ИграйМойГормон• 03 апреля 2024
Душа рветься на шматки. Допоможіть порадою
Доброго вечора, дівчатка.
Прошу одразу - не засуджувати мене💖. Розповісти мені нікому ( маму не хочу засмучувати, близьким подругам теж подробиці не потрібні), тому пишу сюди.
Я ще зовсім недавно була успішною, розумною, красивою дівчиною, працювала на престижній роботі. Але я вийшла заміж, народила дитину і моє життя перетворилося на пекло. Чоловіка як підмінили після народження дитини, мало того він купив своїй матері в сусідньому під´їзді квартиру і вона кожного дня приходила і пила мою кров. Просто нестерпна людина, токсік вищого рівня. Чоловік майже не виділяв на сім´ю кошти. Я нічого собі не купувала з одягу, їли ми тільки каші та супи . Крім цього всього були ще причини, які привели мене до тяжкої депресії. Чоловік і свекруха не розуміли мене і кожного дня говорили яка я погана мати. У мене вже почали ставатися нервові зриви. Я псіхувала, плакала. Мені було настільки погано, що не хотілося жити. В черговий раз, коли я посварилася з чоловіком, я дуже сильно плакала тоді. Я лагла спати. Прокидаюся від шуму в кімнаті. В спальні стояли 4 чоловіка і сказали, щоб я збиралася в пс. лікарню. Я була просто шокована. Я не хотіла цього робити, але мій чоловік наполягав, сказав, що він домовився зі знайомим, мене там прокапають і я заспокоюсь. За той тиждень, що я була в лікарні чоловік до мене ні разу не прийшов і не зателефонував. Моїй дитині було тоді лише 4 місяці. Я просто ридала тоді від страшенного душевного болю. Я, молода мама, яка пережила дуже тяжкі пологи отримала таке від свого чоловіка. Тоді, в той день мене наче вбили. Минуло вже 5 років, а я до сих пір не можу забути. Зараз ми в Нідерландах, чоловік теж виїхав. Свекруха в Україні. Він говорить, що сім´я для нього найголовніше, що ми завжди будемо разом, що він нас любить. Я я його просто ненавиджу. Я не переношу його присутності поруч. Я зараз окріпла, знайшла роботу, його теж туди влаштувала. Він мені до сих пір бреше, ховає гроші від мене. Жах одним словом. Чому не розходжуся- бо так я можу заробити хоч якусь копійку, поки він з дитиною. Ми з ним працюємо по черзі. Хочу заробити хоч трошки грошей собі на житло і стати впевнено на ноги. Але в 1 кімнаті не можу разом з ним знаходитись. У мене прям рвотний рефлекс з´являється, всю всередині зжимає. Останнім часом дуже часто плачу, погано сплю. Постійно болить серце((. Вибалакалась, і аж полегшало) Єдине, що тримає, це донька, яка безмежно його любить
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Автор поговорите с мужем, расскажите что помните как 5 лет назад ... и послушайте как он это видит ( как на приеме у психолога ) возможно вы его поймете и договоритесь и простите его
Скользкая• 04 апреля 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Я наверное опять про Украину, да в чужой стране как раз таким оказалось жить легче чем дома :( тут да согласна.
Ну так автор же как раз в Голландии, где жильё бесплатное давали, и садики для 5тилетних есть, и работа тоже у неё есть.
Зачем за ту мотню, которую давно люто ненавидишь, двумя руками цепляться?
Всім шампаньського• 04 апреля 2024
Ответ дляСкользкая
Не знаю, но думаю еще не все потеряно, автору просто нужно прояснить ситуацию послушать с другой стороны.
Навеяно книгой Обними меня покрепче я с некоторых моментов офигела как и почему люди так или иначе поступают.