Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А по другим ответам - из прифронтовой. Короче, не определилась
А..да?
Значит, это я неправильно написала
Извиняюсь
Значит, это я неправильно написала
Извиняюсь
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Я вже і так трохи стараюся себе змінити. Ось хочу знову вислати онуку суміш, каші, пюре. Але сказала синові, щоб він точно запитав у невістки, що дитина їсть. А я куплю та передам.
Это супер, если Вы сначала всё узнаете и не будете проявлять инициативу
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Діти хочуть жити в Києві. Щоб зручно добиратися до центра. 5 хвилин на авто і ми в центрі. А Троєщина, це як за містом. Моя дочка каже, що лівий берег то не Київ.
Який снобізм в 12 рочків. І це від тих, що ’понаєхали’. Фу, дочка у вас росте ваша копія.
Пилосмок працює• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Повинні разом запрошувати. Бо вони батьки і син, і невістка.
а шо ж ви не були хорошою невісткою своїм трьом свекрухам?
а по темі молодець ваша невістка - розумна дівчина
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Можно я Вас протестирую?
Если ребёнок в церкви заплачет,что Вы планируете делать?
Мастер Класс• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Нічого такого. Просто прийти брати онука коли захочу цього я. Можливо, чимось допомогти невісткі. Показати, як правильно накрити стіл. Як правильно приготувати та нарізати салати.
Оставайтесь лучше дома
Мастер Класс• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
У них не хватает денег на пюрешки?
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляМастер Класс
У них не хватает денег на пюрешки?
Свекровь хочет быть полезной
Плету корзинки• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻♀️ Тоді нащо запрошувати?
а ви хочете хрестини внука відвідати чи родичів позабембувати?
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
Свекровь хочет быть полезной
Я бы сказала - настойчиво хочет причинить добро .
Зубная фея• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Були сварки. І не дуже гарне ставлення до невістки по словам сина та самої невістки. Тому й такі умови. Але вже краще взагалі не запрошувати, чім так.
Вам дають шанс, не втратити сина і онука.
Але видно, що даремно то роблять.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Їжачки плакали, кололися, але продовжували їсти кактуси
Зубная фея• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Спілкуватися невістка зі мною далі не буде. Це зрозуміло навіть по умовам. Запросили напевно тільки для галочки.
А Ви хотіли бути центром всесвіту на їхньому святі?
Говорю відверто• 08 апреля 2024
Ответ дляПилосмок працює
А мне кажется там невестка точная копия свекрови. А муж он же сын тюфяк, который поменял себе мамку женившись))
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Хочу зробити приємне онуку. І зберегти трохи бюджет їх родини.
Онуку ще немає року, йому пофіг на те, хто йому кашку купує. Тому приємно онуку не зробити ще. Зберегти бюджет можна скинувши сину гроші на картку)) Ще з1економлені на пересилці можете докласти.
Хочу на Балі• 08 апреля 2024
Радуйтесь, что пригласили. Скоро, если не прменяете поведение, и номер ваш забудут. И на улице мимо пройдут. Только они ничего не потеряют, а вы будете локти кусать
Первая ласточка инфляции• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Це СТБ обкатує новий серіал? Якусь дешевеньку поставку?
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
😂
Жинси на дитину• 08 апреля 2024
Автор, 🤣нагадали мені , моя весела свекруха прийшла в церкву в гепюрових штанях , і майці на тонких бретелях без бюстгальтеру, Зате ж вділа хустку , А за день до цього приходила до нас додому і нас з кумою повчала щоб плаття були нижче колін і декольте прикрито і щоб хустка обовʼязково , )))
Леди_в_ночи• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вы истина в последней инстанции ,что собрались показывать как правильно? Она делает как правильно и удобно для неё и их семьи . А вы свое правильно практикуйте в своей семье.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляМастер Класс
У них не хватает денег на пюрешки?
Вистачає. Але це ж не погано, якщо я допоможу.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляПлету корзинки
Хочу онука побачити.
Шаманю второпях• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
До мене на весілля не прийшов дід, бо ми в запрошення написали ім´я та по батькові, а не бабуся та дідусь.
Ото пиха, наче у вас
Відчепіться зі своїм хочу купити, хочете допомогти - дайте гроші на необхідне
Ото пиха, наче у вас
Плету корзинки• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Хочу онука побачити.
ну тому і запросили Вас. Онука побачити. В чому питання?
Все інше - це правила хорошого тону, які стосуються кожного. Просто хтось їх ще в дит.садку розуміє, а комусь навіть після народження внуків вони не досяжні. Мудрість, то таки не вікове)
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Хочу онука побачити.
Вас життя не вчить? Навіщо знову, щось самій купувати та висилати. Ну запитає він у невістки, шо саме їсть дитина у 9 місяців, які каші та пюре. Але син ваш знову не запамʼятає назви пюре, суміші і тд. Чи невістка повинна написати та передати вам список? Купите, щось не те. Невістка знову буде ворог номер один. А ви будете з дочкою губи свої дути. Бо невістка с@чка кашу віддала комусь. Не займайтеся дурістю. Дайте гроші, може їм щось інше потрібно.
Непозбувна Бентега• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
На коленях?Вы кому вообще там надо...из вежливости люди, себя переломили, вас позвали, на самом деле не зотят они вас там