Розумна Губка• 03 апреля 2024
Груди виросли
В мене ніколи не були маленькі груди, десь 2,5-3. Але зараз вони суттєво виросли в районі 4, вага 56. Це добре чи погано?
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляТракторні війська
Покажіться мамологу
Треба десь сходити
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляНе худа ні разу
А що гінеколог говорить?
Не знаю, не розповідала
Не худа ні разу• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Не знаю, не розповідала
А зря. Одна з причин - гормони.
Петриківна• 03 апреля 2024
Набрали трохи ваги? В мене так після того як набрала вагу. З 2 до 4р. Все добре
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляСусідка зверху
А вага також виросла?
Десь на 2-3 кг поправилась
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Десь на 2-3 кг поправилась
Ну то це може бути причиною. А вік який? В мене вага коли + йде в груди і живіт. Відповідно якщо худнути так само.
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ длятяжкаялюдина
Можливо ви завагітніли
Ні, двічі робила тест
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
В мене так в 30 до цього віку не могла взагалі вагу набрати, коли набрала+3кг збільшення на розмір бюсту
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Може в мене теж так
Нервогенератор• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
В мене в живіт. Груди однакові що при 49 кг, що при 56
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Ну а в попу і стегна ні? Тільки живіт?
Показушница• 03 апреля 2024
Гормоны где-то гуляют) у меня со стремящейся от нуля единчки до тройки лезут, если сбой
Нервогенератор• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Ну а в попу і стегна ні? Тільки живіт?
Туди теж, не тільки живіт. А груди завжди 3 розмір. Стабільно з 7 класу. Тільки при годуванні були десь 4-5.
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Може в мене теж так
Мені навіть в голову не приходило перевірити в гінеколога. Аж в 37-38років вперше робила УЗД, все гаразд. Але є груди в кого більше жирової або фіброзної тканини. В кого жирової, то при наборі ваги , збільшується, так мені лікар пояснила
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Може в мене теж так
Гінеколог ваш оглядав, робив пальпацію? Для спокою зробіть УЗД.
оксюморон• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
А в мене в 37 знайшли рак грудей. Тому раджу всім при будь яких незрозумілих змінах іти до мамолога або на узі. На жаль життя непередбачуване.
Петриківна• 03 апреля 2024
Ответ дляНервогенератор
Інсулін резистентності немає? Бо дивно що так
Розумна Губка
• 03 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Як Ви там зараз??
оксюморон• 03 апреля 2024
Ответ дляРозумна Губка
Як Ви там зараз??
Зараз 40.
Жива і майже здорова. Але завдячую лише тому що побігла на узі і до лікаря, а не чекала поки щось десь розсосеться.
Незламна• 03 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
як ви зараз? в мене теж діагностували місяць тому(
Нервогенератор• 03 апреля 2024
Ответ дляПетриківна
Не знаю, я взагалі струнка. Просто все зайве помітніше на животі. Живіт невеликий, але прослойка жиру на ньому є навіть при 49 кг. В мене зріст 168.
Незламна• 03 апреля 2024
Ответ дляоксюморон
Зараз 40.
в мене УЗД нічого не побачили, поки сама знову не пішла. Діагностика тричі на рік в моєму випадку не спрацювала