10 апреля в 22:37

Як зробити запис екрану ( відео) у групі в телеграмі?

Є група, закрита, я в тій групі. І є відео, які я не можу зберегти, і навіть скріншот екрану не можу зробити, все чорне виходить.
Чи є якась можливість записати все таки відео , чи скачати його?
автор Свекруня 10 апреля в 22:38
Коли роблю запис екрану, то записує тільки звук, а екран чорний
Tttt-16e4 10 апреля в 22:39
Запретили делать запись экрана, скрины и тому подобное
Никак
Дрібка щастя 10 апреля в 22:39
На компьютере можно, если разрешает автор вообще запись.
Белочкой зови 10 апреля в 22:39
Ні, не зробити ніяк .
Белочкой зови 10 апреля в 22:40
То ви якісь уроки купували? Хочете зберегти? А їх закрили, щоб люди не розпросраняли
Дрібка щастя 10 апреля в 22:41
Там где запрещено, я включала на компьютере и снимала на телефон, это единственный вариант.
автор Свекруня 10 апреля в 22:41
Ответ дляБелочкой зови
То ви якісь уроки купували? Хочете зберегти? А їх закрили, щоб люди не розпросраняли
Так, я їх не встигли пройти, часу не було. А скоро група закривається
автор Свекруня 10 апреля в 22:42
Ответ дляДрібка щастя
Там где запрещено, я включала на компьютере и снимала на телефон, это единственный вариант.
Я про це думала, але це так довго. Багато відео довгих
ЯблокоРаздора 10 апреля в 22:42
Никак. Для этого и запретили.
Гладиолус 10 апреля в 22:50
Берете другий телефон і знімаєте відео яке в цей час іде на першому телефоні. Інше ніяк.
Семицветка 11 апреля в 04:42
Ответ дляГладиолус
Берете другий телефон і знімаєте відео яке в цей час іде на першому телефоні. Інше ніяк.
Тоже так делаю.
Я тут с краю постою 11 апреля в 20:33
Автор, я тоже так однажды купила вебинары и чтобы сохранить их себе, попыталась сделать запись экрана, но меня также ждал облом) Я каким-то чудом открыла видео так, чтобы оно было на маленьком экране в телеграме, но не в самом канале, а в общем списке каналов. И тогда удалось сделать запись экрана. Попробуйте, должно получиться