Відірву та викину• сегодня в 07:46

Якщо старіти, то лише так.

Ядвига Юсьлегко• сегодня в 07:47
Нема питань.Ви хоч зарядку щодня робите ? Чи тільки картинки дивитеся?
Оченьценная• сегодня в 07:47
Давайте чесно: вона не в 45 такою стала і не в умовах війни
Жертва интернета• сегодня в 07:49
На такую старость мало у кого денег хватит.
TANYA 0 0 0 0• сегодня в 07:49
Гарні жіночки, но це багато важкої роботи над собою і величезні вкладення в себе. Але гарні
КаваЗМолоком• сегодня в 07:50
У Вас есть деньги на пластику, тренера? Тогда да, будете стареть, именно так.
Харчовий тріль• сегодня в 07:51
Ответ дляОченьценная
Вірно, вона десятиріччями працювала і працює над собою. І так, навіть війна не заважає займатися спортом, правильно харчуватися та інше. Але лінь, таки заважає
Seehund• сегодня в 07:51
Это если здоровья и денег хватит.
автор Відірву та викину • сегодня в 07:52
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Це одна й та сама.
Крию матом страшно• сегодня в 07:52
Ответ дляОченьценная
А что в этом сложного? Я в умовах войны похудела на 22 кг и накачала мышечной массы 3 кг, за 8 месяцев, в 49 лет . Никогда до этого спортом не занималась. В прифронтовом городе. Ещё и работаю посменно. Всё возможно, было бы желание.
КаваЗМолоком• сегодня в 07:53
Какая талантливая жиночка:
Для ухода за кожей Кэти использует только собственноручно сделанный крем на основе тыквенных энзимов, витамина С и стволовых клеток орхидеи. ’Я работала над ним пять лет, чтобы получить именно то, чего мне хотелось’, - с гордостью говорит она. (С)

Да, да, бывшая модель 5 лет работала над кремом на кухне, взбивая в миксере ингредиенты и выковыривая ножиком стволовые клетки орхидей)
Единая страна!• сегодня в 07:55
А кто это?
Seehund• сегодня в 07:57
Ответ дляКрию матом страшно
Вы делали биоимпенданс?
Оченьценная• сегодня в 07:57
Ответ дляХарчовий тріль
Серйозно, війна не заважає? Спочатку ніч не спиш від вибухів, потім світла немає по 17 годин на добу. І коли є ті пару годин світла та води ти замість залу мчиш додому щоб встигнути хоч щось приготувати їсти.
Я припиняю ходити в зал саме в періоди блекаутів, тому не розказуйте мені що заважає лише лінь. І до речі про гроші - пучок ромену 70 грн, це максимум на 2 дні, отже 70*15=1 050, абонемент в зал 1800 грн (8 занять). Я мовчу за ціни на продукти в цілому
Бабулька• сегодня в 07:58
Ответ дляХарчовий тріль
Ага, лінь. Ви певно не в Україні і не пробуєте підлаштуватися під графік, щоб просто помити голову о 3-й ночі. А недосипання дуже псує зовнішність і той спорт вже до одного місця.
Пишу, не читаю• сегодня в 07:59
Каждому своё. Вам так как она отлично, мне так как я старею замечательно. Так как кто-то, мне и даром не надо.
автор Відірву та викину • сегодня в 07:59
Ответ дляЕдиная страна!
А кто это?
Оченьценная• сегодня в 08:01
Ответ дляКрию матом страшно
Давайте ще раз, ви в 49 років стали така як жінка на фото чи просто скинули зайву вагу? Якщо ви ніколи не займались фітнесом, то ваші +3 кг мʼязів це просто привести тіло в тонус
энциклопУдия• сегодня в 08:01
Ой не, наконец-то я расслабилась и пофиг мне на стандарты. Здорова, и на том спасибо. Эта вечная гонка за привлекательностью, особенно если исходник не фонтан - наифг надо.
Харчовий тріль• сегодня в 08:05
Ответ дляОченьценная
Я сьогодні о 5 йшла на роботу, навколи темрява, блекаут і бігають люди із налобними фонарями, займаються спотртом.
Займатися можна не лище з індивідуальним тренером у залі, а поросто дома або на вулиці і це безоплатно. А займатися можна будь коли, як тільки буде вільна хвилинка, а саме у блекаут їх хоч відбавляй.
Теж саме і з цінами на продукти, не обрв´язково тужити за червоною рибою та авокадо, які ви не можете собі дохволити. Безліч готових раціонів у інеті з звичайних доступних продуктів.
Але ж вам не потрібні можливості, ви шукмєте відмазки
Natalia505• сегодня в 08:03
Лише так? Ви впевнені? А так не можна? Це тепер некрасіво, не модно, не актуально?
Щось не спиться• сегодня в 08:04
Скільки їм років? Не здивуюсь, якщо трохи за 50. В такому разі Джей Ло краще виглядає:)))
Харчовий тріль• сегодня в 08:04
Ответ дляБабулька
Я саме в Україні, і привчтлася мити голову ввечорі, щоб вона встигала висохнути до ранку, якщо із електрикою не пощастить.
Харчовий тріль• сегодня в 08:06
Ответ дляNatalia505
Між 50+ та 80+ таки є різниця
Natalia505• сегодня в 08:06
Ответ дляХарчовий тріль
Я не хочу та інше....я хочу щоб ніхто, ніколи не пхав носа в те, як я обираю старіти.
Харчовий тріль• сегодня в 08:07
Ответ дляNatalia505
А хто пхає нос у ваше старіння?
Бабулька• сегодня в 08:08
Ответ дляХарчовий тріль
Це якщо ввечері те світло буде. І вода, бо живу на верхніх поверхах. А не двічі в день - коли ти на роботі і якраз о 3-й ночі.
Natalia505• сегодня в 08:10
Ответ дляХарчовий тріль
А хто пхає нос у ваше старіння?
Автор, разом з вами. Ті хто розповідає про чужу лінь. Ви узагальнюєте, а життя воно у всіх різне, вибір, бажання можливості, цілі і прагнення. Мені більше подобаються бабуські по сто років, веселі і завзяті, які ніколи не займались спортом, випивають за обідом вина і можуть викурити цигарку. Але оптимізму і розуму там на всіх нас вистачить.
Харчовий тріль• сегодня в 08:09
Ответ дляБабулька
Набираю воду у великі бутлі, коли є світло. Використовую за потребою. Грію на туристичній плитці, бо будинок електро.
Тундиринда• сегодня в 08:11
Ответ дляПишу, не читаю
Вам, наверное, 25, как моделям в рекламе антивозрастного крема
Харчовий тріль• сегодня в 08:12
Ответ дляNatalia505
Автор розказує про своє уявлення гарного старіння. І так, воно потребує значних зустль. І якщо ваші уявлення інші, то це не про пхпння носу у ваше життя, а про те, що дана тема не про вас.