БезВзяток• 09 апреля 2024

Розкажіть хто вів вагітність або народжував у 7 пологовому м. Київ

Розкажіть хто вів вагітність або народжував у 7 пологовому, за що платили , за що ні, яке було ставлення? Одним словом поділіться враженнями. Дякую ❤️
Твоя подружайка• 09 апреля 2024
Я давно народжувала, 10 років тому. Договірні пологи з завідуючою род.залом. Все сподобалось, лікар їхала до мене на передчасні пологи 1 січня. Палата, ставлення персоналу, обстеження мене і дитини після пологів. Якби треба було ще раз народжувати, тільки там.

Полонянка SexShop-а!• 09 апреля 2024
Ішла і на ПЦ, і на лікаря. Домовлялися.
Все було добре, своїм рішенням залишилися задоволенною.
КохайтесьЧорнобровi• 10 апреля 2024
домовлялися, платили за лікаря і сімейну палату. у післяпологовому були так собі чергові медсестри, коли я народила. інша зміна вже була ок. хороший пологовий, в цілому, я залишилась задоволена.