Вредняжка• 03 апреля 2024

Вступ Польща, після 8 класу

Підкажіть, будь ласка, чиї діти цього року вступають після 8 класу польської школи. Може в Варшаві підкажете хороші ліцеї/ технікуми- напрямок фіз-мат-інформатика?
І цікавить сама процедура: скільки варіантів дозволяють обрати, куди нести оригінали і т.д.
Дякую
Трільчиха• 03 апреля 2024
Прошли в прошлом году это

Трільчиха• 03 апреля 2024
Выбирать можете сколько хотите в Варшаве, но систему нужно понять, она запутанная. Если хотите напишите номер, созвонимся я вам расскажу, писать очень долго
Марина ФР• 03 апреля 2024
Я откроюсь можете в личку
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Що саме там заплутано?
Ідеш, віддаєш і все.
Трільчиха• 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Що саме там заплутано?
Ідеш, віддаєш і все.
Ви впевнені? Віддати то найлегше що можна зробити, а як вибодувати список, там не так все легко
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Орієнтуйтесь на дитину, якщо впевнені, що будуть високі результати, то подавайте в рейтингові. Якщо ні, то обирайте середні.
Фіз-мат напрямок ж не скрізь, є математика/герграфія, математика/англ, математика/нкономіка, і тд
Тобто ці предмети дитина вчить поглиблено потім.
Вилетіти з ліцеї можна дуже швидко, тому в першу чергу потрібно розрахувати можливості дитини, бо вступити якраз набагато легше, ніж вчитися потім.
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Список чого саме?
Ми обрали вуз, відвезли скрізь документи, потім після екзаменів відвезли результати екзаменів і чекали списків.
Дитина вступила в 4 заклади з 5.
KROX@• 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Что там сложного?подавать онлайн в несколько заведений и ждёшь ответ,все
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Що саме там заплутано?
Ідеш, віддаєш і все.
Коли?

автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Список чого саме?
Дитина вступила в 4 заклади з 5.
Що відвозили ’ скрізь’? Ви саме про вуз?
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляKROX@
В ті, які подавали ми онлайн не підходило, тільки власноруч в приймальну комісію, тому возили, тільки в 1 висилали онлайн.
Трільчиха• 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
В перший оригінали а всюди копії? Бо у нас все онлайн була, і ієрархія вся була онлайн
66сезон666серия• 03 апреля 2024
Подскажите, вот отучится в техникуме он( 4 года?)
Какое это будет образование? Среднее специальное?
Или можно после техникума в Вуз?
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Теж таке читала. А коли це треба робити? В який момент? Як тільки отримав результати екзаменів?
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Или можно после техникума в Вуз?
Можна в вуз,тільки матуру треба здавати
Трільчиха• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Ні, ви подаєтесь до того як дізнаєтесь результати в до того як отримаєте атестат
66сезон666серия• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Можна в вуз,тільки матуру треба здавати
Почему спрашиваю
Тут писали, что в Вуз только после 11 кл и после техникума нельзя.
Я запуталась
Трільчиха• 03 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Почему спрашиваю
Я запуталась
11класу в Польщі немає
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
Так що тоді нести у заклад першого вибору? І коли?

66сезон666серия• 03 апреля 2024
Ответ дляТрільчиха
11класу в Польщі немає
После 11 кл украинской школы
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
После 11 кл украинской школы
І так, і так можна
66сезон666серия• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
І так, і так можна
Дякую
Трільчиха• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Завтра наберете, я все розкажу. Туди несете вньосок, що ви плануєте там навчатись, а далі всі оригінали доносите по мірі їх отримання
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Коли?
Що саме коли?
Ще до екзаменів можна подати заявку, обрати можна до 5 вузів, але в межах одного вузу можна вибрати декілька напрямків.
Перший етап триває десь до 20 чисел червня. Потім 1 липня готові результати екзаменів, відвозиш іх по всім вузам, далі починається 2 етап рекрутаціі, де вивішують тих, хто пройшов, якщо збираєшся вчитися, то привозиш в вуз, який пройшов документи і пишеш заяву. Все якщо не пройшов, то є надія, що ті, хто пройшли підуть в інші вузи і звільнять місця. Тому чекаєш третю хвилю
Рекрутаціі і все
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Я про ліцеї, в які ми обрали
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Що саме коли?
Рекрутаціі і все
Я про ліцеї і технікуми питаю
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Или можно после техникума в Вуз?
В технікумі 5
В ліцеї 4
КартаБезКомиссий• 03 апреля 2024
Ответ дляВредняжка
Подавати заявки ви можете ще з травня
66сезон666серия• 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
В технікумі 5
В ліцеї 4
Дякую
Після ліцею теж можна в Вуз?
Не можу різниці зрозуміти
автор Вредняжка • 03 апреля 2024
Ответ дляКартаБезКомиссий
Подавати заявки ви можете ще з травня
Це зрозуміло. Подали заявку. Далі що?