Чому дорослі діти бездіяльні у питанні покращення умов життя їх батьків?

У зв´язку із моєю професією мене часто викликають посвідчити важливі документи для стареньких та "неходячих" на дому. Це, як правило, старі люди, у яких хворі сустави, судини ніг або щось з опорним апаратом. Так ось всі вони сидять цілий рік закриті у маленькій квартирі. Так, є у них і стільчик-туалет біля них і ходунки або крісло, трохи вони по квартирі якось пересуваються. Але що я помітила, що всі живуть на високих поверхах у будинках, де немає ліфтів. Тобто з 5 поверху такій людині нереально спуститись по сходам. Так і живуть по 7-10 років поспіль не виходячи з квартири, пока не ....Я буває питаю у дітей, на чиє ім´я старі передають своє майно або заповідають, чому не можна їх маму хоч на літо на дачу перевести щоб у візочку від деревом сидіти або чому не поміняти на іншу квартиру на першому поверсі? Всі вони кажуть, щось типу: а хто знесе коляску з 5 поверху, хто потім підніме після закінчення літа наверх? Або кажуть, що треба було в молодості їй думати і брати квартиру на 1 поверсі. Як так? Якби ця стара мама жила у будинку чи на дачі, то хоч трохи бачила б сонце, довше може б прожила. Чому всім байдуже? це ж їх батьки і вони їм дарують (заповідають) все своє майно! Чи може є нормальні, хто дає можливість пожити своїм у гарному будиночку, хоча б на літо, проте вони не мої клієнти і тому я про ці випадки не знаю.
1 19 27
Ирина_Б_ 05 апреля в 18:36
сейчас вам напишут: никто никому ничего не должен
3 14
Чудо в декрете 05 апреля в 18:37
Не знаю, шкода
Единорог_помог 05 апреля в 18:37
А как они в доме жить будут, если не ходят?
1 17
автор Федорино Горе 05 апреля в 18:39
Ответ дляИрина_Б_
сейчас вам напишут: никто никому ничего не должен
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
3 23
Сон і дрімота 05 апреля в 18:39
Я і кажу чоловіку
Що на дітей надії нема
Треба самим про себе дбати на старості
Тому готуємо пасивний дохід і збираємо під подушку готівку
Двір облаштували
Ще б ворота замінити на автоматичні
Кидстаффовна 05 апреля в 18:39
Ответ дляЕдинорог_помог
А как они в доме жить будут, если не ходят?
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
3 4
Булькаю 05 апреля в 18:40
кококо в гарному будиночку)) там роботи стільки, що здоровим важко. ви або троляка на зп, або недалека геть
3 40 8
Сон і дрімота 05 апреля в 18:40
В Італії хоч якось діти можуть найняти помічниць немічним батькам
В Україні не кожен таке потягне фінансово
1 13
Единорог_помог 05 апреля в 18:40
Ответ дляКидстаффовна
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
А магазин? А инфраструктура? А удобства?
А Я Самая Самая 05 апреля в 18:40
Жити на 1 поверсі то тупо лотерея.
В подруги майже щомісяця гівно лізе. Це жесть
+ холодно, бо тепло може йти згори.
+ дуже шумно.
ЖаннаНеАгузарова 05 апреля в 18:41
Ну все це в теорії гарно особливо ваше автор біле пальто.
А от я знаю таку бабцю що постійно лізе в життя своїх дітей онуків...
Якщо що це мої знайомі і там така бабця що з нею спілкування не можливе. А бути сиділкою ніхто з дітей та онуків не хоче тому і змінюються доглядальниці той бабці зі швидкістю світла. А так зі сторони глянеш бабця така божий одуван а якщо не знаєш яка вона насправді то можна і пожаліти. А коли починають ті доглядальниці доглядати бабцю то починають вилазити дуже багато нюансів.
1 26
vecya 05 апреля в 18:41
Ну бывают и такие отношения, как бы это было не печально
Мафиозная 05 апреля в 18:41
Моей маме 60 лет. Адекватный человек. Не инвалид. Не могу забрать их под обстрелов.
Вы не думали, что не хотят?
Моя бабуля, когда-то сказала, меня из моей квартиры только вперёд ногами вынесут. На дачу не хотела даже на 1 день, др внуков справить. Нет и все. Так и последние 3 года просидела в квартире. Умерла в 86. Еле передвигалась. Хорошо, что в городе. Можно было каждый день приезжать. А на дачу кто будет ездить? Или упадёт, пусть и лежит, пока найдут? Не ходячие нигде ходить не будкт
Советничаю тут 05 апреля в 18:41
По-різному, звісно, буває. В нас бабуся доживала з мамою в приватному будинку. Не ходила. Спочатку вивозили в сад на прогулянку. А останні роки вона відмовилася сама - боляче дуже було їй посадити в коляску, вона кричати починала (зламана шийка стегна, неправильно зрослася). То ми і припинили.
3 6
Булькаю 05 апреля в 18:41
О вже троляка рукаліцом закрилась. Давай пиши ісчо, якраз вечір п‘ятниці, срачна тема
4 1
Сало не люблю 05 апреля в 18:42
Тому що факторів багато. Комусь все одно. У когось немає можливості такої допомогти,бо самі кінці з кінцями зводять. Деякі люди похилого віку і самі не хочуть переїжджати. Ви наче перший день на світі, Вас дивують очевидні речі.
