Ваша прЭлесть• 04 апреля 2024

Якщо я впо і проживаю у батьків ,які не впо

В цьому випадку я одна там як біженка , прописка в іншому місті. Для цнапу потрібно брати батьків ,що вони проживають зі мною чи ні ? По суті я вже повнолітня і вони мене не забезпечують . Як бути ?
Теща дочки• 04 апреля 2024
Для ЦНАПу немає значення, рідні ви чи ні, туди нікого тягнути не треба. То ви переплутали з компенсацією за комунальні для тих, хто надав прихисток. Там потрібно хазяїну квартири йти, але для родичів першої лінії не компенсують.

Братья Капли• 04 апреля 2024
Для чого вам батьків в цнап?
Лариса0725• 05 апреля 2024
Ответ дляБратья Капли
Для чого вам батьків в цнап?
Коли подаєш повторно заяву ВПО, оформляється акт-підтвердження, що ВПО дійсно проживає по вказаній адресі. В самому акті, по вказаній адресі, мають бути всі перераховані, хто там прописаний і вказано, хто ці люди для ВПО. Наприклад: знайомий, батько, сестра і т.д. В данному випадку дівчини, для повторної подачі заяви ВПО, присутність батьків не потрібна