреля в 13:25
С невесткой общаемся не только из-за внучки. Мы сразу поладили, так же, как и сын с тёщей. Со сватьями у меня тоже прекрасные отношения.
Вот как раз еду к детям в гости, невестка написала список, что хочет, чтоб я им приготовила)) и составила план, куда пойдем гулять. Мы живём далеко друг от друга.
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:25
Ответ дляМазда 25
Якщо свекруха з привітом,думаю дітям краще її не бачити
То якщо с привітом, то не повинна бачити онуків? Добре що хоч поки є чим свекрух шантажувати «.дитиною.» Моя невістка така сама маніпуляторша.
2 8
Мазда 25 03 апреля в 13:26
Ответ дляРозбещена цяточка
То якщо с привітом, то не повинна бачити онуків? Добре що хоч поки є чим свекрух шантажувати «.дитиною.» Моя невістка така сама маніпуляторша.
Ахаха. А чому ви вважаєте,що просто так не дає? Може лишнє лізете?
Перша скрипка 03 апреля в 13:26
Ответ дляРозбещена цяточка
Як ви можете бачити без її дозволу? З невісткою я не спілкуюся онука та сина вже не бачу 4 місяця, хоч і живемо в одному місті. Напевно, вона заборонила привозити мені онука без неї.
Ваш сын такой баран на привязи, что ему можно что то запрещать и разрешать?
автор Розбещена цяточка 03 апреля в 13:27
Ответ дляПерша скрипка
Ваш сын такой баран на привязи, что ему можно что то запрещать и разрешать?
Не баран. Але напевно для нього жінка важливіша, ніж рідна мама.
Соня-сонятко 03 апреля в 13:27
Ответ дляРозбещена цяточка
Спілкуватися для галочки, щоб вона вам онуків давала бачити.
Что значит давала, внуки это не ее личная вещь