Бешене сарі• 11 апреля 2024

Зріст дитини. Комплекси

Дочка маленька. 13 років, зріст 141 см. Ендокринолог направила на обстеження, по рентгену кисті, точок росту мало відкритих. УЗД щитовидки показало,що щитовидки теж малувата. Завтра йдемо здати аналізи на іфр-1, ттг і т.д Статеве дозрівання йде, є місячні.
Дитина досить сильно комплексує через зріст. Лікар поки нічого не призначала, але обговорювали можливість стимулювання гормонами.
В кого були схожі ситуації? Що робили? Дякую
Добродійка• 12 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Инсулин
Что инсулин?
Королева ганделику• 12 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Так. А до чого творог?
Ви знаєте, що при пастеризації знищуються ферменти, які допомагають засвоювати кальцій? Тому творог з пастеризованого молока хоч і містить кальцій, але організм його майже не засвоює. Можете детальніше прочитати на сторінці в Інстаграмі @weston_price_
Королева ганделику• 12 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну наша маленька. Я не хочу, щоб вона потім нас звинувачувала, що ми могли щось зробити, а не зробили. Це як я зараз їй рівняю зуби, хоч ті брекети і давлять, і жмуть)
Ви впевнені, що лікарі компетентні? Брекети це не про здоров´я, нажаль. Вони не розширюють щелепу. Це треба було ставити біоблоки у період зміни зубів. Якщо лікар не розказав про максилу, про горизонтальний та вертикальний лицьовий ріст, про вузькі щелепи, про мьюінг – то це не компетентний лікар, лікує по старинці і потім у дорослому віці зуби знову можуть скучуватися
Королева ганделику• 12 апреля 2024
Ответ дляБешене сарі
Психолога поки не хоче. Але, думаю, що вдасться вмовити.
Психолог з батьками працює, а не з дітьми
автор Бешене сарі • 12 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
Ок.
Але брекети ставили на вже розширену щелепу.
Непогодка• 12 апреля 2024
Ответ дляТа легко!
Ого !!
Не ого,вона не сама висока в класі,дівчатка всі плюс,мінус такого зросту.є лише одна дівчинка маленька,так в неї і батьки 160
Патика-мотика• 12 апреля 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Мальчики растут до 20. Девочки - до первых месячных
кто вам сказал такую глупость? Эстроген может влиять на закрытие зон роста, но ключевое тут ’может’, ни о каком ’закрывает’ речи быть не может.
УжеВотДа• 12 апреля 2024
Дівчата, а де пошукати профільні групи по цій темі? Ті, де батьки про процес лікування/діагностики/лікарів спілкуються?
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляДобродійка
Что инсулин?
Какое значение инсулина у ребенка?
Вы же сдавали все анализы
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляКоролева ганделику
У детей с дефицитом роста не в кальции проблема.
Кальций содержится не только в молочных продуктах.
Мой ребенок после завершения гв (длительного) не ел ничего молочного лет до 6-7. Прибавки были 6 см стабильно. Потом стала есть, в целом ничего не изменилось.
Единственный важный момент с кальцием, в период полового созревания нужны дотации для бОльшей плотности костей
Добродійка• 12 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Какое значение инсулина у ребенка?
Вы же сдавали все анализы
Сахар в норме. Я не знаю это и есть инсулин или это что-то другое.
Просто звязда• 12 апреля 2024
Ответ дляУжеВотДа
Скажіть, як продовжилася ваша історія. Бо вирости на 13 см то теж круто вийшло.
Приймала донька гормони? Чи ще росте?В темі якщо не помиляюся, ви писали що гормон у дитини виробляється, але до нього не чутливі рецептори.
Ні, вирішила не приймати. Начиталась історій, що згодом від приймання можуть бути різні негативні нюанси. Сподіваюся, що ще трохи підросте. У мене - 158, я ніколи не комплексувала.
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляДобродійка
Сахар - глюкоза.
Инсулин - инсулин.
При нормальном уровне глюкозы он может быть любым по значению.
У высокорослых детей, которые выбиваются за рамки верхних границ нормы, когда все остальные анализы в порядке, обычно сильно повышен инсулин (это очень плохо для здоровья)
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Кардонат хотя бы курсами пьет?
Комплекс аминокислот, йод с селеном...
Ацидоз исключен?
Какой уровень инсулина?
Просто звязда• 12 апреля 2024
Только кардонат принимает.
Просто звязда• 12 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Кардонат хотя бы курсами пьет?
Комплекс аминокислот, йод с селеном...
Ацидоз исключен?
Какой уровень инсулина?
Только кардонат принимает.
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляПросто звязда
Только кардонат принимает.
Магний, цинк, витамин Д, йод и селен тоже обязательны.
Аминокислоты (все) тоже нужны практически постоянно, потому что все гормоны - белки.
У ребенка может быть ацидоз, это дает задержку роста, помимо других возможных дефицитов и проблем.
Нужны анализы, я выше автору давала список.

