Бідося• 09 апреля 2024
Чоловік випитує вночі
Мій чоловік, коли я засну, то випитує, чи я його люблю, чи я б йому зрадила, чи подобається мені хтось окрім нього, чи я з кимось спілкуюсь. Та записує це на диктофон. Це нормальною?
emerald_88• 09 апреля 2024
А ви вдайте що спите, а як почне випитувати, то починайте розказувати як ви мрієте займатися з ним коханням в новенькій подарованій вам машині, в подорожі до Парижу, в новому будинку чи що вам там треба, а не то почнете зраджували... скористайтеся ситуацією
Идеальная оптимистка• 09 апреля 2024
Y-хромосома - деградационная составляющая. На одной Х днем еще держится, а вечером уже все, диктофон и бред
Любимка-анонимка• 09 апреля 2024
Я автора розумію. Мій хоч і не у ві сні випитує, але постійно, начебто це така ’шутка гумору’, питає типу : ’ти ахалась, коли я був у відрядженні?’, ’а з ким ти мені зраджуєш?’, ’а як звати твоїх коханців?’. Не можу сказати що то якось мене особливо зачіпає - у всіх свої таргани, але хочеться перепитати - ти що хворенький, що постійно про то питаєш? Не можу зрозуміти чи то його збуджує, чи що....