Тишком_нишком• 08 апреля 2024
Львівяночки, питання до вас
Скажіть, будь ласка сільській літній пані, як оплатити проїзд в громадському транспорті. Збираюсь їхати до Львова, а що таке валідатор не знаю і не знаю, що з ним робити. Готівкою розраховуватися можна?
Умничка-помощничка• 08 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Картою чи тел, як в магазині платите
А наличной уже нельзя? Раньше можно было, но дороже)
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Картою чи тел, як в магазині платите
Просто приладаєш і знімає гроші! А квіток видає? Що буде підтвердженням оплати?
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
Можна ясно що. 20 грн водію і вперед!
І автобус, і трамвай, і тролейбуси одна ціна? А якісь проїздні раніше були на 3 чи на 5 днів, вже нема?
Леопардові панчохи• 08 апреля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Про проїздні не підкажу, їжджу раз в кілька місяців. Всюди оплачую готівкою
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляЛеопардові панчохи
А компостери це вже минуле століття?
Леопардові панчохи• 08 апреля 2024
Ответ дляТишком_нишком
А компостери це вже минуле століття?
В трамваї були
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я завжди оплачую через приват 24, сканую код .
Ой, я не знаю, як це робиться. Це якійсь додаток треба встановити крім П24?
Советничаю тут• 08 апреля 2024
Ответ дляТишком_нишком
Ні, не треба.Сканер є в додатку Приват, далі покроково.
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляСоветничаю тут
Я подивилась відео, але не зрозуміла стосовно підтвердження оплати? Тільки повідомлення в телефоні?
Шопингмонстр• 08 апреля 2024
Сплатіть водію готівкою, він Вам роздрукує разовий квиток. Просто готівкою наразі дорожче проїзд виходить, тому Вам і радядть карткою або через Приват24 сплатити.
Тишком_нишком
• 08 апреля 2024
Ответ дляШопингмонстр
Дякую. Тут справа навіть не в вартості проїзду, просто бабулька не хоче бути схожою на ’чайник’