Надеяться что ребенок вырастет конечно правильно, но тем временем нужно очень многое сделать чтобы это случилось по максимуму
Добродійка• 12 апреля 2024
Ответ дляsky-labs
Сахар - глюкоза.
Инсулин - инсулин.
Спасибо я сделаю. Но я думаю что она просто высокая, потому что мы с мужем высокие. Странно почему же эндокринолог не сказала мне о таком анализе🤔
sky-labs• 12 апреля 2024
Ответ дляДобродійка
Почитайте две предпоследние темы отсюда

https://sovet.kidstaff.com.ua/profile/805047

Тут тоже не был назначен инсулин ни одним из эндокринологов.
Странно, да...
Просто звязда• 12 апреля 2024
Ответ дляsky-labs

Спасибо!
Стриптизерка• 12 апреля 2024
Ответ дляСвій варік
Это нормально?

Сыну 9 и 146 см. И он не самый высокий в классе...
Моему почти 9 и 142 или где-то так. Да, высокий, но есть мальчики и повыше
Свій варік• 13 апреля 2024
Ответ дляСтриптизерка
Так это нормальный рост для 9 лет.
Котомафия• 12 мая 2024
Ответ дляsky-labs
Во-первых - успокойтесь, у него достаточный рост!
Во-вторых - в этом возрасте зоны роста уже закрыты и рост можно увеличить только хирургическим путем ... смотрите ’во-первых’
У меня много знакомых парней аыросли после 20 см на 10
MacOS-ница• 24 мая 2024
Можете ещё обратиться к генетику.
Попа как у Кардашьян• 29 мая 2024
Ответ дляdulenok
я человек с ростом 153 (в 9 классе был 143) ...комплексов из-за рсота никогда не было. Не знаю, нужно ли лечение ..может лучше от комплексов постараться избаиться с помощью психолога
А у меня как было в 12 лет 155, так и осталось 155 в 35. Странно это. Резко расти в 12 перестала. А до этого росла с бешеной скоростью. Ну у меня родители коротыши, так что вроде все норм.
Женщинас• 02 июня 2024
Во сколько лет у нее начались месячные и какой тогда был рост?
Кукарикуууууу• 03 июня 2024
Ответ дляКоролеВешна
150 і 141 - це відчутна різниця. В дитини не трапився скачок росту. Хоча, гормональна система спрацювала і почались місячні. Думаю, спеціалісти щось відкорегують. Головне - не боятися гормональної тепапії. Та бов´язково перевірити хребет і гіпофіз.
хребет то точно. У нас в школі приходила якась типу цілителька на лекцію (то давно було). Так от, вона сказала, що хто маленький, то в хребті шось заблоковане, після тої лекції хто зотів, то вона то справила (шось там натискала). Всі стали рости дкже швидко. Тому думаю дійсно можливо шось в хоебті може бути, особлтво якщо в вас в родині всі великі
Щось не спиться• 13 июня 2024
Нещодавно була на греблі, всі спортсмени дуже високі, може донці це допоможе?
ЯсноВидящая• 15 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Я 170, чоловік 194. З маленьких в нас лише бабуся, але вона 165
165 це середній зріст
ЯсноВидящая• 15 июня 2024
Ведіть на обстеження, може ще можна якось гормонами стимулювати.
Моїй дитині теж 13 років, правда хлопчик - 162,5 см. Не вважаю його дуже високим. Височенький, але середній зріст
У класі найнижча дівчинка сказав 154 см
141 це вже дуже мало