Новорічна пальма• 05 апреля 2024
Секс с женой при наличии любовницы
Жены, узнавшие об изменах, секс (в частности, его регулярность) изменился при появлении у вашего мужа любовницы? Если муж отказывался от секса, то чем он это аргументировал?
Любовницы, а вам мужчина что говорил на счет секса с женой? Что спит с ней в разных комнатах или не скрывал того, что и ее вниманием не обделяет?
Natalia505• 05 апреля 2024
Ответ дляЛапка
Я взнала про коханку. Спочатку скандалила, а потім пробувала втримати. Сама почала до нього лізти, часто мінет навіть немитому робила, почала бути активною, хотіла втримати..але за місяць все рівно пішов, сказав його сексом не утримаєш, йому потрібна адекватна жінка, з якою він буде рідними душами...
А я 5 років значить не рідною була((( розлучилися.
З тою куркою в них вже 2 байстрюків є, 8 років вони разом.. фоточки щасливі постять.. все типу в них класно, ненавиджу обох, скільки раз по бабкам їздила порчу їм навести, але все рівно вони разом.
Господи, що у ваші голові? Сходіть до лікаря, займіться собою.
Лапка• 05 апреля 2024
Ответ дляДиректриссимо
Чи проводили ви час лиш удвох, типу романтика/побачення?
Можливо йому не хватило душевності, розмов...
Слухайте, він мужик чи хто??? Які душевні розмови? Ще скажіть до психолога треба було йти. Мозги йому просто не було кому вправити. А я на поступки пішла, ублажала його як дура, і все зря.
Зараз би подругому поступила - спочатку на себе хитрощами б переписала квартиру, машину, гроші б собі його відклала, а потім би побачили чи пішов би він із сім´ї.
Короче, на повторюйте моїх ошибок дівчата. Не лийте сльози,.а.думайте як у таких кобєлєй шось собі забрати.
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 апреля 2024
2 года с сексом было совсем плохо ,сильно пил ,нашла виагру и узнала об любовнице ,зато на 20 лет младше
Диви яка я пава!• 05 апреля 2024
Ответ дляЛапка
Что отбирать у изменщика, если у него ничего нет?
Директриссимо• 06 апреля 2024
Ответ дляЛапка
Так це вам треба було йти, подивіться, що ви пишете. Колишній вже давно вас забув і живе щасливим життям, а ви це ніяк відпустити не можете...