Кракадэ• 04 апреля 2024
Мені цікаво, де адекватність невістки?
Я послухала ваші поради. І вирішила запропонувати синові зустрітися з ними десь в них на території, щоб побачити онука. Син сказав, що запитає у невістки чи можливо всім нам знову зустрітися? Невістка відмовилася від зустрічі. Сказала, що їй не потрібно це. І вона в цьому не бачить ніякого сенсу, щоб бачитися зі мною. Вона запропонувала синові, щоб він взяв онука і щоб ми зустрілися без неї. Син не погодився. Тому що дитина дуже привʼязана до матері. І без невістки починає дуже сильно плакати, що ніхто й не заспокоїть. Тому в зустрічі мені відмовили. А невістка остаточно сказала, що вона не хоче зі мною спілкуватися. Мовляв, навіщо далі продовжувати спілкування? Якщо у нас не виходить побудувати нормальні відносини. Для неї краще жити в спокої, а ніж спілкуватися зі мною і тріпати собі нерви. Син її в цьому підтримує. А онук якщо захоче по невісткиним словам спілкуватися коли виросте, то вона забороняти не буде. А поки дитина маленька. То бабусю, допобачення! Це адекватно? І жартуючи сказала синові, що якщо мені такі умови не підходять, то я можу звернутися до суду, можливо мені і виділять годину в тиждень на зустріч з онуком, але вона впевнена, що я з ним не справлюсь…Я? Яка виростила трьох дітей і зараз працюю нянею? Не впораюсь з дитиною? Дуже образливо… Скільки злості, не можу вам описати просто.
После 18• 04 апреля 2024
Вже весь форум зрозумів, що вас викреслили. А до вас ніяк не дійде.
Стриптизерка• 04 апреля 2024
Не вижу вообще неадекватности невестки, она даже предложила мужу ребенка отвезти на встречу с бабушкой. И это его ответственность что он не в состоянии о ребенке без жены позаботиться. Сын видимо весь в вас, мамо
Патріотка з дивану• 04 апреля 2024
А для тих хто перший раз бачить цей серіал, шо було в перших серіях?
буреЛОМКА• 04 апреля 2024
А мені цікаво, де мамо ваша «АДЕКВАТНІСТЬ»?
Досить вішати собі медальки, за те що ви «няня.» Звичайно, можете з онуком і не впоратися тому що дитина маленька, вас не знає. Ви самі написали, що дитина привʼязана до матері.
Потринділиця• 04 апреля 2024
Подумайте сами, до чего довели невестку, что она вас отталкивает, как токсичного человека? Оставьте их в покое, вам ничего не должны.
ТрамвайGirl• 04 апреля 2024
Захоплююсь адекватністю вашої невістки. Я довго до такого рішення йшла.
Мстящий за Зайца• 04 апреля 2024
Ви вже весь форум задовбали) Уявляю, що Ви виробляли з невісткою та сином.
Невістка - мудра жінка, мінімізує контакт з токсичною людиною.
Чумачечая Весна• 04 апреля 2024
Ответ дляAllemagne
Сын теперь как между молотом и наковальней.
Он всегда на стороне жены
Простоваля• 04 апреля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
теж цікаво
Чумачечая Весна• 04 апреля 2024
Ответ дляEva030330
Все защищают невестку.
А мне жалко автора.
Я бы своей свекрови так никогда не сделала, потому что она прежде всего старше.
Хотя есть у нас тоже разные взгляды, но ни я бы так не поступила и муж бы так не позволил поступить.
Любит меня, но и мать не забывает.
А мне жалко автора.
Любит меня, но и мать не забывает.
Так - это как?
ЖаннаНеАгузарова• 04 апреля 2024
Боже.. Да напишите уже без анонима, чтоб я тоже могла Вас заблокировать.. Бедная невестка...Постоянно ей перемываете кости...
Маргарита и Мастер• 04 апреля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
Любила жаба гадюку
Lilian-nochka• 04 апреля 2024
Отстаньте от невестки,ну не хочет человек общаться,чего вы прете нахрапом?)
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Син просто багато працює. Дитина постійно з невісткою. Тому й так виходе.
из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляПатріотка з дивану
В первых 10 или 15 сериях невестка неправильно мыла посуду , у нее было неправильное лицо , вышла из комнаты поговорить с мамой по телефону , не забрала на НП посылку автора с подгузниками и смесью . Автор звонила маме невестки и высказывала , что та воспитала неправильную дочь и спаивала отца невестки . Дочь автора 12ти лет учила невестку жизни . Это то , что сходу вспомнила .
Пишу каліграфічно• 04 апреля 2024
Такая молодая и такая мудрая! Завидую. Ко мне эта мудрость пришла к 40, теперь тишина покой и муж всегда на моей стороне)
Кракадэ
• 04 апреля 2024
Ответ дляAllemagne
Чому?
из_под_тишка• 04 апреля 2024
Ответ дляКракадэ
Лишите невестку родительских прав . Чтоб знала .