Овуляція чи ні, фото

Привіт, в мене вже як два місяці збився цикл. Місячні починаються на 2 дні раніше і йдуть 4днв, замість 5ти. Тому відслідковувати овуляцію почала з 8го дня циклу. Наразі 10й день, маю такі полоски. Ліва полоска зовсім на трохи світліша контрольної. Це вже овуляція, чи тільки підходить? Дякую
2 6
Петриківна 08 апреля в 22:19
нет, я бы сказала что еще нет.
Огірок та Помідорчик 08 апреля в 22:21
Разные тесты и, видно по фото, что чувствительность у них разная
автор Яся04 08 апреля в 22:21
Ответ дляПетриківна
нет, я бы сказала что еще нет.
Дякую, теж такої думки. Але боюся її і прогавити
бибизяна 08 апреля в 22:23
Не пропустите
Коли вона буде то поломка яка зʼявляється буде такого самого кольору як контрольна
автор Яся04 08 апреля в 22:23
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Разные тесты и, видно по фото, что чувствительность у них разная
Завтра буду робити той самий що і сьогодні (ранок, вечір). Прослідкую динаміку
Хоча тести однакові - евітест. Однакова пачка, просто куплені в різних аптеках
автор Яся04 08 апреля в 22:23
Ответ длябибизяна
Не пропустите
Коли вона буде то поломка яка зʼявляється буде такого самого кольору як контрольна
Дякую. Завтра прослідкую динаміку.
Огірок та Помідорчик 08 апреля в 22:25
Ответ дляЯся04
Завтра буду робити той самий що і сьогодні (ранок, вечір). Прослідкую динаміку
Хоча тести однакові - евітест. Однакова пачка, просто куплені в різних аптеках
Мабуть для такого моніторінгу як у Вас варто купувати тести в одному місті і одної дати випуску. Цікаво
автор Яся04 08 апреля в 22:26
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Мабуть для такого моніторінгу як у Вас варто купувати тести в одному місті і одної дати випуску. Цікаво
Так, можливо просто різні партії, але пачка одна)
Ms. Iphone 08 апреля в 22:32
Так гінекологи радять в день овуляції або за день до овуляції кохатися. Чому ви з точністю такою хочете визначити? Овуляція наближається, можете вже починати.. чи я чогось не розумію?
Голова колгоспу 08 апреля в 22:33
Ответ дляMs. Iphone
Так гінекологи радять в день овуляції або за день до овуляції кохатися. Чому ви з точністю такою хочете визначити? Овуляція наближається, можете вже починати.. чи я чогось не розумію?
І через день. Не частіть. Щоб спермики були сильні і бадьорі
Огірок та Помідорчик 08 апреля в 22:33
Ответ дляMs. Iphone
Так гінекологи радять в день овуляції або за день до овуляції кохатися. Чому ви з точністю такою хочете визначити? Овуляція наближається, можете вже починати.. чи я чогось не розумію?
Мало ли с какой целью определяют овуляцию, не только для беременности
Ms. Iphone 08 апреля в 22:34
Ответ дляГолова колгоспу
І через день. Не частіть. Щоб спермики були сильні і бадьорі
То ж кажу. В день овуляції або за день до неї. А тут автор прям години вираховує
автор Яся04 08 апреля в 22:35
Ответ дляMs. Iphone
Так гінекологи радять в день овуляції або за день до овуляції кохатися. Чому ви з точністю такою хочете визначити? Овуляція наближається, можете вже починати.. чи я чогось не розумію?
Вираховую день овуляції на хлопчика просто. Хочу обох, навіть імена і для хлопчика і для дівчинки є. Але старшим чомусь бачу хлопчика) Але не засуджуйте, бо зараз почнеться 🤪
1 1
Ms. Iphone 08 апреля в 22:37
Ответ дляЯся04
Вираховую день овуляції на хлопчика просто. Хочу обох, навіть імена і для хлопчика і для дівчинки є. Але старшим чомусь бачу хлопчика) Але не засуджуйте, бо зараз почнеться 🤪
Та ні, я не засуджую))
Сама завагітніти намагаюсь, тому і перепитую)) бажаю вам 👶 в цьому циклі
Огірок та Помідорчик 08 апреля в 22:37
Ответ дляЯся04
Вираховую день овуляції на хлопчика просто. Хочу обох, навіть імена і для хлопчика і для дівчинки є. Але старшим чомусь бачу хлопчика) Але не засуджуйте, бо зараз почнеться 🤪
Гуляйтесь
Хай усе вийде🌹
автор Яся04 08 апреля в 22:38
Ответ дляMs. Iphone
Та ні, я не засуджую))
Сама завагітніти намагаюсь, тому і перепитую)) бажаю вам 👶 в цьому циклі
Дякую☺️
Приймаю з вдячністю і бажаю вам також завагітніти в цьому циклі🤰
автор Яся04 08 апреля в 23:03
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Гуляйтесь
Хай усе вийде🌹
Дякую дуже✨❤️
Ворую вкусняшки 08 апреля в 23:38
Ответ дляЯся04
Завтра буду робити той самий що і сьогодні (ранок, вечір). Прослідкую динаміку
Хоча тести однакові - евітест. Однакова пачка, просто куплені в різних аптеках
А робити потрібно 2 рази на день?
Мотористка 09 апреля в 00:47
Сперматозоїди ще мають пройти процес капацитації. Краще сьогодні вже займатись коханням, щоб до завтрашньої овуляції вони дозріли. По місячному календарю у вас скоріше вийде дівчинка цього разу😉 На форумах пишуть, що цей метод ефективніший😁 Бо з прочитаного і досвіду знайомих мало в кого по овуляції вийшло спланувати стать.
ЛолитаНеРазлита 09 апреля в 10:10
От дуже цікаво як можна взагалі спланувати стать по календарю місячному або по овуляції?😂😂стать залежить від сперматозоїда який перший добіжить до яйцеклітини і який ген буде нести Х чи У , от і все це ж звичайна біологія. Дівчата не мучайте себе тими календарями, аби дитина здорова була , хіба так важлива стать 🫣🥰
Мотористка 09 апреля в 14:09
Ответ дляЛолитаНеРазлита
От дуже цікаво як можна взагалі спланувати стать по календарю місячному або по овуляції?😂😂стать залежить від сперматозоїда який перший добіжить до яйцеклітини і який ген буде нести Х чи У , от і все це ж звичайна біологія. Дівчата не мучайте себе тими календарями, аби дитина здорова була , хіба так важлива стать 🫣🥰
Якщо вже є кілька дітей однієї статі,то звісно люди шукають методи🤣 Звичайно, скоріш за все це співпадіння, але знати,що ти все зробив,що від тебе залежить в даному випадку не помішає😁
Кітті_ 09 апреля в 15:04
Пишаюся тим, який у нас народ стійкий і незламний. В країні йде велика війна, а все рівно планують дітей і народжують, і не по одному. Люблю наш народ. 💛💙 Хай у автора все вийде у найближчий час 🌺🌺🌺