Не кую, не мелю• 09 апреля 2024

Куда деваете росол из селёдки? Или что можно приготовить?

Селедка была в ведре ,много росола осталось ,что приготовить ? Или куда употреблять?
автор Не кую, не мелю • 09 апреля 2024
Ответ дляСтетоскопуло
Растопите сливочное масло, вылейте в рассол, остудите, чтоб застыло, и вуаля - селедочное масло для бутербродов.
Класс , спасибо,люблю такое
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
Оце життя, як я розумію, побігла купляти креманки, з яких питиму
Ну це для єліти, я сама випадково піддивилась і дізналась, так би була несвідомою, але пощастило. То ж тепер в темі
Боневтікла• 09 апреля 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Кстати , вода,где варились яйца очень полезная ,там много кальция и др. Я ее потом в еду употребляю .
Ну да, микробы из куриных какашек погибли в кипятке...
Для бОльшего содержания минералов, воду при варке яиц подсолите и добавьте немного уксуса
Боневтікла• 09 апреля 2024
Ответ дляЛетчица
Можно сварить камень, будет много минералов
Не все минералы одинаково полезны...
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
От помидор вкусный рассол, вы чего?
Не знаю чи ви жартуєте чи ні, я не пробувала ніколи і вперше про таке чую)) помідори люблю, розсіл ніякий ніколи не пробувала) якщо це не жарт, то його просто пити? Чи з чимось?
Боневтікла• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Не шутка.
Мне в детстве нравился. Бабушка делала очень вкусные помидоры и рассол заодно
Да, просто в чашку наливали и пили с котлетой и картошкой или мясом с другим гарниром... ну и помидоры эти конфервированные.
Сейчас я так помидоры не консервирую, поэтому и не пью.
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Не шутка.
Чесно, перший раз чую, хоч і солили і квасили помідори і огірки бабуся і батькі)) сподівюсь, це не тролінг, бо буде дуже смішно, я якось спробую при можливості, але прям мікроковточек звісно))
Баррикадница• 09 апреля 2024
Ответ дляАnnеt
у меня бывшая главбухша таких называла шалашовками - которым рай в шалаше.
Я хотела спросить автора!
Ну мало ли, какие у кого жизненные ситуации бывают.
У моей хорошей знакомой российская ракета попала в дом родителей. Те, слава богу, перед этим вышли вместе в сарае у коров убрать. Дом разрушен, сами слава богу живые. Пошли ночевать у соседям. Но, соседи, как бы, не хотели их кормить пожизненно. Выехали. Пособие переселенца на каждого 2200 в месяц.
Вы таких людей, которые живут на 2 тысячи, приехавших в другой город и не зная там ничего, не зная где задёшево посуду купить и где взять продукты на борщ (даже самые дешёвые бульнаборы по 30 гривен/кг, которые можно на 2 недели растянуть), чтобы пособия хватило и на него целый месяц прожить, конечно, не знаете.
Ну продолжайте лепить эпитеты в своей речи от бывшей главбухши.
Но у нас сейчас война, вообще-то.
Мне очень жаль, что вы не знали.
Замурмишка• 09 апреля 2024
Підлогу вимити, бажано десь у загальному місці, під´їзді чи ліфті.
Аnnеt• 09 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
Я хотела спросить автора!
Но у нас сейчас война, вообще-то.
Мне очень жаль, что вы не знали.
думаю, что автор просто развлекается. и вы не в той теме решили проявить милосердие.
Стетоскопуло• 09 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
Я хотела спросить автора!
Но у нас сейчас война, вообще-то.
Мне очень жаль, что вы не знали.
Те, у кого такие проблемы, не будут покупать селедку ведрами. Да и вообще вряд ли будут покупать селедку, когда вопрос стоит о выживании.
Боневтікла• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Только не квашеные, а маринованные
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Только не квашеные, а маринованные
Дякую, що написали, я дійсно якось спробую)) вже самій цікаво)) саме з помідорів? Бо є закрита банка мариновоних огірків(з оцтом) чи не годится?
