люблю_тортики• 08 апреля 2024
Хто повернувся через чоловіка із закордону, а потім знову виїхав?
Як себе морально почуваєте, як чоловік сприйняв і чи не був проти виїзду знову?
Просто Фіфа• 08 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
развелась , фигня это фышло онлайн брак
и он брошеный -факт
Аналогично
Пасти Ла• 08 апреля 2024
Знаю одну, которая с начала войны ни разу к мужу в Киев не приехала. Молодые ещё по 25 лет. А он лопух сидит верно ждет её. Девка красиво слила, такая мелкая и уже акула.
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
развелась , фигня это фышло онлайн брак
и он брошеный -факт
Дякую, цікавить досвід людей, які зберігають сім´ю.
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Аналогично
ему пахать на нас все время-какой смысл. Его тоже могут в любой момент куда-то без желания.
Честно все разделили все 10 лет брака ( финансово)
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
а смысл в ней?
если не получают стороны ничего .. все онлайн скатывается в 0
Дрібка щастя• 08 апреля 2024
Ответ дляПасти Ла
На вас не повелся или откуда знаете что верно ждет?
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
а смысл в ней?
Не у всіх скочується.
Просто Фіфа• 08 апреля 2024
Ответ дляПасти Ла
Прям верно? За моего кума тоже так говорят, жалеют) на самом деле давно у него есть любовница, почти сразу появилась как жена с детьми выехала
Моторошні троянди• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не у всіх скочується.
Скочується або роблять вигляд, що ні.
Хропочка з гривкою• 08 апреля 2024
Повернулась і не жалкую. Чоловік виїзний якщо що, але ми обрали жити разом
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Думаю вона і до виїзду була в планах як мінімум)
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляХропочка з гривкою
У Вас є діти, якщо так, то як сприйняли негативні моменти вдома?
Просто Фіфа• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Ну в планах может быть, этого я не знаю, но встречаться начали через 3 месяца, как семья уехала
Пасти Ла• 08 апреля 2024
Ответ дляДрібка щастя
Потому что ноет мне. Мне не нужен, такие совсем вялые лапти не мой типаж.
А вот недавно• 08 апреля 2024
Повернулася, назад не хочу, але мій дуже хвилюється за нас з дитиною і сприйме нормально якщо ми поїдемо. Але він не утримував нас там, я працювати почала через 2 тижні як влаштувалися. І всі ці 1,5 роки що були там я працювала.
Хропочка з гривкою• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Є одна дитина. Живемо на заході України
Да, я блондинка!• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не у всіх скочується.
т е полноценная семья 3 год? забота, секс, тактильность , живое общение и т д?
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляА вот недавно
В нас все аналогічно, роботу дякувати Богу дуже швидко знайшла. Тільки хвилююсь за дітей я, діти просяться назад. Чоловік каже сама вирішуй..
СкокоМнеДадите• 08 апреля 2024
Мій не ниє, живе сам. Знає що ми не на курорті. Такі обставини, це не наш вибір і треба бути дурнуватими, щоб в такий складний час все рушити.
Шукати пригод заради того щоб перепихнутись, ну такоє
А вот недавно• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Моя не хоче. хоча спочатку подобалося. Так , я теж хвилююся за дитину, але роботу маю і живу в своїй квартирі
Регионщица• 08 апреля 2024
У 90 проц мужиков за эти 2 года другие женщины . Даже у тех , кто иногда приезжает , а кто не приезжал ни разу - то и подавно .
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляРегионщица
В половини зних і з дружиною вдома інші періодами))
люблю_тортики
• 08 апреля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Дякую! Мені цінний Ваш досвід!
ПодругаМужа• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Я год как выехала, за этот год 3 раза приезжала по 10 дней и еще вот на Пасху опять хочу приехать.
Всё хорошо, никто разводиться не планирует )))
Аннуитет• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Не у всіх скочується.
У нас не скотилося, все ок
Повернулась з дітьми, хоч в Україну не хотіла, а хотіла, щоб чоловік до нас виїхав.
Тепер шукаємо можливість виїзду в еміграцію родиною назавжди, не хочу жити в Україні.
Можливо доведеться народитт третю дитину, аби зберегти батька.
Марфа Українівна• 08 апреля 2024
Ответ дляПасти Ла
А вам що до чужої сім´ї🤦♀️
Чудо в декрете• 08 апреля 2024
Ответ длялюблю_тортики
Дякую! Мені цінний Ваш досвід!
Тобто ви вже два роки закордоном? І скільки ще плануєте там бути і щоб чоловік вас чекав?