Золота орда• 06 апреля 2024

Кто помнит автоматы с водой?

И никто не жаловался на антисанитарию) пили с одного стакана и радовались))
Не рахую, а вважаю• 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Хтось пив з тих стаканів? Я серйозно питаю, бо в дитинстві бачила усіх лише зі своїми, тими що складалися.
ПС. Моя прабабуся і ії сестра теж раділи, коли з них чотирьох братів-сестер хоча б вони двоє залишилися. Никто не жаловался (с).
А к чему этот текст про бабушек?

Olen4a• 06 апреля 2024
Мені батьки категорично забороняли пити з тих стаканів.
До речі, і стояли вони рідко де, алкаші зазвичай забирали.
Ирина_Б_• 06 апреля 2024
много чего было общего и одно на троих яблоко ели, и никаких ротовирусов, аллергий и прочей хрени не было, зато сейчас все стерильные , фу, бе, да я никогда…, ща рыгану 😂
Фуліганка• 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
До речі,так,я також пам´ятаю,у нас вдома було штуки три,складних таких.Коли їх забували вдома,то пили зі скляних😁
кураГАЛЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляЧаклунка-ведунка
любая вода вкусная, когда лето и жажда, даже из лужи
Вы человек опытный как видно. Поэтому спорить не станем!
Кукарачка• 06 апреля 2024
Ответ дляЗалізна тьотя
А я десь писала, що зараз прекрасно?
Тогда к чему ваш пост? Вы знаете сегодняшнюю статистику? И да, боткина недавно эпидемия была, так и не нашли источник. Автор тролль, а вы лишь подогреваете.
Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляМушля з Криму
А пламбір бил какой! Лудшій, все одно не було з чим порівнювати 🤣
І трава зєлєнєє, і солнцє ярчє)
LoveYouOrNot• 06 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Я 79 р н і скільки себе памʼятаю, то був такий розкладний стаканчик і ще в потяг бабуся завжди брала з собою маленьку емалеровану чашечку. Вона в мене досі є, зберігається на памʼять.
чашечка з вишеньками.... в бабусі такі були
компот з них найсмачніший!
Мушля з Криму• 06 апреля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...

Заикальница• 06 апреля 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Ну, я помню. Моя мама работала цеховым врачом, раз в неделю принимала людей на конкретном заводе. Тогда в стране медосмотры, диспансеризация, прививки были обязательны. Это сейчас, с туберкулёзом купят санкнижку и идут на кухню в садик каши варить
І колись купували аж гай шумів. Моя бабуся працювала фтізіатром, квартирку трикімнатну прикупила
кураГАЛЯ• 06 апреля 2024
Ответ дляМушля з Криму
І тубдиспансери були забиті. Харе дрочити на совок, матрьошки
А сейчас диспансеров практически нет! Потому что мы победили туберкулез - на корню!! Правда же??
Сливочная пенка• 06 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
А сейчас их вообще закрыли, прекрасно, да? И не потому что больных нет, а потому что реформа.
По-перше кількість інфекційних захворювань дійсно значно зменшилась. По-друге немає необхідності тримати пацієнта в стаціонарі 14-21 день як за радянських часів. Зараз максимум 5-7 днів, стабілізували та виписують додому на амбулаторне лікування таблетованими препаратами. І не закрили повністю інфекційні лікарні, просто зменшили кількість ліжок, кількість ставок.
Чеширская кошечка• 06 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
и бесплатные квартиры.
Хотя в принципе, к примеру, СБУ и сейчас получали бесплатные квартиры, а идти воевать не хотят.
с какой стати идти воевать должны простые водители, экономисты, слесари и т.д
Ви серйозно вважаєте, що ті квартири були безкоштовні?)
Бибер-анонимер• 06 апреля 2024
Ответ дляCopy-Paste
Ну от ви себе і пам´ятаєте лише з 80х,коли з´ явилися складні. До того скляні лише були.
Мабуть у вас бабуся медпрацівник. Я з ’рабоче-крестьянской’ ,пила з того що в автоматі стояв))
а я помню такое, что никто не вспомнил в этой теме.
я помню, что часто вместо стаканов валялось разбитое стекло.
Стаканы часто не выдерживали, трескались, лопались. Часто стаканы были надколотые, с начинающими трещинами.
Потому что мусорников возле таких автоматов не было, и нести далеко к урне осколки никто не хотел
И еще помню, взрослые ставили стаканы сверху на автомат, а мы (дети) не могли их достать.
Copy-Paste• 06 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Бабуся була деканом та завкафедрою, ніякого відношення до медицини ніхто не мав у родині. Я перша, лікар
Ну я ж пошуткувала) Були люди, які взагалі не пили, або паперові використовували. Але таких було зовсім небагато. Мені мама десь у 5му класі купила складний, але я з нього майже не пила. Головний недолік-в нього не влазив повний стакан. Тобто за розміром він був менше стандартного.
Кукарачка• 06 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Уменьшилась?
Боневтікла• 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
~задумливо їсть мандаринку~...
А мандаринки, до речі, можна було купити лише взимку під новий рік, по 2 кіла в руки) Як і банани, лише влітку і лише зелені. Так що та вода з автоматів нам за щастя була.
Olen4a• 06 апреля 2024
Ответ дляTammy21
І трава зєлєнєє, і солнцє ярчє)
І сіські стояли, не те, що зараз)))
Заикальница• 06 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
и бесплатные квартиры.
Ага безплатні ) Когось на сибір на 15 років, а КГБіста в квартиру