Боневтікла• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Именно от помидор :)
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляБоневтікла
Именно от помидор :)
Окі, дякую) бо зараз є тільки огірки, де я диву немає консервованмх помідор в крамницях, ми самі квасимо взимку, але консервовані помідори є в сусідній країни, то там куплю при можливості))
Я навіть вірю, що то смачно чи цікаво, бо щодо їжі я не ханжа і я багато чого пробувала, щось подобалось, щось ні, але це цікаво)))просто я в Україні 32 роки прожила і не знала і не чула, що той розсіл можна пити, хоча все моє дитинство мама та бабуся консервувавали та квасили овочі))
к.Буланова• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
А розкажіть, де то можна піддивитися, як жити по-багатому, дуже хочеться
к.Буланова• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Лікують похмілля тим, що п´ють розсіл з-під огірків чи помідорів. Ісконно русская традіция
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
Чесно, перший раз чую, я не ханжа і алкоголь вживають, у нас чи мінеральну воду чи кефір чи йогурт(якщо з козиного молока то взагалі топ) після гулянок пили в студентські роки. Київ. Про розсіл от вперше чую
к.Буланова• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
А я із Західної України, але про традицію пити розсіл після п´янки чула (і бачила) від зайд, яких направляли для упокорення місцевого населення. Тому знаю багато ісконно русскіх традицій, бо надто сильно вони врізалися мені у дитячу пам´ять
Ангел-предохранитель• 09 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
В мене купа російськомовних друзів, та шо приховувати до повномасштабного вторження я сама роснявою більше спілкувалася, але от про те що п´ють розсіл чую вперше. Батькі кияни, в Києві народилися, батькі з батькової сторони кияни, бабуся з маминої сторони з села Житомирської області, дідусь з Літочок, це під Броварами, Київська область. Але ніхто таке не вживав. Як хтось перипев то домашній кисляк пили, як я мала була, ми, молодь вже мінеральну воду, Миргородську, Поляну, Лужанську, як гроші були то Боржомі пили на ранок. Я 1987 року. Чи кефір чи йогурт(без добавок). Спитала чоловіка, він також киянин, то також не чув, також кефір чи мінеральна вода. От чесно, просто якась відверто нова інформація
к.Буланова• 09 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Нє, це треба етнічних росіян, де щі та ізби, російськомовні можуть бути будь-якої національності. От із Пермі, наприклад, чи Вологди, ті точно будуть про розсіл знати. До слова, у мене чоловік - корінний киянин, то я про те, що Боржомі - топчик, знаю, але ми трохи старші по віку
Ангел-предохранитель• 10 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
Ахах) привіт чоловіку земляку) в мене доречі багато родичів на західній, на Волині та Бориславі(Львівська область) але мені просто цікаво, як ото хтось додумався вперше випити))) ну типу жила якась мутна дивна з огірків, помідорів, оселедця, от я візьму і вип´ю це)) але я дійсно спробую, по подарі порадниці, як куплю помідори, то мікроковточек спробую, мені вже цікаво як то на смак ))) прям напиватися того не буду))
к.Буланова• 10 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
У росіян мало було їжі і у зимовий період вони вживали багато ферментованих продуктів. А потім хтось росторопний помітив, що після квашення огірків залишається розсіл і що він чудесно помагає при похміллі. До речі, це дійсно так, але має бути розсіл із бочки, а не той оцет із сіллю, в якому консервують зараз
В Трускавці бували? Там є мінеральні води, які теж добре знімають похмілля. Але Боржомі - краще
Ангел-предохранитель• 10 апреля 2024
Ответ дляк.Буланова
Так, в Трускавці буда багато разів, там хвилин 15-20 їзди від Борислава. Взагалі дуже люблю ЗУ, Львів, Ужгород, Шацьк, там реально своя атмосфера)))
Тут ви можливо маєте рацию, бо расєя, на широті 55-60 і вище знаходиться, окрім того що на кордоні з нами. Що ферментовані овочі чи фрукти(яблука) дуже корисні я знаю, у нас теж квасили і солили овочі і фрукти на зиму ще в моєму дитинстві і навіть зараз батькі консервують. Але щоб от прям розсіл пити навіть не знаю. У нас купу компотів з вишні, черешні, абрикосів закатували, варення з малини, чорниці, яке потім з водою розбавляли. Купу різних салатів, з перця, кабачків. Тобто от я купу домашніх консервацій в свій час їла. Але той розсіл завжди просто виливали. Банки так,в моєму дитинстві мили і зберігали до наступного року
Бесбардак• 10 апреля 2024
Вместо интим геля используйте.
Бесбардак• 10 апреля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Квашені то не то.То має бути особливий розсол. І домашній. З магазину то фу.В мене теж бабуся консервувала, але воно більше як мариновані, солодкуватий розсол був дуже смачний, саме до картоплі жареної, замість томатного соку мені було. Дуже смачно. Від кислих звісно ні.