НеВРотик• 10 апреля 2024
Хто закривав ФОП
Підкажіть будь ласка рахунки в банках закривали онлайн чи у відділенні банку писали заяву?
АгатаХристя• 10 апреля 2024
Я не закривала ФОП. Але закривала фоповський рахунок в ПриватБанку (в мене був ще в Моно рахунок).
Все он-лайн. Перебуваючи в Німеччині.
Не за Будка• 10 апреля 2024
Онлайн . Предварительно сохранила все банковские выписки - мало ли что .
НеВРотик
• 10 апреля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Все он-лайн. Перебуваючи в Німеччині.
Там потрібно все по 0 зробити чи має бути якась сума при закритті -послуги банку
Кому там слова не давали• 10 апреля 2024
Онлайн, без проблем. На днях закрыла
В Приват 24, просто заходите, кликаете на 3 точки возле счета, там есть Закрыть рахунок. Нужно покопаться и найдете. Ну или боту в чат написать, там инструкции.
Ответ дляНе за Будка
Да, перед закрытием счета мне выскакивало предупреждение, чтобы справки запросила.
НеВРотик
• 10 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Дякую!
НеВРотик
• 10 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Онлайн, без проблем. На днях закрыла
Ви спершу рахунок закривали чи в дії Фоп?
НеВРотик
• 10 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Дякую!
Не за Будка• 10 апреля 2024
Ответ дляНеВРотик
Я закрывала сначала счет .
Ответ дляНеВРотик
Все по порядку, сначала ФОП в Дие.
Ответ дляНеВРотик
Потом же еще последний отчет нужно будет сдавать. Я еще не сдала.
НеВРотик
• 10 апреля 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Так там вроді до 40 днів