Та_все_ок_будет• 09 апреля 2024

Посоветуйте удобные босоножки на низком ходу среднего ценового диапазона

не спортивные, но максимально удобные. Так, чтоб «взула і забула» і под джинсы и под платье. Может, кто-то носил что-то удобное в прошлом году и посоветует… нужна удобная обувь на лето…,
So_so• 09 апреля 2024
У меня такие Тамарис

Пишу каліграфічно• 09 апреля 2024
Ecco
Ондатрова шуба• 09 апреля 2024
Ответ дляSo_so
У меня такие Тамарис
Такі мʼяко кажучі жіночі в них моделі, передпенсійного віку
Гостра на язик• 09 апреля 2024
Якщо ви в Україні то можливо у вашому місті є магазин Сезон із взуттям, я вже декілька років підряд там купую взуття. В тому році купувала шкіяні босоніжки, дуже зручні і легенькі, но такої моделі вже нема на сайті, але там всі шкіряні моделі взуття зручні і не дорогі.
So_so• 09 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Значит, это моё
Сижуревувшоке• 09 апреля 2024
Экко, Джеокс, Тимберленд
Сиджу тихенько• 09 апреля 2024
Cole Haan посмотрите
Чудовий каламбур• 09 апреля 2024
автор, тут молодящиеся бабенки любую удобную обувь называют пенсионной)) посмотрите бренды ecco, camper, caprice, merrell, el naturalista, skechers
Невгамовна• 09 апреля 2024
Я люблю тімберленд, кларкс. До суконь альдо

Я_канеша_извиняюсь• 09 апреля 2024
Якщо зручне та не в спортстилі, то маєте ризик засудження з боку порадниць, що це не модно та пенсіонер-стайл.
Я минулого літа такі носила, реально зручні
https://intertop.ua/uk-ua/product/peep-toes-geox-5...
Колгоспниця• 09 апреля 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Нормальные у них модели. Да и не всем нужна суперженственная обувь
Хочу в БАНю• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
А вы в Украине? Черный замш у вас не пылится?
Я_канеша_извиняюсь• 09 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
В Україні, звісно брудниться, але це ж не важко протерти взуття.
Хочу в БАНю• 09 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
У нас сейчас чуть прошёлся по улице, обувь очень пыльная. А черный замш очень сложный в уходе летом.
Я_канеша_извиняюсь• 09 апреля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Не знаю де сами ви живете і ходите, але не можу сказати щоб так все погано було. А доглядати для мене взагалі неважко 🤷‍♀️ щіткою пил струсила чи ганчіркою і все. Це з зимовим взуттям складніше, бо іноді бруд змивати треба, сіль проступити може. А влітку не бачу складнощів, не треба постійно просушувати та бризкати різними спреями
автор Та_все_ок_будет • 09 апреля 2024
Ответ дляSo_so
У меня такие Тамарис
Спасибо, посмотрю и я
автор Та_все_ок_будет • 09 апреля 2024
Ответ дляСиджу тихенько
Cole Haan посмотрите
Спасибо. Никогда даже не слышала
автор Та_все_ок_будет • 09 апреля 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Благодарю
автор Та_все_ок_будет • 09 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна
Класс!!!

автор Та_все_ок_будет • 09 апреля 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Мне очень нравятся. Спасибо