Панна Кота• 10 апреля 2024
Натхнення для тих кому +-40 а ще нема (але хочеться) дитину
Медсестричка• 10 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
роды в 20-ть и 40, как говорят в Одессе, две большие разницы
Моя подруга народила в 22 дитину з важким ДЦП (100% провина лікарів) і в 39 абсолютно здорову дитину. Для неї так - перші пологи кардинально відрізнялися від других. Але не в тому сенсі, який ви закладали в своє повідомлення.
Бабка-ежика• 10 апреля 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Авторе, а навіщо надихати народжувати у 40?! Щоб що? Демографію піднімати? Схоче жінка народжувати, то спробує. Надихальниця,
щоб розвести черговий срач
Царівна Жабка• 10 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
Це ви написали «ВИГЛЯДАЮТЬ як загнані лошаді»
В 25 дуже багато так само виглядають.
Хватит уже себя успокаивать)) В 25 так выглядят разве что единицы, которые в основном, ещё и ведут плохой образ жизни
очки_ннадо• 10 апреля 2024
Ответ дляМаксХмара
Не все женщины и рожают после 40
В данной теме речь о женщинах, рожающих в возрасте 40 и старше
Лика-прилипка• 10 апреля 2024
Нашла на кого равняться.мы украинки,у нас другой менталитет и другие ценности.в 16-18 уже можно создать отличную семью и родить несколько детей,а не на старости одного двух.
Нетутешня• 10 апреля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
А в чем успокоение? Мне еще нет 25😂
Лика-прилипка• 10 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
Есть статистика,при чем тут ваша подруга,это единичные случаи. Думаете,у врачей старородящай просто так из ниоткуда термин
Медсестричка• 10 апреля 2024
Ответ дляЛика-прилипка
Когда меня мама рожала, старородящими были все после 26 лет. Перестаньте в 2024 году оперировать терминами советского акушерства и гинекологии.
Своего не предлагать• 10 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Может хотят выехать всей семьей как раз поэтому и рожают
Но есть очень много отбитых, которые не собираются выехать а плодятся, живя вообще возле линии фронта, при жтом еще и не имея денег и элементарных условий
Пишу з калідору• 10 апреля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Слава богу, и не Сальма, и даже не Сара Джессика Паркер 🤣 А вы?
Ну решта мам у садочку теж про вас такої думки
Царівна Жабка• 10 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
А в чем успокоение? Мне еще нет 25😂
Что же тогда у вас за контингент такой, который в 25 поголовно выглядит, как загнанные лошади? Продавцы в АТБ?
Пишу з калідору• 10 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Погано дивитесь))
Ні, просто ви гарно спілкуєтеся з подругами і п´єте каву))
Царівна Жабка• 10 апреля 2024
Ответ дляПишу з калідору
Сомневаюсь)
очки_ннадо• 10 апреля 2024
Ответ дляLuxurygirl
Тогда поправляйтесь
Психические отклонения не лечатся. Кифосколиоз тоже не лечится
Джага-джага• 10 апреля 2024
Ответ дляМедсестричка
А чому ви думаєте, що в Україні мами 40+ обов´язково жебракують? У більшості випадків ( ми зараз не кажемо про маргиналів-алкашів та релігійні секти), жінка, яка вирішила народжувати після 40 - це людина, яка рішення прийняла свідомо. Яка нарешті досягла тієї ’лужайкі’, про яку так люблять розповідати на жіночих форумах. Це у 19 можна народжувати в шалаші. В 40 це вже, як правило, платне ведення вагітності, недешеві аналізи, платні пологи. В моєму оточенні жінки, що народжували в 40-40+ можуть дати своїм дітям на порядок більше, ніж вони ж у 25.
в Україні жінка в 40 років це, в більшості випадків, вже ходячий букет хвороб, якому вже хочеться лежати і шоб ніхто не чіпав
Нетутешня• 10 апреля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Понятия не имею, я же их не расспрашиваю, это молодые мамульки с колясками, неплохо кстати одетые. Но замученные и поплывшие капец
Король дивана• 10 апреля 2024
Ответ дляБлакитне небо
Роды нет. А вот спокойно поспать, конечно, в 40 хочется сильнее. Но вообще-то это не прям критично и не катастрофа, можно справиться. При условии, что муж тоже готов исполнять обязанности отца.
В танке• 10 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Це ви знущаєтесь так?) В них є все, і лікуватися можуть , де гарна медицина, і гарно виглядати без проблем, бо гроші є, няні будуть, коховарки, прибиральниці. Не хочу нікого образити, але бачила я тих замученних мам на дитячих майданчиках. Вони виглядають, як загнані лошаді.
Гарна медицина? Да її на порадниці вже брудом лише лінива не поливала!
В танке• 10 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Обрисуйте плюси вагітності ( і народження дитини) тим, кому за 40.
Тим кому потрібна дитина, ті самі плюси знайдуть. Для чого чужим людям їх обрисовувати?
Царівна Жабка• 10 апреля 2024
Ответ дляНетутешня
А с чего вы взяли, что им 25? Может эти молодые мамульки, это 45-летние советчицы, которым алкоголь без паспорта не продают?
Кракадэ• 10 апреля 2024
Ответ дляЧупокабра
Подивіться на Ганну Цукур
Нетутешня• 10 апреля 2024
Ответ дляЦарівна Жабка
Да конечно) возраст видно невооруженным глазом)