04 апреля в 13:42

Если каждый день иногда крутит живот это подготовка к родам или что то другое?

38 недель и вот уже неделю переодически крутит живот, при том скрутит так сильно и отпустит, разово. Через время ( может там пол дня) снова как чувствую крутит слегка
И бывает слабит
Вообще постоянно у меня запоры, а тут начала ходить чаще без слабительных
У кого было? Что это может быть вообще
Женщинас 04 апреля в 13:45
У меня такое. Я не беременная))
2 1
аромат Жука 04 апреля в 13:45
у мене таке було частенько на початку другого триместру, потім пройшло
Ну ниче се 04 апреля в 13:46
тонус или кишнчник?
tarveldy 04 апреля в 13:48
Так, організм готується
Умничка-помощничка 04 апреля в 13:49
А вы не ходите на КТГ? Вам там скажут, есть схватки или нет
Невгамовна Бу 04 апреля в 13:54
Можливо дитинка тисне кудись. Взагалі немає так бути. А що значить готується? Двічі народжувала нічого не було такого
автор ПолБатона 04 апреля в 13:56
Ответ дляУмничка-помощничка
А вы не ходите на КТГ? Вам там скажут, есть схватки или нет
Доплер не покажет? Ктг гинеколог сказал не надо пока
автор ПолБатона 04 апреля в 13:57
Ответ дляНевгамовна Бу
Можливо дитинка тисне кудись. Взагалі немає так бути. А що значить готується? Двічі народжувала нічого не було такого
Не знаю, может какие то происходят процессы, шейка сглаживается или что то такое
Меня перед месячными и в первый день всегда сильно слабит, как то ж связано
автор ПолБатона 04 апреля в 13:58
Ответ дляtarveldy
Так, організм готується
У вас такое было?
автор ПолБатона 04 апреля в 13:58
Ответ дляЖенщинас
У меня такое. Я не беременная))
Ну вообще это нехорошо , не должно ежедневно крутить без причины
Невгамовна Бу 04 апреля в 13:58
Ответ дляПолБатона
Не знаю, может какие то происходят процессы, шейка сглаживается или что то такое
Меня перед месячными и в первый день всегда сильно слабит, как то ж связано
Незнаю. В мене такого немає і не було ніколи. Ні при вагітності, ні перед чи під час місячних. Краще запитайте в лікаря свого
Трусиковед 04 апреля в 14:45
В мене зараз 38 тижнів, на 37 теж таке було пару разів. Думала народжувати вже буду. Скрутило живіт але чогось і спину, але зверху, не знизу. Відразу подумала що це шлунок чи кишківник, після цього побігла в туалет сиділа там довго)) було таке всього 2 рази, їла все те саме що і до цього, лікар сказав що не перейми, то я так і не зрозуміла що то було. Але скрутило так що я встати не могла поки в туалет не сходила
tarveldy 04 апреля в 19:50
Ответ дляПолБатона
У вас такое было?
Так, і теж 38 тижні, задавала це питання своєму лікарю
З родзинкою 05 апреля в 09:45
Це нормально )
Організм очищується !
Як раз за 2 тижні до пологів !
Нехай все пройде добре!!!
автор ПолБатона 05 апреля в 10:09
Ответ дляЗ родзинкою
Це нормально )
Організм очищується !
Як раз за 2 тижні до пологів !
Нехай все пройде добре!!!
Дякую )