неДоПриличий• 03 апреля 2024

Матусі порадьте)

Незнаю що робити) є дитина 2,8 років.у всьому спокійна адекватна весела, окрім однієї теми. До істерик кричить не хочу спати в обід, тікає з ліжка, плаче тобто поводить себе так як в інших випадках ніколи не поводить. Але при тому втомлена і хоче спати. Потім іде гуляти і сон проходить витримує до 8 вечора і засипає спокійно без істерик за 5 хвилин. Порадьте що б ви робили, вкладати в обід насильно з істериками? Чи спокійно ввечері. Але чи це не сильна перевтома для дитина не спати в обід ? Дякую
Ласковая_львица• 03 апреля 2024
Навіщо вкладати дитину спати насильно в такому віці?

автор неДоПриличий • 03 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Останні речення
Наездница• 03 апреля 2024
Не вкладайте. Знаю декількох дітей, що з приблизно такого віку не спали вдень. Все нормально. Це не така вже мала дитина.
Ласковая_львица• 03 апреля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Останні речення
Аби була перевтома, то дитина сама би попросилась поспати
Кусюче сонечко• 03 апреля 2024
Моя в таком возрасте не спала днём, но она не супер активная была в течении, не уставала.
Кусюче сонечко• 03 апреля 2024
Ответ длянеДоПриличий
Останні речення
Смотрите по своему ребенку, если в течении дня не истерит от усталости, то не переутомляется.
Мама Чели• 03 апреля 2024
я з року не спала вдень 🫠🔫
сина перестала вкладати вдень в 3.5 роки, бо денний сон явно був зайвий.
різні діти в різному віці можуть відмовлятися від денного сну.
головне дивіться на те, чи є хоча б 12 годин сну на добу. тобто якщо в 8 вечора вкладається, то о котрій прокидається? якщо 12 годин сну є то все ок.
нафіга оті вкладання з істериками? щоб що? щоб вимотати дитину емоційно і вона від стресу заснула?