Доказові невролог Щербина Киев

Нужны отзывы
Там-тарарам 08 апреля в 09:13
А як звати, не знаєте часом?
Там-тарарам 08 апреля в 09:17
Автор, напишіть ім´я, якщо знаєте.
Все і одразу 08 апреля в 09:22
Я була більше року тому з болем в голові і щелепі після стоматологічного втручання. Там якийсь нерв зачепили і голова з вухом ніби тріскала, боліла жахливо, знеболююче ніяке не брало. Він мені онлайн виписав ліки, допомогло, то я задоволена.
Пуки-куки 08 апреля в 09:26
Ответ дляВсе і одразу
Я була більше року тому з болем в голові і щелепі після стоматологічного втручання. Там якийсь нерв зачепили і голова з вухом ніби тріскала, боліла жахливо, знеболююче ніяке не брало. Він мені онлайн виписав ліки, допомогло, то я задоволена.
Поділіться, будь-ласка, назвою ліків.
ротцвеники 08 апреля в 09:42
Ответ дляТам-тарарам
А як звати, не знаєте часом?
Давид
бЭйбА 08 апреля в 09:51
Родичка була з мамою ( у мами вікові зміни). Спостерігала, як лікар спілкувався, проводив діагностику. Дуже задоволена.
ЧорноброваЯ 08 апреля в 10:38
Підпишуся , теж цікаво
Все і одразу 08 апреля в 11:04
Ответ дляПуки-куки
Поділіться, будь-ласка, назвою ліків.
Вибачте, не писатиму, бо ліки були рецептурні і дозування відрізняється для різних захворювань, мені лікар розписував детальну схему, там не щодня однаково. Препарат був з групи протисудомних.
Пуки-куки 08 апреля в 12:14
Ответ дляВсе і одразу
Вибачте, не писатиму, бо ліки були рецептурні і дозування відрізняється для різних захворювань, мені лікар розписував детальну схему, там не щодня однаково. Препарат був з групи протисудомних.
Жаль, а могли бы помочь.
Все і одразу 08 апреля в 12:35
Ответ дляПуки-куки
Жаль, а могли бы помочь.
Ви собі самі дозування виберете? Це ж не аскорбінка.
Пуки-куки 08 апреля в 13:54
Ответ дляВсе і одразу
Ви собі самі дозування виберете? Це ж не аскорбінка.
Вы очень душный человек. Я спросила у Вас название препарата, ни рецепт, ни врача ничего более. Вы начинаете читать морали, кто что и как будет принимать или не будет принимать. Все взрослые люди и это уже не Ваша зона ответственности. Всего доброго.