Личко Невеличке• 09 апреля 2024

Ви під піжаму вдягаєте труси?

Дивне питання, але я все ж його задам.
Кожні 2 дні прати піжами чи мучитись в трусах.
Я не можу спати в трусах, х/б і ніде не давлять, але все одно не то.
Цікаво як у інших
Результат:
вже голосів: 711
424 (59.63%) В піжамі і трусах
257 (36.15%) В піжамі без трусів
30 (4.22%) В піж без трусів,часто не перу
Як ухурделю• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
А потім вранці чисті труси вдягаєте після ранкового підмивання? Виходить 2 трусів на добу у вас?
А ви ту ж саму піжаму, по якій цілу ніч генеталіями терлися, наступного дня знову вдягаєте на чисте тіло???🤢

Як ухурделю• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Немаив мене виділень адських. Але погодьтеся, за 8 год сну труси вже не свіжі.
Ну да) А піжама ваша свіжа?🤣🤣 самі ж по два три дні брудну носите
Борщик• 09 апреля 2024
Конечно без. Зачем мне ночью две резинки на пузе?))
Борщик• 09 апреля 2024
Ответ дляЯк ухурделю
Жаль, что у вас такие мерзкие, вонючие гениталии.
НеГолосую• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Я реально напрягаюсь, коли розумію, що люди далі в цих трусах на роботу чешуть і це може бути медсестра чи вчителька в школі. Я щиро сподіваюсь, що люди, які сплять в трусах, вранці їх міняють на свіжі
Я сплю в трусах або в піжамі без. У вихідний можу пів дня прочовгати по хаті невмита і з нечисленними зубами,але у свіжих трусах по іншому ніяк.
Липка-прилипка• 09 апреля 2024
Ответ дляПолуничка
Вот в таких и сплю и хожу .
Да вы модница
Жена_КотораяСтена• 09 апреля 2024
Не сплю в пижаме

Як ухурделю• 09 апреля 2024
Ответ дляБорщик
Так то в автора з цим проблеми 😆😆😆
Глаза_в_3_карата• 09 апреля 2024
Ответ дляЛипка-прилипка
Почитала
Всегда сплю в пижаме ,трусах и под одеялом
Никогда у меня там ничего не потеет
А вам сколько лет?
Варена цибуля• 09 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Піпец, що у вас вночі відбувається з трусами?
Калинові вуста• 09 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Конечно в трусах. Не стирать же каждый день пижаму.
А что у вас за ночь происходит , что трусы спасают от загрязнения пижамы ? Я вчера одела пижаму постиранную, сегодня опять одела , она у меня свежестью пахнет и порошок еще слышен .
Пекельнi Борошна• 09 апреля 2024
Ответ дляAmazingLady
А я сподиваюсь что те кто спит без трусов меняет постельное каждый день. Но закрадываются сомнения...
Я сплю в пижаме без трусов. Пижаму меняю часто, а постель зачем?
Шкідлива молекула• 09 апреля 2024
Ответ дляПочтальЁнша
Ваш коммент очень ценен. Только тема не об этом. Для меня дикость трусы +пижама...
Для вас дикість труси,а для мене їх відсутність) хочете продовжити сію високоінтелектуальну розмову?)
ЗаведУющая• 09 апреля 2024
Хожу и сплю в трусах всю жизнь и не мучаюсь. Мне ничего в трусах не мешает
ЗаведУющая• 09 апреля 2024
Ответ дляКукусикиииииии
Щоб тіло відпочивало і провітрювалось. Абсолютно правильно, до речі, з точки зору здоров´я.
У меня тело от трусов не устаёт, больше упахиваюсь на работе
Медсестричка• 09 апреля 2024
трусы + футболка ниже попы
КАЖДЫЙ день меняю. Шок что вы носите несколько дней ще и без трусов, брррр
Пуки-куки• 09 апреля 2024
Гола! Завжди гола!
Тюрюнь_Тюнь• 09 апреля 2024
Сплю без трусів, постель міняю ранком і ввечорі. На роботу хожу теж без трусів.
Пуки-куки• 09 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Наші люди! Я взагалі не бачу смисла ходити літом в трусах.....

Сколько_мне_лет?• 09 апреля 2024
Ответ дляПуки-куки
.... скоро сезон
Тюрюнь_Тюнь• 09 апреля 2024
Ответ дляПуки-куки
Та і взимку нема. Вони все одно не гріють
Пуки-куки• 10 апреля 2024
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Мої стрінги взагалі не гріють
Просто болталка• 10 апреля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Звичайно. А ви після підмивання вчорашні вдягаєте?
автор Личко Невеличке • 10 апреля 2024
Ответ дляПросто болталка
Якби ви почитали всю тему, то здивувались би. Виявляється люди в еічних трусах без підмивання йдуть жити новий день