ЭкстрасенсиХаЯ• 09 апреля 2024

Житло для класу в Карпатах

Плануємо з батьками поїздку для дітей в Карпати. Порадьте будь ласка готель. Буде приблизно 25 осіб. І щоб з харчуванням. Дякую!
Мій не такий• 09 апреля 2024
Заходьте на букінг і обирайте під ваші потреби
Смячиком• 09 апреля 2024
наші їздять вже багато років з агенцією ’Золотий лев’, але ми замовлямо єкскурсію повністю - з поселенням, їжею, єкскурсіями і автобусом котрий закріплений за групою на весь період перебування. Трохи ніби дорого, в цьому році від 4000 тис з людини без квитків від Черкас до Хмельницького, їх там зустрічає автобус з закріпленим єкскурсоводом
палка-копалка• 09 апреля 2024
Автор, ще до війни клас моєї дитини двічі їздив в Криворівню, Франківська область, в садибу Під скелею. Дуже класне місце, і розташування, і природа. Там можна замовляти харчування за додаткову оплату, поїздки в колибу, похід на водоспад.
Гугліть, в них наче свій сайт є, там шукайте контакти.
Гірчинка• 09 апреля 2024
Малий їздив табором в Ясіня. Готель Тиса. Без вишуканості, але для великих груп там має бути гарно. Є внутрішній дворик, де можна вогнище розвести, посидіти...
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую, ми вперше плануємо, тому за всі поради, нюанси спасибі!
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 апреля 2024
Ответ дляпалка-копалка
Дякую!) порада і відгук це те що я хотіла!
Смячиком• 09 апреля 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
якщо перший раз - то шукайте одразу турфірму, вони вирішать всі орг. питання.
Бо ми раніше організовували поїздки дітям самі (я як голова БК ), то це реально важко, прорахувать всі ньюанси ) Перед поїздкою взнайте в батьків кого закачує в дорозі, в кого на що аллегрія, прорахуйте ліки які потрібно взять з собою, батькам вбийте в голову щоб поклали дитині її ліки, якщо хтось щось приймає (в мене астматик, то я складаю окрему аптечку йому)
Якщо будете десь на єкскурсії їхать то одразу запитуйте чи є якась скидка або плюшки на всідні квитки для великої групи ) Бо іноді про це ’забувають’ сказать
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Дякую! Так, ми не балувані) будемо обирати!
Янка-угомонись• 09 апреля 2024
Замовляйте організацію. Це не буде дорожче.
ЛолитаНеРазлита• 09 апреля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
+
А ще буде все організовано і продумано,враховуючи всі ваши побажання.
Вперше самим з такою кількістю дітей--реально складно буде
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 09 апреля 2024
Ответ дляСмячиком
Дякую, скільки корисної інформації))
КвартираЧья• 09 апреля 2024
Наш клас тут зупинявся. Дуже дітям сподобалось. В них і кухня і басейн є
https://hotels24.ua/Гостиницы-Ворохты/Отель-Мим-60...