ВЫВсеВрете• Изменено 04 апреля 2024

Людка, а Людка

Фух. Розумію що опа(і)здала з обговоренням. Але просто вночі тільки подивилася. Потім пів ночі лежала з німим питанням ’ ну і навіщо ти ото дивилася?’
Вагітна в 16.
Доволі симпатична дівчина, підстаркуватий страшний противний мужичок.
Ще й без засудження що він педофіл.
Я навіть не знаю, що в цьому всьому вхарило більше.
1) те, що мати ’ устала жити з алкоголіком’ і пішла від нього кинувши з .... алкоголіком дитину. А потім приперлася до неї і відразу після пологів ’ ану встала і пашла работать!!!!!’
2) те, що батько вагітній дитині, яку спочатку використав, потім кинув вагітну дорослий чоловік, ’ а давай на баяні зіграю’
3) сама дівчина в 15 років закохалася в старого, страшного
4) мужик.. мало того, що гидке далі нікуди. Принижує дівчину. Відітєлі його мама обижаоа, жінка обижала, то я візьму малолєтку- буду я її обижати.
5) студія, що знімала, взагалі жодного разу не сказала гце протизаконно. Немає моралі: дівчата, вчіться!!!!!!! Не введіться на дорослих чоловіків!!!!!! Від сексу можуть бути діти!!!!!!

Ну і пару мемчиків прямо ’ він приїхав. І ми помирилися на городі. А потім ще раз помирилися. А по дорозі я подати почала’
Марс атакует• 04 апреля 2024

Вумна, аж страшно• 04 апреля 2024
Так это же все шоу
Бабульція• 04 апреля 2024
Вы в шоке от постановочных ток-шоу с прописанными сценариями?
автор ВЫВсеВрете • 04 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Так это же все шоу
Тобто насправді вона не вагітна?)
Але навіть якщо шоу, то навіщо таке низькопробне робити?
7_кг_рыбы• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тобто насправді вона не вагітна?)
А качество тем на советчице вас не напрягает?
автор ВЫВсеВрете • 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Але ж вона насправді вагітна від в половина старшого чувака.
IQ 80• 04 апреля 2024
Фу ви це ще дивитись
Цей бред
Бабульція• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тобто насправді вона не вагітна?)
Потому что это рейтинги. Чем больше треша - тем больше резонанс.
автор ВЫВсеВрете • 04 апреля 2024
Ответ дляIQ 80
Фу ви це ще дивитись
Цей бред
Да. Сама в шоці

7_кг_рыбы• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
И ей и вправду 16 лет. А не 17))
автор ВЫВсеВрете • 04 апреля 2024
Ответ дляБабульція
Тобто можу заспокоїтися?) то все просто тупа низькопробна постановка.
Бабульція• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Есть довольно толстая прослойка неблагополучных персонажей. Вам это все достали и показали, немного помыв, причесав и сделав из говна пулю в духе ’просто посмотреть по телеку’. Они так и живут на самом деле. Неважно увидите вы это по телевизору или нет. В их среде - это нормально и ничего не изменится, в вашей - оханья и культурный шок, обсуждения на форуме, перемывания и пр. Все, чего и добивались шоураннеры.
Мудробаба• 04 апреля 2024
Не дивилась саме це шоу , не знаю про що мова
Але, то дешеві шоу про маргіналів
Постановка, не більше
Вумна, аж страшно• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
Тобто насправді вона не вагітна?)
История может и реальная, но там сильно все приукрашивают, чтобы было трешовее и вкуснее для людей.
Лично знаю одну девочку, они семьёй принимали участие в одном шоу, такую жесть показали про них, что я в шоке была. И это была не правда) На самом деле они знали, зачем шли, и знали что для шоу будет вранье и все будет перекручиваться согласились ради блогерской карьеры.
автор ВЫВсеВрете • 04 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
А їм за це платять?
Вумна, аж страшно• 04 апреля 2024
Ответ дляВЫВсеВрете
А їм за це платять?
Именно этой семье, про которую я написала, нет. Не ради денег они пошли, а ради подписок в инсте.
Пишу_граммотно!• 04 апреля 2024
Сколько ж можно это обсуждать
Мудробаба• 04 апреля 2024
Ответ дляВумна, аж страшно
Це зараз через підписку
Знайомій колись заплатили 30 тис грн за шоу міняю жінку і говорити все по сценарію
Співробітницю знатно полоскали в шоу супер бабуся, але показали все по іншому, ніж насправді, але їй так, треба були підписки
Це шоу
Ведуться на них тільки недалекі люди
вкрации• 04 апреля 2024
Я такое смотреть не могу.
Один раз нарвалась на сюжет где девочка родила и живут в квартире с мамой где все кишит тараканами и они с потолка падают, и в детскую кроватку тоже.
После этого мрака больше ничего такого смотреть не хочу - хватает реальной жизни, наркоманы ниже этажом, девочка из соседнего подъезда - которая сделала много усилий и таки соблазнила женатого старого мужика из соседнего подъезда у которого уже был взрослый сын и родила от этого пердуна то ли в 16, то ли в 17. В итоге этот мужик стал жить у нее - бил регулярно ее и тещу - такое Вам по тв не покажут. там лютый треш брат этой девочки беспробудный алкаш там отдельный сюжет. С войной они куда-то уехали и теперь бывшая жена выгуливает/ухаживает за собачкой которую безмозглый муж завел в другой семье. И нафига мне тв.

По тв показывают всякий приукрашенный для съемок треш - там рейтинги и хайп. кто ж будет смотреть про порядочных - слишком скучно. А реальные истории никто не захочет полоскать на публику.

Даю справку• 04 апреля 2024
Ответ дляМудробаба
Але, то дешеві шоу про маргіналів
Постановка, не більше
не про, а для
fialka123• 04 апреля 2024
Интересно, а эта передача - реальные истории?
Мудробаба• 04 апреля 2024
Ответ дляДаю справку
не про, а для
Так, і для маргіналів
Типу, подивіться
Ось вам шоу, у вас ще поки не так все погано
А мене здивувати важко
В мене одна сусідка - 4 дітей, які буквально самі живуть
А та, під підʼїздом торгує собою
А вгорі, фронтовик інвалід, який з нового року, як повернувся, кожної ночі ганяє стару матір і типу кидає гранату з балкону
Безкоштовно шоу