Федорино Горе• 05 апреля 2024

Чому дорослі діти бездіяльні у питанні покращення умов життя їх батьків?

У зв´язку із моєю професією мене часто викликають посвідчити важливі документи для стареньких та "неходячих" на дому. Це, як правило, старі люди, у яких хворі сустави, судини ніг або щось з опорним апаратом. Так ось всі вони сидять цілий рік закриті у маленькій квартирі. Так, є у них і стільчик-туалет біля них і ходунки або крісло, трохи вони по квартирі якось пересуваються. Але що я помітила, що всі живуть на високих поверхах у будинках, де немає ліфтів. Тобто з 5 поверху такій людині нереально спуститись по сходам. Так і живуть по 7-10 років поспіль не виходячи з квартири, пока не ....Я буває питаю у дітей, на чиє ім´я старі передають своє майно або заповідають, чому не можна їх маму хоч на літо на дачу перевести щоб у візочку від деревом сидіти або чому не поміняти на іншу квартиру на першому поверсі? Всі вони кажуть, щось типу: а хто знесе коляску з 5 поверху, хто потім підніме після закінчення літа наверх? Або кажуть, що треба було в молодості їй думати і брати квартиру на 1 поверсі. Як так? Якби ця стара мама жила у будинку чи на дачі, то хоч трохи бачила б сонце, довше може б прожила. Чому всім байдуже? це ж їх батьки і вони їм дарують (заповідають) все своє майно! Чи може є нормальні, хто дає можливість пожити своїм у гарному будиночку, хоча б на літо, проте вони не мої клієнти і тому я про ці випадки не знаю.
Ирина_Б_• 05 апреля 2024
сейчас вам напишут: никто никому ничего не должен

Чудо в декрете• 05 апреля 2024
Не знаю, шкода
Единорог_помог• 05 апреля 2024
А как они в доме жить будут, если не ходят?
автор Федорино Горе • 05 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
мене це так зворушує, сльози зараз самі виступили. Ось сьогодні знову була на дому у бабушки, вона заповіла все онуку, бо він єдиний у неї залишився ( син помер, чоловік теж) А внук живе в Італії і років 10 не приїздить до своєї бабусі, а вона сама в квартирі сидить. Жаль.
Сон і дрімота• 05 апреля 2024
Я і кажу чоловіку
Що на дітей надії нема
Треба самим про себе дбати на старості
Тому готуємо пасивний дохід і збираємо під подушку готівку
Двір облаштували
Ще б ворота замінити на автоматичні
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Они хотя бы смогут выйти на улицу с помощью ходунков (или выехать на инвалидной коляске)
Булькаю• 05 апреля 2024
кококо в гарному будиночку)) там роботи стільки, що здоровим важко. ви або троляка на зп, або недалека геть
Сон і дрімота• 05 апреля 2024
В Італії хоч якось діти можуть найняти помічниць немічним батькам
В Україні не кожен таке потягне фінансово
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
А магазин? А инфраструктура? А удобства?

