Попразендовна• 07 апреля 2024
Оформлюю ФОП, підкажіть
Відкриваю ФОП, 3 група, 5 %.
Читала, але не знаю чи правильно зрозуміла.
Можете допомогти.
Чи потрібно подавати заяву на спрощену систему оподаткування упродовж 10 днів (чи при відкритті Фопа через Дія, все вже вказано).
Чи потрібно зразу сплати податки - ЄСВ.
Буда вдячна за коментарі.
Можете допомогти.
Чи потрібно зразу сплати податки - ЄСВ.
Буда вдячна за коментарі.
Попразендовна
• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Вам потрібно взяти хоча б консультацію у бухгалтера
Суть у, тому що розмовляла з 2 бухгалтерами.
Один каже подати заяву і не платити податки
Другий каже не подавати заяву і сплатити ЄСВ.
Сиамская сороконожка• 07 апреля 2024
ЄСВ платиться починаючи з місяця реєстрації ФОП. Перейдете ви на якусь групу чи ні різниці немає для ЄСВ.
Попразендовна
• 07 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Дякую
Все буде Україна• 07 апреля 2024
Ну, дивіться, якщо ви обираєте 3 групу, то зразу стаєте на єдиний податок з того ж дня, це не друга, що будете платником з 1 числа наступного місяця. Третя група платить єп за квартал, єсв кожен місяць, можна заплатити наперед, але поки є звільнення. Це якщо коротко.
Кишмишная Мая• 07 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
а хіба зараз від сплати ЄсВ не можна відмовитися?
Кишмишная Мая• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
а скільки це може коштувати якщо відкрити і далі шомісячно чи як там?
Все буде Україна• 07 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Є звільнення роки що, але пенсійного стажу не буде за місяці, що не сплачено єсв
Попразендовна
• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Дякую, зрозуміла)
Все буде Україна• 07 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Та відкрити ви через Дію самі за 5 хвилин зробите, там більше заморочки Кведи підібрати, та пристосуватися податки вчасно сплачувати. Але ж є фопи такі, що рро потрібно і тд, тоді вже краще щоб бух хоботився. А ціна від 500 грн та як домовитись.
marinina11• 07 апреля 2024
1. Вибрати КвЭд. Добавити чи прибрати потім в дії це 10 хвилин часу. 2. Зареєструвати фоп в дії. Уважно поставити галочку де єдиний податок з дня реєстрації фоп. 3. Через +- годину забрати в дії витяг. 4. Перевірити все в электронному кабінеті гні. 5. Мати поняття як будуть і від кого заходити гроші - від цього потрібен чи ні прро, який саме. 6. Звіт декларація кожний квартал. Потім оплата єдиного податку. 7. Платити чи ні за себе єсв. Зараз можно без нього, це потім вказати у годовой декларації. Продумати все до того як... ну і бути готовою до дзвінків банків, з неділю будуть доставати))
Кишмишная Мая• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
в мене є перелік кведів. а от як там все сплачувати - я чайнік. мені б щоб мінімальні податки , і мін плата комусь за це. юо я спершу копійки може получати буду..
Кишмишная Мая• 07 апреля 2024
Ответ дляmarinina11
через тиждень після відкриття можуть дзвонити з банка?? а чому? а якщо на момент відкриття закордоном і ьез роумінгу?
Кишмишная Мая• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
та мене взагалі той стаж не цікавить, я не претендую на пенсійний стаж. все одено його не буде. ну і до пенсіі ще дожит
marinina11• 07 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Вони дзвонять одразу як бачать новий фоп у реєстрі. Пропонують відкрити у них рахунок. ))
Сиамская сороконожка• 07 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Мабуть, можна відмовитися, але і стаж нараховуватися при цьому не буде. Це не така велика сума для ФОП, щоб її не сплачувати і втрачати через це стаж.
marinina11• 07 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Дивлячись хто скільки заробляє. Не всі мільйони через себе гонять) не треба усіх рівняти
Попразендовна
• 07 апреля 2024
Ответ дляmarinina11
Велике дякую, гроші будуть заходити лише через банк, відкриваю для цього рахунок в Приват
Сиамская сороконожка• 07 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
’єп за квартал’?))
Кредитная• 07 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
’єп за квартал’?))
А як по-іншому? Здали звітність за квартал - сплатили ЄП.
Сиамская сороконожка• 07 апреля 2024
Ответ дляmarinina11
Ви точно уважно прочитали те, про що я написала?
Сиамская сороконожка• 07 апреля 2024
Ответ дляКредитная
Так, перепрошую, не дочитала групу.
marinina11• 07 апреля 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Я як раз уважно). Бо знаю реалії. Розраховувати на пенсію зараз .....не у всіх є зайві1000-1500 з їх дохода
Все буде Україна• 07 апреля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Тож обираєте групу для свого ФОП, якщо по мінімуму платити, то можна 3 групу, бо друга це сталий єп за кожний місяць, є чи нема доходу, все одно платити треба. Податки зручно платити через Дію, але перевіряти зарахування в кабінеті теж потрібно. Також звіт за квартал, звісно не забути єп заплатити. Бухгалтер може контролювати податки та звітность подати, це не дуже дорого.
Сіточка• 07 апреля 2024
Ответ дляmarinina11
1760 грн. Не у всех, да. Но если есть доход хотя бы 20-25 тыс, то ничего не мешает уплатить за себя минимальный ЕСВ. Потом локти будут кусать, что не платили.
Кишмишная Мая• 09 апреля 2024
Ответ дляВсе буде Україна
а якщо оформитись 3тю групу і перші мсяці буде прям заробіток малий десь по пару тис грн - то податок буде 5% або і взагалі 0, якщо нічо не заробив за місяць? і тому однозначно не варто на 2гу групу переходити до певного рівня прибутку?