СирОжино пирОжино• 03 апреля 2024

Де на смарт дивитися фільми і мультфільми?

Добрий вечір.
Поясніть будь ласка, необізнаним в даному питанні.
Купили смарт приставку до телевізора. Налаштовані ютуб і гугл.
Вирішили подивитися з дитиною Мадагаскар. В ютуб ввели в пошук і в результаті або міні відео або якісь ігри. Мультфільма не знайшли.
Поділіться будь ласка, як ви дивитися.
Дякую.
Мовчу, але хочу• 03 апреля 2024
Я транслюю з ноута або телефона

автор СирОжино пирОжино • 03 апреля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Я транслюю з ноута або телефона
Яким чином?
Це якось через приставку?
Вчителька з мікрорайону• 03 апреля 2024
Заходите в браузер на приставке гугл например и вводите название фильма и выскакивает кучу сайтов где смотреть онлайн.
Мальовнича даль• 03 апреля 2024
Приставка на андроиде? Есть же разные приложения - кинотеатры, эти приставки нормально настраивать надо для полноценного использования.
Мовчу, але хочу• 03 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Яким чином?
Це якось через приставку?
Ні, просто запускаю щось на ноуті й правою кнопкою миші з меню обираю ’транслювати’
Ответ дляМальовнича даль
Так
Мальовнича даль• 03 апреля 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так
Устанавливайте приложения типа LazyMediaDeluxe, Filmix, HDRezka, KinoHD и т.д., там море фильмов.
Вчителька з мікрорайону• 03 апреля 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
Зачем? Если есть приставка, это полноценный практически компьютер, я через неё спокойно захожу во все приложения и т.д Какой смысл гонять свет компом и телевизором не понимаю.
dahashutka19• 03 апреля 2024
Как выше советовали, установите приложения и смотрите любые фильмы без проблем