Бамбарбия! Кергуду.• 09 апреля 2024
З чоловіком 13р, знаю що з самого початку не кохав
Він цінував мене, старався і т.д слова на вітер не кидав. Якось жили, родили 2 дітей, старшій 7р. Він ходить на роботу, що треба купляємо, не шикуємо прям, але їсти є.
Я в декреті, бо старшу треба з школи забирати, 1 клас. Менша в садку, ходити не хоче, зранку може вчепитись в діван і щоб не йти в садок, істерики. Я поки на роботу то тяжко і дивлюсь графіки такі що до 6-7 вечора, а до 6 потрібно вже з садочка забрати і з школою як?! (( Можуть захворіти, менша цієї зими хворіла, то вечером різко температура, то вдома остались а як нам роботу то куди її хвору, з ким?!
Чоловік на днях сказав що я не самостійна, ми щось почали виясняти і я так розумію він не хоче розійтись бо я типу без нього пропаду. Сьогодні теж щось говорили, я кажу як же тобі не повезло, типу зі мною, на що він сказав "взагалі" " не в ті двері зайшов"
Я сказала то шукай іншу, в тебе є ще час, ще не старий(йому 40) буде ще в тебе може дитина,він завжди хлопчика хотів.
Як далі жити?! Як спілкуватися? Я знаю що немає кохання, боляче це усвідомлювати (( жити як сусіди просто?
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Авторе, ваш чоловік втомився тягнути матеріальну відповідальність за 3 безпорадних. Вам конче необхідно шукати роботу,а догляд за дітьми,в тому числі і лікарняні, ділити з чоловіком. Піти ви завжди встигнете, але піти не маючи жодних засобів для існування- це дурість. Коли станете рівноправним партнером у вашій родині, ситуація може налагодитися.
месяцкие• 09 апреля 2024
Одного не пойму, если не любил зачем вы ввязались в это? Ещё и двое детей. Начинайте заниматься своей жизнью, с ним толку не будет
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляВеккy
А зачем вы сами себя обсираете перед ним???
Бо автору імпонує позиція жертви- маніпулятори. Вона сама видавлює з чоловіка образливі слова
Алгонавт• 09 апреля 2024
Блин, так мне нравятся эти мужчины. Роди, воспитывай и время уделяй детям, так еще и бабло зарабатывай.
Наверняка• 09 апреля 2024
Автор, я повангую, ви ще й третє народите, бо розумієте, що працювати ви не хочете
Даха-сваха• 09 апреля 2024
Я в декреті, бо старшу треба з школи забирати, 1 клас. Менша в садку, ходити не хоче, зранку може вчепитись в діван і щоб не йти в садок, істерики.
Слабая отмазка, чтобы не работать..
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Вам більше подобається: роди і все життя сиди вдома і роздуаацся від гордощіа за свій материнський подвиг?
ОхиИВздохи• 09 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
нет, не так. с этим разведется, он пойдет себе сына делать, а автор глядя на все это, пойдет к другому мужику, и будет рожать от него
Алгонавт• 09 апреля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
А автор не втомилася тягнути виховання дітей? Може чоловік їм вночі температуру збиває або істерики вислуховує? Нащо їх взагалі народжувати, якщо жінка більшість часу повинна на роботі доводити свою самостійність?
Смурфетта• 09 апреля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Це ви дружину з двома малими дітьми називаєте безпорадними?
Чому це автор неповноцінний партнер? Дітей хто глядить?
Чоловік автора чоловік чи хто? З чого це він втомився? Зі своїх прямих обов’язків забезпечувати сім’ю?
Тішуся неперетішуся• 09 апреля 2024
Вы зачем излишне нагнетаете? И сами ему вкладываете слова, которые он не собирался говорить. Очень развестись хочется? Остаться одной с двумя детьми?
Пишу вірші, дорого• 09 апреля 2024
А в шлюбі хіба обов´язково, щоб кохав? Нехай любить своїх дітей і піклується про них.
мистерЛяпсус• 09 апреля 2024
Вы с самого начала знали, что он Вас не любит, зачем согласились выйти за него?
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Автору і треба змінити сферу діяльності, вийти з дому і робити щось корисне для себе- заробляти гроші. Так,це некомфортно, автор звикла бути вдома і не думати про заробітки. Але це єдине раціональне рішення. Ну а піклуватися про дітей зобов´язані обоє батьків, робота від цього не звільняє
Наверняка• 09 апреля 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Автор не піде від нього, бо дітямпотрібентато, але працювати теж потрібно, то краще народить, ну і плюс на війеу не піде, віддячить так сказати
Смурфетта• 09 апреля 2024
Автор, кажіть чоловіку, що готові на розлучення, що йдете влаштовувати власне життя і шукаєте роботу, тому діти тепер 50/50, тиждень з вами, тиждень з ним.
Через місяць подивитеся, як він буде офігівати з того.
к.Буланова• 09 апреля 2024
Ставте до чоловіка більше вимог, а то не в ті двері він зайшов:(... Дітей коли робив в ті двері зайшов.
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Саме так. Безпорадним є той, хто не може себе прогодувати. Дітей вже ’глядить’ сад та школа. І автор може зайнятися роботою. Доречі, прямий обов´язок забезпечувати дітей, є не тільки у чоловіка,а і у самої автора.
Пасхальний тролік• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
самый лучший совет, и это ведь реально сработает!!!
Мне без сахара• 09 апреля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Слабая отмазка, чтобы не работать..
А чому людині потрібно перед кимось отмазки робити? Хоче займатися дітьми хай займається, якщо чоловік нормально забезпечує.
Наверняка• 09 апреля 2024
Ответ дляСмурфетта
Мій перший і другий чоловік повністю віддавалися дітям, сиділи на лікарняних, школа, садок, все на них, мій другий чоловік був головою бк, всі збори на ньому, весілля дітей, навчання, все на ньому, з моїм сином все те саме. Є чоловіки, яким не страшно це.
Триндю-бриндю• 09 апреля 2024
Ответ дляНаверняка
ніхто не народжується із вмінням вирішувати дитячі проблеми, кожен може навчитися цій примудрості
неДодекаэдр• 09 апреля 2024
Вы знали что не любит, но согласились на это, вы живете с этим ощущением что вы ’не та’. Возможно вы транслируете это, возможно и он живет с этой мыслью. Иногда люди ждут от жизни одного, а потом разочароны чем как сложилось, может оно не плохо но как то не так. Скорее всего проблема в этом
После розвода мужик пойдет делать сына, а вы будете с двумя детьми, работать и дай бог чтобы он исправно платил алименты.
Наверняка• 09 апреля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Саме так.
Кумедний ґудзик• 09 апреля 2024
Ответ дляТриндю-бриндю
Ну на 2 дитину він же погодився, то треба було бути готовим до того, що прийдеться заробляти одному деякий час.
Даха-сваха• 09 апреля 2024
Ответ дляМне без сахара
Вы читали старпост? Похоже, что тот , кто оплачивает банкет имеет другое мнение)
Чтобы хотеть, что то, нужно это , что то себе обеспечить. А здесь- иждивенка