Пишу вірші, дорого• 06 апреля 2024

В Будапешт

Девушки подскажите кто ездил. Очень хочется на выходные вырваться хоть куда то, Словакия и Венгрия ближе всего.
Есть поезд до будапешта из Мукачево. Подскажите где можно поменять деньги? Как общаться в Венгрии, слышала их язык для нас вообще непонятен. Может какие лайфхаки от бывалых? Спасибо!
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
мне также. ночь до мукачево или ужгорода. Но поездом проще, чем сутки автобуса
Ідьте поіздом я якраз в тому поізді зараз іду

Свисток ля-минор• 06 апреля 2024
Ответ дляТворческий типаж
укрзализниця же анонсировала поезда
причем тут венгерские сайты?
Есть поезд Мукачево - Будапешт дважды в день. Раньше Укрзалізниця писала о нем на своём сайте, но билеты возможно было купить только на сайте венгерских железных дорог, так как поезд венгерский.
Сейчас Укрзалізниця анонсировала и поезд Чоп - Прага, но это чешский поезд и билет можно купить на сайте чешского перевозчика
автор Пишу вірші, дорого • 06 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Едьте поездом, зачем автобусом? Можно и и через Чоп, и через Львов Региоджетом
там наверное та же история с билетами, как и в других поездах..попробуй купи
Этожзвяздаяегообожаю• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
вообще мечтаю о Праге, но сутки автобусом, не смогу просто.
Якщо одразу до Праги - ми через Львів - Польща із кордоном у 6 годин приїхали у 10 вечора.
Потяг у Львів прийшов о 6 ранку
Ответ дляЗапасная спина
в якому саме?
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Потяг у Львів прийшов о 6 ранку
як білети брали?
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
в якому саме?
Мукачево Будапешт 16:30 відправка , місць вагон , на вокзалі за півгодини до відправки купите, бажано за годину так як вузкоколійка йти хвилин 10 від вокзалу

Этожзвяздаяегообожаю• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
як білети брали?
До Праги? Ми автобусом. А до Львова з Києва протягом.
Запасная спина• 06 апреля 2024
В 22:30 буде в Будапешті
Не боюся осуду• 06 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Багато разів була в Будапешті, не зустрічала таких місць.
А их полно
Ответ дляЗапасная спина
клас! дякую. Ви в Будапешт погуляти?
Ответ дляЗапасная спина
В 22:30 буде в Будапешті
трохи пізно, якщо знімати на букінгу житло і вперше в місті
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Не пізно метро працює , житло залишають ключі в боксах під кодом який вам вишлють , щоб зайти хозаін не потрібен , в гуглі адресу вводите він вам створить маршрут точний до хвилини , є і раніше потяг він прибуває в 18:30
Запасная спина• 06 апреля 2024
Вам мова не потрібна гугл вас доведе куда хочете, громадський транспорт безкоштовнйи для нас , сідаєте в любий трансплрь що потрібно і ідете собі тут досить все логічно і зрозуміло
Пургену мне• 06 апреля 2024
Ответ дляЗапасная спина
Опалення є і поїзді? Тепло?
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляПургену мне
Опалення є і поїзді? Тепло?
нормально тут , дитина в майці
Гуру троллинга• 06 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
То візьміть євро, там обміняєте, як знадоблятся, але впевнена, що й там не буде проблем.
З порад - в Будапешті більше двох днів нема що робити. Я б в Відень звідти поїхала на пару днів
В Будапешті нема чого робити? Оце Ви балувана
Ответ дляГуру троллинга
мабуть за 2 дні можна місто побачити.
Свисток ля-минор• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Нет, я часто езжу, в межсезонье билеты всегда есть

Свисток ля-минор• 06 апреля 2024
Ответ дляЗапасная спина
А можно и заранее на сайте венгерских жд
Свисток ля-минор• 06 апреля 2024
Ответ дляГуру троллинга
Більше двох днів - нема.
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Більше двох днів - нема.
Ну якщо не ходити в термальні бассейни , зоопарк (там лише цілий день) , а тільки зробити фото біля парламенту і зходити на шопінг то тоді можна і за два дні, ми ідемо не вперше і кожен раз в іншу локацію і ще все є що дивитись куштувати і тд .день виділили на острів Маргіт каталися там на електромашині, на поізді, ходили пішлки і брали в оренду велосипеди, день на зоопарк , парк атракціонів біля нього і вже два дні , дім музики також багато часу зайняв , картинна галерея також багато часу зайняла у нас , термальні лекілька вже відвідали різних і аквапарк , колесо огляду… рибацький бастіон, прогулянка на кораблі, мені б і не вистачило двадні особисто
Ответ дляЗапасная спина
як ви з мовою справляєтесь? в магазинах, кафешках?
Запасная спина• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
Англійська або так здогадуються всі ) в макдональдсі працювали такі що знали украінську
Запасная спина• 06 апреля 2024
В декатлоні і мови не потрібно там взагалі каси не було тільки термінали
а хто бував в Лілафюред? як туди можна доїхати без машини?
Гуру троллинга• 06 апреля 2024
Ответ дляПишу вірші, дорого
До Мішкольца поїздом. Звідти громадським транспортом (1 пересадка).
А ще туди ходить маленький поїзд, типу історичного. Підозрюю, їде кудись в центр, може і до вокзалу
Гуру троллинга• 06 апреля 2024
Ответ дляЗапасная спина
А новий етнографічний музей відвідували?
Там, правда, ще мало експозицій, але сама будівля і вид з неї мене просто вразили
Гуру троллинга• 06 апреля 2024
Ответ дляСвисток ля-минор
Більше двох днів - нема.
Ответ дляГуру троллинга
я так розумію там парки-ліси, водоспади, от думаю чи без машини реально все побачити?