Бараболька• 10 апреля 2024

Дівчата, навіть як комунікуєте з такими кавалерами?

Все було чудово, гарне перше побачення, приємно здивував. З самого початку сказала що я не пишу першою, але він і так писав першим. Потім раптом типу зник з переписки на 2 дні. Написала в дусі "куди пропав?", він кинув фразу що так чекав щоб я написала. Я нагадала що не пишу, але ось написала і якщо тобі потрібна увага у такому форматі то скажи, ігри не люблю . Потім друге побачення, теж все ок, приємно дивує. Але в переписці наче інша людина. Знову через 2 дні різко пропав. Зрозуміла що знову чекає щоб я написала. Через тиждень таки написала, але у формі того що це дивна поведінка, ми різні, не підходимо, подякувала за все і попрощалась. І ось його прорвало, скидає відоси, я щось лайкнула. Тепер пише як справи, як настрій? Дивний якийсь, я ж вже попрощалась.
До слова, це іноземець, може я чогось не розумію про них. Як би ви відповіли? Сам він подобається при зустрічах, хвилюється, старається, допомагає, а в переписці таке, дитячий садок якийсь.
Весотехник• 10 апреля 2024
Не портите мужчине жизнь
Федорино Горе• 10 апреля 2024
В чому проблема теж писати?
Фиктивная• 10 апреля 2024
Слава богу, что оставили мужчину в покое!
So_so• 10 апреля 2024
Я человек простой. Хочу пишу, хочу не пишу. Никаких объявлений не делаю. Так что общение у меня в основном идёт легко.
Сало не люблю• 10 апреля 2024
Заварила кашу, сьорбай))у вас дивна поведінка
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Ага, але він не залишає
Бабуся Бетман• 10 апреля 2024
По моему, детский сад, как раз, с вашей стороны.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляФедорино Горе
В чому проблема теж писати?
Не пишу, коли будуть стосунки тоді можу писати. Але якщо чоловік бажає доброго ранку, то спілкування відбувається само собою протягом дня.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
В чому?
Голубая фишка• 10 апреля 2024
Курица, убегая от петуха думает «не слишком ли быстро я бегу?!»
Такая принципиальная, ну не писали бы вообще, а то прогнулись уже на второй день со своим «я никогда не пишу первая»
Фиктивная• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Ага, але він не залишає
Ну, понабивайте себе цену ещё.
Гидроусилитель руля• 10 апреля 2024
Чому не можна просто спілкуватися, а треба якісь мексиканські пристрасті?
Попразендовна• 10 апреля 2024
Игра ближе дальше. А Вы не попали на крючок. Второй этап - сахарное шоу.
Текайте, пока не поздно. Играет он так, и не от больших чувств
Бабуся Бетман• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
В чому?
Заявить, что вы не пишите первой, уже, как-то не этично. Ждете, что вам должны каждый день написывать.
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляГолубая фишка
’Никогда’ не було) Просто не пишу як правило.
Значит надо• 10 апреля 2024
Чорті що, ’никогда первая не пишу’ і пише
Найщасливіша• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Ага, але він не залишає
Він? Те що раз пропав, другий.....А Ви строчите першою
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Что за бред? Вы из какой-то секты? Почему вы не пишите до отношений? С таким подходом их может и не быть
Едимнаморе• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Ага, але він не залишає
Ну так, ви ж йому пишете нагадати, що перша не пишете
Карапулька• 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Какие большие чувства на 2м свидании?))) Полюбить должен?)
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляФиктивная
Ну, понабивайте себе цену ещё.
Навіщо? Цінність показує при зустрічах, привозить що попрошу і тд А в переписці щось не зрозуміле відбувається
Найщасливіша• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Пишете і він в цьому переконаний
Найщасливіша• 10 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Я йому пишу,що не пишу
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляПопразендовна
Просто не відповідати?
І заблочити?
Фиктивная• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Вы душная. Скоро мужику надоест.
Попразендовна• 10 апреля 2024
Ответ дляКарапулька
Ну будет втирать, что да)))
Найщасливіша• 10 апреля 2024
Ответ дляБараболька
Просто не відповідати?
І заблочити?
Напишіть йому про це
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Запитав, я відповіла, що якось не звикла писати першою, не роблю так. Не приділялась цьому велика увага
автор Бараболька • 10 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Де ви берете те нІкАгдА?
Гидроусилитель руля• 10 апреля 2024
«Я три дня гналась за вами, чтобы сказать, как вы мне безразличны» (с)