Щойно пройшли акції фрі Азов як з’явилися світлини у ТГ каналі.
Де не можна коментувати і не можна поставити навіть відповідні емоджі (смайли)
Ви все ще в ейфорії і тримаєте на п’єдесталі кумира?
klaraneill• 10 апреля 2024
Ответ дляLetruaa
Так, він розумна людина, але його поставили не вчасно зіграти роль президента
все вокруг виноваты, все такие плохие))) к батарее ж приковали 100%
klaraneill• 10 апреля 2024
Ответ дляУслада
Ми мабуть ніколи не навчимося обговорювати що небудь без образ.
Люди, в кого ви перетворилися?
третий год войны дает о себе знать...
klaraneill• 10 апреля 2024
Ответ дляLetruaa
А у нього є вибір вже? В тому ,,світі,, не все так просто.Ми бачимо тільки те,що нам хочуть показати
у него всегда был выбор, и не один. и сейчас есть
Ответ дляNat-li
Про эмоджи такая же правда, как и все остальное от вас...🤦♀️
Раз уж мы на русском.
А где палец вниз эмоджи?
Ответ дляNat-li
Авторица пытается втюхать параллель между нашими пленными и этими дыныровскими дегенератами
Удалено администрацией...
Ответ дляNat-li
Так это вы лайкаете посты про прилеты? Не удивлена.
Вы спамите в темках. О каких прилетах речь и где доказательства?
Если вы просто флуд развести, придется админам сообщить об этом
Luxurygirl• 10 апреля 2024
Ответ дляLetruaa
Нормальный и умный человек а самое главное с минимальными моральными принципами не пойдет играть такую роль
klaraneill• 10 апреля 2024
Ответ дляLetruaa
Який?
уйти с поста, назначить выборы, изменить политику партии
Ответ дляlus_so
А яким чином ваш текст стосується скріншота, шо ви додали?
Це дуже незручно пояснювати, бо має бути очевидно. Піар - або язик, це все на що вони спроможні, копіювати негатив у суспільстві від мітингів фрі Азов дуже легко - розмісти світлини про те що бачите на скріншоті
klaraneill• 10 апреля 2024
Ответ дляLetruaa
А він має на це право? Хто йому дозволить це зробити?
в смысле, кто, ермак что ли запретит? США например очень ратуют за выборы