Ласковая_львица• 08 апреля 2024
Хрещення онука і умови для мене.
Син запросив мене на хрестини до онука. Але це зробив син, а не невістка. Запитала в сина, чому ж так? Він відповів, що невістка не буде мене запрошувати. Якщо він (син) хоче, то може запросити. Він так і зробив. Але скоріше це зробили просто тому що не гарно. Бо невістки батьки будуть, вирішили і нас запросити. Але син назвав мені умови, при яких я можу прийти.
-Не чіпати невістку та не цеплятися зі своїми зауваженнями до неї.
-Розмовляти та запитувати питання, які у мене виникли тільки із сином.
-Нічого не висказувати її родині.
-Не виривати дитину з рук, брати дитину тільки з дозволу невістки.
Запросили тільки на церемонію хрещення, далі буде залежить від моєї поведінки.
Я коли почула такі умови, мені й перехотілося вже приймати таке запрошення і бути там на таких «умовах.» Це просто жах. І скоріше всього, це умови невістки. Дуже образливо. А ви, як би поставилися до таких умов?
-Нічого не висказувати її родині.
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляMs. Iphone
Так , стоп . Мы все придем . Я даже специально в Киев приеду ради такого дела .
Самое смешное, что в этом же районе можно снять трешку за теже деньги, без понтового ремонта, но все запросы автора относительно района будут соблюдены.
Аноним с кешбеком• 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Именно поэтому когда автор вышла из онлайна и перестала тут писать, то зашли вы чтоб поддержать тему….
Ага, ни разу не палевно
Ого. Вы и за этим следите?
Я присела чисто пописять. Сейчас дальше работать пойду
Паспортний стіл• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Хз.
Люди экономят чтоб не сидеть с голой жо. И повысить свой уровень жизни
Но можно шиковать в ноль
Это как айфон в кредит)
Но можно шиковать в ноль
Это как айфон в кредит)
Как автор. Ну так сын такой же как и мать. Оба не экономят
Пацан к успеху шел• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Зачем им экономить- это агонь
Вы немножко подзабыли, что автор в предыдущих темах возмущалась, почему сын с невесткой сняли не рядом с ней. Так где тут об экономии?
Девальвация• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
Хз.
Но можно шиковать в ноль
Это как айфон в кредит)
Но можно шиковать в ноль
Это как айфон в кредит)
Ну, как-то уж без нас с вами они решат, что им снимать, и нагота жо это тоже их забота, а не ваша
Амелі на мілені• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Також поставили б такі умови? 🤦🏻♀️ Тоді нащо запрошувати?
Так она и не приглашала. Ясно же, что она вас видеть не хочет и будет рада, если вы не придете.
А вы уже собирались прямо на церемонии начать поучать невестку и всю ее семью и теперь в шоке - как так, нельзя замечания делать и ребенка из рук вырывать?😂
Девальвация• 08 апреля 2024
А откуда автор приехала?
Я просто перебираю варианты, и нет вариантов, откуда нужно приехать, чтобы левый берег за Киев не считать, откуда такие понты?
Вредняжка• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Він кохає її, тому кидати не збирається. Я знаю свого сина. Покинути вона його хотіла і неодноразово були теми за розлучення у них.
Госпади!!! Вы не моя свекровь случайно??
Можете спать спокойно. Живём счастливо. Разводиться не собираемся. Лишь бы вас в нашей жизни не было.
Своего не предлагать• 08 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А откуда автор приехала?
С оккупированной территории
жінка незаміжня• 08 апреля 2024
Очень плохо, когда в жизни 45-летней женщины нет нормальной половой жизни.
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Нічого такого. Просто прийти брати онука коли захочу цього я. Можливо, чимось допомогти невісткі. Показати, як правильно накрити стіл. Як правильно приготувати та нарізати салати.
Ну от і нафіга це все невістці? Вам то я розумію, хочеться повимахуватися і показати, що ви тут сама головна, а їй для чого? Щоб прийшла абсолютно чужа їй людина мацала дитину, грузила своїми ідеалами кулінарії тощо?
