Семя льна с кефиром на ночь, отзывы

На стакан кефира 1 ст. л льна.
Кто пьет, какой эффект?
Бла бла бла 06 апреля в 10:28
Жовчний без каменів?
Бо ефект може бути цікавим.
Апрель Ивановна 06 апреля в 10:32
У мене ніякого ефекту. Не більше, не менше все як завжди з ранку і протягом дня.
Тюрюнь_Тюнь 06 апреля в 10:34
Ответ дляБла бла бла
Жовчний без каменів?
Бо ефект може бути цікавим.
З камінням не можна?
Мамкиня доця 06 апреля в 10:37
Ніякого. Звичайна їжа. Пила майже рік.
Бла бла бла 06 апреля в 10:38
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
З камінням не можна?
Ні, льон жовчогінний.
Тут надолго 06 апреля в 10:38
Льон треба молоти для ефекту, цілий виходить транзитом без ефекту
Мрію про космос 06 апреля в 10:46
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
З камінням не можна?
Ні,льон не можна.Бо стимулює відток жовчі і може пійти камінь та забити жовчний проток=видалення жовчного міхура.Краще перед початком зробіть узі.
Тюрюнь_Тюнь 06 апреля в 10:48
Ответ дляМрію про космос
Ні,льон не можна.Бо стимулює відток жовчі і може пійти камінь та забити жовчний проток=видалення жовчного міхура.Краще перед початком зробіть узі.
Я саме і шукаю засоби, щоб позбавитись від каміння і не довелось видаляти жовчний.
Мрію про космос 06 апреля в 10:52
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я саме і шукаю засоби, щоб позбавитись від каміння і не довелось видаляти жовчний.
Лікар спочатку подивиться на узі,потім визначитеся в залежності від розміру.Урсофальк може спочатку призначити,якщо розмір невеликий.
Тюрюнь_Тюнь 06 апреля в 10:53
Ответ дляМрію про космос
Лікар спочатку подивиться на узі,потім визначитеся в залежності від розміру.Урсофальк може спочатку призначити,якщо розмір невеликий.
Урсофальк мені не дасть ефекту. УЗД я робила.
Мрії у вирії 06 апреля в 10:55
Ответ дляМрію про космос
Лікар спочатку подивиться на узі,потім визначитеся в залежності від розміру.Урсофальк може спочатку призначити,якщо розмір невеликий.
Українською - УЗД
Мрію про космос 06 апреля в 10:56
Ответ дляМрії у вирії
Українською - УЗД
Удалено администрацией...
Шкала Радощів 06 апреля в 11:10
Ответ дляМрії у вирії
Українською - УЗД
Удалено администрацией...
Не стесняюсь 06 апреля в 11:15
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я саме і шукаю засоби, щоб позбавитись від каміння і не довелось видаляти жовчний.
У мене так одна колега ’дошукалась’ засобів...
Щоправда, жива
AmazingLady 06 апреля в 14:01
Никакого эффекта там особого нет..пью.по утрам