Tammy21• 06 апреля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
А к чему этот текст про бабушек?
~продовжує жувати мандаринку~... Знаєте, я не знаю як відповісти людям, які не розуміють, що надро@#₴_ння на совок це не ок і що їх ковбаса по 2.20 була сплачена кров´ю тих, хто був поруч.
Мушля з Криму• 06 апреля 2024
Ответ дляЧеширская кошечка
Ви навіть не намагайтеся, там не достукатись 🤣
Olen4a• 06 апреля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Ну взагалі значно зменшився.
автор Золота орда • 06 апреля 2024
Ответ дляКукарачка
Во народ у нас.. вспомнила про воду со стаканов, а меня уже матрешкой, троллем и дрочером назвали.. Вы везде так себя ведете или только на форуме?
Тріль підпільний• 06 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ми як прибирали тітчину квартиру недавно, знайшли тих стаканчиків декілька)
Залізна пані• 06 апреля 2024
Ответ дляСливочная пенка
Я звісно памʼятаю, але ніколи з тієї склянки не пила. В нас завжди з собою був розкладний стакан.
Да. Очень удобный кстати )
Но мне кажется я воду с двойным сиропчиком и из обычного пила
Кукарачка• 06 апреля 2024
Ответ дляЗолота орда
Ой,ой.. Сама невинность, ага)
Всміхайлик• 06 апреля 2024
Фу, гидота. Пам´ятаю цю нахабну антисанітарію і смердючу воду з водогона.
Сливочная пенка• 06 апреля 2024
Ответ дляLoveYouOrNot
компот з них найсмачніший!
В мене одна була з олімпійською тематикою, я її в морі втопила. А ця, яка збереглась із квіточкою. Друге фото щоб було зрозуміло розмір
delphoto
Белоснежко• 06 апреля 2024
Ответ дляМушля з Криму
Ну хто, алкашня їх брала запивати водку у дворах, весь букет болячок залишався на склянці. А потім діти після них сіропчик вкусноє)
Так водка была для дезинфекции стакана, получается)
Готова до другої• 06 апреля 2024
Ответ дляАноним_1857
Меня родители учили мыть эти стаканчики долго и нудно и рассказывали об антисанитарии. Как только появились складные стаканчики, купила себе, чтобы не пить из общих.
Складной стаканчик был 130мл. А граненный 250.
Половина газировки уходила в мусор?
Богато жили)