А Я Самая Самая• 05 апреля 2024
Жити на 1 поверсі то тупо лотерея.
В подруги майже щомісяця гівно лізе. Це жесть
+ холодно, бо тепло може йти згори.
+ дуже шумно.
ЖаннаНеАгузарова• 05 апреля 2024
Ну все це в теорії гарно особливо ваше автор біле пальто.
А от я знаю таку бабцю що постійно лізе в життя своїх дітей онуків...
Якщо що це мої знайомі і там така бабця що з нею спілкування не можливе. А бути сиділкою ніхто з дітей та онуків не хоче тому і змінюються доглядальниці той бабці зі швидкістю світла. А так зі сторони глянеш бабця така божий одуван а якщо не знаєш яка вона насправді то можна і пожаліти. А коли починають ті доглядальниці доглядати бабцю то починають вилазити дуже багато нюансів.
vecya• 05 апреля 2024
Ну бывают и такие отношения, как бы это было не печально
Мафиозная• 05 апреля 2024
Моей маме 60 лет. Адекватный человек. Не инвалид. Не могу забрать их под обстрелов.
Вы не думали, что не хотят?
Моя бабуля, когда-то сказала, меня из моей квартиры только вперёд ногами вынесут. На дачу не хотела даже на 1 день, др внуков справить. Нет и все. Так и последние 3 года просидела в квартире. Умерла в 86. Еле передвигалась. Хорошо, что в городе. Можно было каждый день приезжать. А на дачу кто будет ездить? Или упадёт, пусть и лежит, пока найдут? Не ходячие нигде ходить не будкт
Советничаю тут• 05 апреля 2024
По-різному, звісно, буває. В нас бабуся доживала з мамою в приватному будинку. Не ходила. Спочатку вивозили в сад на прогулянку. А останні роки вона відмовилася сама - боляче дуже було їй посадити в коляску, вона кричати починала (зламана шийка стегна, неправильно зрослася). То ми і припинили.
Булькаю• 05 апреля 2024
О вже троляка рукаліцом закрилась. Давай пиши ісчо, якраз вечір п‘ятниці, срачна тема
Сало не люблю• 05 апреля 2024
Тому що факторів багато. Комусь все одно. У когось немає можливості такої допомогти,бо самі кінці з кінцями зводять. Деякі люди похилого віку і самі не хочуть переїжджати. Ви наче перший день на світі, Вас дивують очевидні речі.
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Все одно таким людям треба супровід щоб хтось був поруч. По квартирі ні. І дача це не завжди плаский вихід з будинку, там теж є сходинки. Хоч 3 хоч 10 і кого високий фундамент. Для таких людей це перепона.
Сон і дрімота• 05 апреля 2024
Ответ дляБулькаю
Ось виносила 80 відер щойно води під кожен кущ
Троянди гортензіі гібіскуси
Впала зайшла в хату
Налила коньяку рафаелло))
І вся робота 😁
автор Федорино Горе • 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Я мала на увазі щоб з ними жити разом і допомагати.

Мафиозная• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
А лучше государству ( читай кто-то бесплатно захапает квартиру), чем внуку?
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Живя в квартире, они все равно не ходят в магазин. Удобства могут быть в доме
Не цілуюсь з бодуна• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
А вы уверены, что у нее с внуком нормальные отношения были до его отъезда?

А так то не у всех есть дачи и отпуска по 3 месяца, а менять квартиру и нести мат траты не все пенсионеры хотят. И ещё, не всем надо на улицу ходить.
МеняАЖтрусит• 05 апреля 2024
Може ці старі самі нікуди не хочуть їхати. Знаю приклади таких, хто через це і прифронтовій зоні через таке упередження залишився. Або ті старі так дітей задовбали за все життя, стільки знущалися, що ніхто і не захоче з ними панькатися.
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
В квартире можно доставку заказать.
Сон і дрімота• 05 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Вы не думали, что не хотят?
Моїй Бабусі 87
Киянка квартирна)
В селі зимувала цей рік
Сама бігає садить кури гуси
Ще й їздить до метро продає зелень свою )
Ирина_Б_• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
мне тоже очень жалко стариков, обстоятельства разные могут быть, не можешь приехать, невозможно вывезти старушку, но обеспечь тогда им элементарно существование! Оплати человеку который бы заботился о твоем родственнике. Не знаю, но у нас в семье все друг за друга, все досматривали своих родителей.
Единорог_помог• 05 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
А почему семья не может жить отдельно? И почему им надо из-за бабушки в село переезжать?
Natalia505• 05 апреля 2024
Це всі ті люди, які мені тут готові в горло вчепитись, коли я пишу про власний будинок, дачу. Що думати про старість треба сьогодні, про те як ви будете пересуватись, а не чекати допомоги. Її може не бути. Діти їдуть, змінюють міста, країни, а вони сидять в мурашниках. Їх автор все влаштовує.
66сезон666серия• 05 апреля 2024
Ответ дляКидстаффовна
Як виїхати на колясці з будинку якщо є сходи?! Або навіть з ходунками?
Кидстаффовна• 05 апреля 2024
Ответ дляМафиозная
Вы не думали, что не хотят?
Не согласна. Есть колясочники, которые годами не выходят из дома, потому что в доме нет лифта (или возле подъезда нет пандуса). Если бы они жили на 1 этаже или в частном доме - они бы выходили на улицу