ТочноБудет• Изменено 08 апреля 2024
Хто орендував житло з оплатою через Джоб. Як Вам це вдалось?
Запитую тут, так як наших в Німеччині багато.
Зараз проживаємо в готелі, який тимчасово закрили спеціально під біженців. Готель є готель, шукаємо квартиру.
І знайшли гарну пропозицію, розписали все в переписці, господар житла відповів, що його все влаштовує, оплата через Джоб - не проблема. Зустрілись, дуже гарно поспілкувались.
На наступний день - оголошення не активне і нам нічого не написали. Очевидно, що здали іншим.
Поясніть, будь ласка, навіщо було запрошувати нас на перегляд, якщо ми на початку все описали, що ми через Джоб. Розповіли, що плануємо жити в країні, а не пересидіти. Діти вчитимуться. Дорослі вчать мову та після цього працюватимуть.
Причину відмови не можу зрозуміти.
Але дуже хотілося б дізнатись, щоб в майбутньому розуміти, що до чого
Причину відмови не можу зрозуміти.
In_evacuation• 11 апреля 2024
Ответ дляТочноБудет
Добрий вечір. Ми на землі Баден Вюртемберг. Приїздили, як більшість, у табір. Нас теж дуже лякали умови. А точніше не самі умови як такі, а знаходження поруч зі сторонніми людьми, які можуть не всі бути адекватними, скажімо так.
За порадою знайомої приїхали в табір у місті Карлсруе. На кожну родину дають окрему кімнату. Душ, туалет спільний на поверсі. Але те, що кімната окрема - дуже добре. Ви можете закритись на ключ та не переживати про безпеку.
Годують, фастфуд. Тому бажано брати кошти на перший час і купувати ще щось з їжі або ходити їсти, наприклад, поруч в кафе у Ікеа. Сам табір викличе шок в тих, хто не був ніколи, через суворі правила. Це дещо нагадує місця обмеження волі. Вас по приїзду попросять показати особисті речі, віддати ріжучі предмети. Будьте готові, що після виїзду Вам їх не повернуть, хоч і обіцяють, що віддадуть.
Виходити з табору можна, але при кожному поверненні у вас перевіряють сумку, рюкзак. Є перелік продуктів, які не можна проносити (молоко, мʼясне, здобу). І гострі предмети, само собою.
Ми жили в таборі 10 днів, потім дали трансфер і сказали, що їдемо у передмістя Штутгарту, вся наша компанія, яка їхала в автобусі, до останнього не знала, куди саме, всі були налаштовані на інший табір, проте нас привезли в готель.
Тобто, це як повезе, так як деяких людей висадили в Штутгарті біля наметового табору (там якась арена чи стадіон у стадії будови був).
Коли ми вже були в готелі до деяких сімей приїздили їх родичі (до однієї літньої пари приїхала невістка з дітьми), до інших мешканців - чи то їх друзі чи родичі.
Табір той приймає і зараз, але пишуть, що звідти вже перерозподіляють на інші землі, так як земля Баден Вюртемберг переповнена.
Ми коли були в таборі одну родину одразу після табору заселили у квартиру (ми запитували у них, куди їх поселили), а іншу, з якою потоваришували, спочатку перевезли в табір Мештетен (кажуть, там гарні умови), а після цього в третій - наметовий, без опалення, все загальне, великі зал з ліжками. Аж потім дали кімнату в гуртожитку (їх троє). Тому це кого як розподілять…
Тут головне наважитись, а далі вже все підкажуть, розпитати можна у волонтерів
Ви написали ще зокрема про шок через правила, і цей шмон речей та колюче-ріжуче, про умови та вимоги як в тюрмі, і мені захотілось трохи оффтопом, поділитись своїм , поки що дуже невдалим, як я оцінюю, досвідом в пошуках прихистку. Так от, місце на зараз яке мене вразило максимально неприємно в цьому сенсі - це Люксембург. Я там була 2 тижні тому. І на свою голову я взяла той папірець, що дозволяє там знаходитись до 25го року (пластик там ніби то не дають, чи рівна ця бумажка йому я не знаю). Але я сподіваюсь, що мені ніколи не знадобиться туди повернутись, і в першу чергу через те, як приймали. Табір, де я мала перший час жити, мені до візита в міністерство побачити не дали- сказали спочатку оформитись, а потім вже туди. Хоча мені всі сказали, що якщо я показую запрошення в ел.пошті - то мене зобов´язані туди (в табір ) пустити. Я вважаю, відмовили щоб я не відмовилась від ідеї прохати прихисток після того як побачу умови. Поїхала я в міністерство. Там на вході, речі просять покласти на рентген (включаючи парасолю, бо був дощ і я тримала її в руках), і пройти через рамки, все як на кордоні. Побачили на тому рентгені оце щось колюче-ріжуче , спитали чи нема в мене пилочки для нігтів. Вона була, металева пилочка звичайна- її сказали залишити охороні на вході. Мабуть , мені вже тоді треба було поїхати нафіг звідти і забути як страшний сон той люкс-рг. Але ні, я ж вже приїхала, дивлюсь що буде далі. Далі вони просять почекати і дають листочок з написом ’для українців все в одному місці’ і там перелік кімнат, які треба пройти по черзі- в одній з них дивляться загран і на невизначений час забирають його собі з незрозумілою метою ,- просто взяли паспорт і сказали що через кілька годин віддадуть в поліції. Потім поки чекаєш в коридорі, фотографують , просять зняти все з шиї та голови(шапку, шарф, окуляри), заповнюють анкетки . В кімнаті поліції також фотографують (незрозуміло, навіщо вдруге, після фото в коридорі), і беруть відбитки пальців- і це песець як вони їх беруть. До цього я сдавала відбитки в Україні на загран, і в Швеції на прихисток- і це було без проблем, просто прикласти один чи два пальці і все. Тут треба було відбитки всіх пальців рук, і не можна було самій прикласти, мене тупо чоловік в тій кімнаті поліції схопив за руку, притиснув до того сканеру, і давив на пальці по всій довжині хвилин 5, а перекладачка сказала ’ він сам буде все робити’, (Якого біса вони мають щось робити з моїми руками самі, я не зрозуміла)- і таке враження що їм потрібні відбитки всієї долоні , а не кінчиків пальців, і чого так довго, і не можна самій до того апарату прикласти, короче, питань в мене багато. Треба було відмовитись це проходити взагалі (тим паче мене не попереджали як то проходить, якщо б сказали відразу як я зайшла, що ’вони самі там все роблять’ я б можливо швидше збагнула, що ну його нафіг). Мені це все дуже не сподобалось, але я пішла вже по інерції до наступної кімнати, де мені всучили листок про той прихисток. Я підписала, хоча намагалась питати як я можу підписуватися, коли навіть не бачила де буду жити, може я там не зможу залишитись. Вони сказали що в них так і все. Питала чи легко відмовитись від того прихистку- сказали так, дуже, просто на імейл написати. Я написала їм через тиждень. Думаю, що брехня, що його відразу після мого листа відмінять. В кімнату, де оформлюють соціал я тоді пішла, але не стала нічого оформлювати. Запитала тільки як звідти поїхати, бо мені сказали що білети тільки онлайн, а в мене тільки кеш. Поїхала звідти в той же день як приїхала.
Такий от невдалий досвід з цим концлагерним відношенням. Не знаю, куди далі.
Обнемашечка• 15 апреля 2024
Ну потому что кто-то чистым налом ему оплачивает и ему это выгоднее. Вдруг завтра война закончится, лоб платить за вас больше не будет и вы будете сидеть в шоке? Ему это не надо.