Цікаво, якби до вас постійно хотіли приходити сват зі свахою і обіймати та жмякати вашу 12-річну дочку та 18-річного сина, бо йому так хочеться, ви би не пручалися?
Рожайтретьего• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
А у отца? Или он банкомат?
Не спешите. Отцу пофик кто из родствеников берет его ребенка на руки :)))
Младенец - прерогатива матери
Девальвация• 08 апреля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Автору нужно прямо во время церемонии крещения не обращать внимания на какого-то там батюшку в церкви, и громко спрашивать у невестки какими ломтиками и кубиками салаты нарезаны, какого цвета тарелки, какая скатерть постелена, заламывать руки в истерике и кричать ’ ты сделала всё не так, курица тупая!’
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляСвоего не предлагать
С оккупированной территории
А по другим ответам - из прифронтовой. Короче, не определилась
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляМетелик
Нагадайте, скільки разів ви онука за майже 10 місяців бачили? 2, правда ж?
І заодно нагадайте собі, як вас діти під роддомом чекали після виписки і вдома, а в вас ’настрою не було’ їх разом з онуком бачити.
З себе завжди починайте.
Ох, скільки я пропустила. А зараз ця людина ще чогось хоче від невістки?
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляАмелі на мілені
Я вже і так трохи стараюся себе змінити. Ось хочу знову вислати онуку суміш, каші, пюре. Але сказала синові, щоб він точно запитав у невістки, що дитина їсть. А я куплю та передам.
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Вона молода, можливо не знає. Допомога завжди потрібна.
А ви допомогу від своїх безцінних порад ще відрізняєте?
Амелі на мілені• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Так а в чем изменения, если они сказали, что не нужны им ваши каши и пюре и отправили вам их обратно, а вы снова собираетесь слать каши и пюре?😂😂😂
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляАноним с кешбеком
К сожалению да.
Видно что сын заботливый мужчина, мягкий
Который попал в руки принцессы и ее мамы.
Которую внедрили в семью и , уверена, внушают как ему повезло с семьёй!
Был бы мужик с яйцами, кулаком по столу и ’сфигали одна жена решает как ребёнка на руки брать’
Они его делали вдвоём, он на 50% и отца
А решает одна жена?
Они его делали вдвоём, он на 50% и отца
А решает одна жена?
Здається син так втомився від матері, що просто поділяє погляди дружини. Молодята просто мислять однаково. Це вам подобається думати, що невістка все вирішує, а бідний хлопчик не може нічого сказати. Ми з чоловіком теж завжди одним фронтом виступаємо. І пофіг, хто що думає.
Лінива, не каюсь• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Відкрию вам таємницю. Але на Троєщині безліч супермаркетів, де є суміш, пюре та дитячі каші. Вона й сама купить. Без вас. Навіщо це вам купувати, а потім пересилати? Скиньте гроші сину. Та хай купують.
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
До речі, а що ви подарували на народження дитини? Любляча бабуся певне і особливий подарунок придбала
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляДевальвация
А откуда автор приехала?
Ну з того ж лівого берега, з окупованої території.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
4000 грн.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Хочу зробити приємне онуку. І зберегти трохи бюджет їх родини.
Бюст Березуцкого• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
4000 грн.
А на хрестини вже придумали дарунок?
МамОмужа• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ось і я про це. Що це ненормальні умови.
Для вас це супер нормальні умови. Більшість сучасних дітей вас би не покликали за жодних умов.
Ласковая_львица
• 08 апреля 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
А на хрестини вже придумали дарунок?
Ще ні.
Домашня Зюзя• 08 апреля 2024
Ответ дляПаспортний стіл
Ваш прозрел?
Мой и за 20 лет нет....
Мій ось 30 років поруч, не прозріває, не всім мабуть щастить.
ничевока• 08 апреля 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Може перефразувати питання на ’що дитинці потрібно’? Може це буде не обовязково харчування?
Ms. Iphone• 08 апреля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да ну , так неинтересно . В чем тогда невестка будет виновата ?