66сезон666серия 05 апреля в 18:42
Все одно таким людям треба супровід щоб хтось був поруч. По квартирі ні. І дача це не завжди плаский вихід з будинку, там теж є сходинки. Хоч 3 хоч 10 і кого високий фундамент. Для таких людей це перепона.
Сон і дрімота 05 апреля в 18:42
Ответ дляБулькаю
кококо в гарному будиночку)) там роботи стільки, що здоровим важко. ви або троляка на зп, або недалека геть
Ось виносила 80 відер щойно води під кожен кущ
Троянди гортензіі гібіскуси
Впала зайшла в хату
Налила коньяку рафаелло))
І вся робота 😁
автор Федорино Горе 05 апреля в 18:42
Ответ дляКидстаффовна
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
Я мала на увазі щоб з ними жити разом і допомагати.
2 20
Мафиозная 05 апреля в 18:42
Ответ дляФедорино Горе
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
А лучше государству ( читай кто-то бесплатно захапает квартиру), чем внуку?
Кидстаффовна 05 апреля в 18:42
Ответ дляЕдинорог_помог
А магазин? А инфраструктура? А удобства?
Живя в квартире, они все равно не ходят в магазин. Удобства могут быть в доме
Не цілуюсь з бодуна 05 апреля в 18:43
Ответ дляФедорино Горе
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
А вы уверены, что у нее с внуком нормальные отношения были до его отъезда?

А так то не у всех есть дачи и отпуска по 3 месяца, а менять квартиру и нести мат траты не все пенсионеры хотят. И ещё, не всем надо на улицу ходить.
МеняАЖтрусит 05 апреля в 18:43
Може ці старі самі нікуди не хочуть їхати. Знаю приклади таких, хто через це і прифронтовій зоні через таке упередження залишився. Або ті старі так дітей задовбали за все життя, стільки знущалися, що ніхто і не захоче з ними панькатися.
Единорог_помог 05 апреля в 18:43
Ответ дляКидстаффовна
Живя в квартире, они все равно не ходят в магазин. Удобства могут быть в доме
В квартире можно доставку заказать.
Сон і дрімота 05 апреля в 18:43
Ответ дляМафиозная
Моей маме 60 лет. Адекватный человек. Не инвалид. Не могу забрать их под обстрелов.
Вы не думали, что не хотят?
Моя бабуля, когда-то сказала, меня из моей квартиры только вперёд ногами вынесут. На дачу не хотела даже на 1 день, др внуков справить. Нет и все. Так и последние 3 года просидела в квартире. Умерла в 86. Еле передвигалась. Хорошо, что в городе. Можно было каждый день приезжать. А на дачу кто будет ездить? Или упадёт, пусть и лежит, пока найдут? Не ходячие нигде ходить не будкт
Моїй Бабусі 87
Киянка квартирна)
В селі зимувала цей рік
Сама бігає садить кури гуси
Ще й їздить до метро продає зелень свою )
Ирина_Б_ 05 апреля в 18:43
Ответ дляФедорино Горе
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
мне тоже очень жалко стариков, обстоятельства разные могут быть, не можешь приехать, невозможно вывезти старушку, но обеспечь тогда им элементарно существование! Оплати человеку который бы заботился о твоем родственнике. Не знаю, но у нас в семье все друг за друга, все досматривали своих родителей.
Единорог_помог 05 апреля в 18:43
Ответ дляФедорино Горе
Я мала на увазі щоб з ними жити разом і допомагати.
А почему семья не может жить отдельно? И почему им надо из-за бабушки в село переезжать?
2 16
Natalia505 05 апреля в 18:44
Це всі ті люди, які мені тут готові в горло вчепитись, коли я пишу про власний будинок, дачу. Що думати про старість треба сьогодні, про те як ви будете пересуватись, а не чекати допомоги. Її може не бути. Діти їдуть, змінюють міста, країни, а вони сидять в мурашниках. Їх автор все влаштовує.
4 7
66сезон666серия 05 апреля в 18:44
Ответ дляКидстаффовна
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
Як виїхати на колясці з будинку якщо є сходи?! Або навіть з ходунками?
Кидстаффовна 05 апреля в 18:44
Ответ дляМафиозная
Моей маме 60 лет. Адекватный человек. Не инвалид. Не могу забрать их под обстрелов.
Вы не думали, что не хотят?
Моя бабуля, когда-то сказала, меня из моей квартиры только вперёд ногами вынесут. На дачу не хотела даже на 1 день, др внуков справить. Нет и все. Так и последние 3 года просидела в квартире. Умерла в 86. Еле передвигалась. Хорошо, что в городе. Можно было каждый день приезжать. А на дачу кто будет ездить? Или упадёт, пусть и лежит, пока найдут? Не ходячие нигде ходить не будкт
Не согласна. Есть колясочники, которые годами не выходят из дома, потому что в доме нет лифта (или возле подъезда нет пандуса). Если бы они жили на 1 этаже или в частном доме - они бы выходили на улицу