Попадалочка• 04 апреля 2024

Девочки, а реально заработать на товарах ручной работы?

И если да то на каких?
Результат:
вже голосів: 25
18 (72%) Нет
7 (28%) Да
ВільнаНазавжди• 04 апреля 2024
Кладка цегли, наприклад.

Stepa_nida• 04 апреля 2024
Ну он прикраси Цвіте Терен з порцелянових сердець коштують по 15 000 за одне кольє
автор Попадалочка • 04 апреля 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Кладка цегли, наприклад.
👍
Чарівне зіллячко• 04 апреля 2024
Заробляти то скільки й що ви вмієте? Торти на весілля, прикраси для арок, в´яжете речі для показів
автор Попадалочка • 04 апреля 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Делаю декор из гипса и аромасвечи.
Доктор Хаос• 04 апреля 2024
В Україні навряд, в нас багато майстринь і хенд мейд знецінився.
Родичка в США, має магазинчик на Етсі, продає сумки, в´язані гачком, схеми, анігурумі, різні пов´язочки, якісь дрібнички. 500-600 доларів в місяць має, іноді до тисячі (перед Різдвом, Хеловіном, Днем матері)
В США хенд мейд ціниться і коштує недешево.
Сладкий лимончик• 04 апреля 2024
Які саме товари ви маєте на увазі? Пошив одягу дає заробіток, кондитерські вироби. Якщо ви про вишиті картини та браслети з бісеру, то звісно ж на такому не заробиш. Виріб має бути потрібним людям і дещо ексклюзивним, щоб не було де таке взяти окрім у вас.

Леди_в_ночи• 04 апреля 2024
Ніколи не розуміло того. Так, погоджуюсь, це моє особисте. Ну має людина хоббі, плете гачком брошки та підвіски... Так ти це робиш для свого задоволення. Нє? Ну можна подарувати своїй бабусі на Різдво, вона потішиться. Але якій заробіток? Це як намагатися продавати поробки дітей з дитсадочка й ще дивуватись, а чому ніхто не сплачує шалені гроші за це?
Сладкий лимончик• 04 апреля 2024
Ответ дляПопадалочка
Делаю декор из гипса и аромасвечи.
Эти товары мало кто покупает. Как доп заработок на шпильки и булавки может быть, но жить за это вряд ли получится. А вообще пробуйте, чужой опыт здесь не очень поможет.
Невловимий Джо• 04 апреля 2024
Ответ дляЛеди_в_ночи
ну так зайдите на Этси, там такое покупают...Надо нишу знать, где это востребовано
Бесконечность-не предел• 04 апреля 2024
Ответ дляStepa_nida
Я аж збігала подивитись))) Прикольно, але не виглядає ця глиняна біжутерія на такі гроші.
Невловимий Джо• 04 апреля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
так так во всем) поставишь малую цену - не берут, психанешь, поставишь в 10 раз больше, покупают
3@йk@• 04 апреля 2024
Автор, попробуйте. Я до войны шила на продажу кукол. Как подработка очень не плохо было, но заработать столько, сколько я на основной работе зарабатываю у меня не получилось. У нас такие работы не слишком ценятся.
Stepa_nida• 04 апреля 2024
Ответ дляБесконечность-не предел
Не виглядає, але її купують
Stepa_nida• 04 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
В даному конкретному випадку це чистий маркетинг) завірусилися через інфлуенсерів
Stepa_nida• 04 апреля 2024
Автор робить аромасвічки - ну так свічки clay (велика свічка коштує 3300 грн), набори з 4 тоненьких свічок sabi коштують 750 грн. Ще й як реально заробляти
Встидаюся запитать• 04 апреля 2024
Дивлячись на яких. Мій чоловік колись робив і продавав прикраси зі шкіри. Але вони були реально ідеально зроблені і з якісної сировини. Замовлення відправляли по всьому світу.