Бешене сарі• 11 апреля 2024
Зріст дитини. Комплекси
Дочка маленька. 13 років, зріст 141 см. Ендокринолог направила на обстеження, по рентгену кисті, точок росту мало відкритих. УЗД щитовидки показало,що щитовидки теж малувата. Завтра йдемо здати аналізи на іфр-1, ттг і т.д Статеве дозрівання йде, є місячні.
Дитина досить сильно комплексує через зріст. Лікар поки нічого не призначала, але обговорювали можливість стимулювання гормонами.
В кого були схожі ситуації? Що робили? Дякую
Бешене сарі
• 15 июня 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Ведіть на обстеження, може ще можна якось гормонами стимулювати.
Моїй дитині теж 13 років, правда хлопчик - 162,5 см. Не вважаю його дуже високим. Височенький, але середній зріст
У класі найнижча дівчинка сказав 154 см
141 це вже дуже мало
У класі найнижча дівчинка сказав 154 см
141 це вже дуже мало
Вже все пройшли. Всі гормони в нормі, кальцій в нормі, вітаміни в нормі, хребет ок, щитовидна в нормі.
палка-копалка• 22 июня 2024
Ответ дляБешене сарі
Ми будемо слідувати настановам лікарки, це точно. Мене більше хвилює, як це переносять дітки, чийсь досвід
В мене менший син такий. 12 років 140 см. Маленьке, худеньке. Я на сто відсотків не можу бути впевненою, що там в нього в голові, але зовнішньо навіть натяку на комплекси немає. Навпаки, в нього всі друзі набагато старші, є і по 18років. І, звичайно, на добрячі три голови вищі. Чесно, я теж переживаю, але вирішила поки не акцентувати ще хоч рік. Бо старшого почало сильно тягнути лише в 14, то може і в цього все ще буде. Після 13ти піду обстежувати
Чудовий каламбур• 17 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Я имела опыт только наблюдения таких детей. Хорошо пеиеносили, вырастали до среднего роста и прекращали приём. Мальчики в лет 17-18, девочки не знаю, наверное раньше
Зубожиння• 19 июля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
нормальний ріст. я 164, в мене купа подружок було 150-160
164 це не 141, різницю відчуваєте? Після початку місячних шансу значно вирости вже просто немає без допомоги, тут дай боже до 150 дорости і то не фактВ мене дочка 163 см, хоча ми з чоловіком вищі, але то нормальний зріст, нема причин для комплексів.
Зубожиння• 19 июля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
У меня подруга 149. Все нормально и по пропоциям тоже, просто миниатюрная. Никакя это не карликовость.
та звісно, гном серед людей, не життя а казка - стандартні меблі на тій же кухні їй зависокі, одяг в дитячому відділі або перешивать, дістати щось з полиці навіть стілець не допоможе. В перукарні і то не зручно в кріслі.
Сиамская сороконожка• 29 июля 2024
Ответ дляБешене сарі
Ну наша маленька. Я не хочу, щоб вона потім нас звинувачувала, що ми могли щось зробити, а не зробили. Це як я зараз їй рівняю зуби, хоч ті брекети і давлять, і жмуть)
А то что от гормонов куча побочек она обвинять вас не будет? Запишите ее на плавание, на баскетбол. К 18 будет 160, то нормально.
Автопортрет нурофена• 01 августа 2024
Моей дочери 14 лет, рост 156см, тоже расстраивается, что невысокая, особенно когда видит своих высоких одноклассниц. Приходится уговаривать, что ее рост входит в пределы нормы. Делали рентген кистей, зоны роста почти закрыты. Очень надеюсь, что хотя бы еще на 3 см подросла. Я сама мелкая 155см, тоже в юности страдала из-за роста, даже к врачу сама ходила просила назначит лекарства, но с меня посмеялись и послали домой.
Автопортрет нурофена• 01 августа 2024
Ответ дляИВэ
Батьки двоюрідного брата побачили проблему, коли він був у 14 років 140 десь см. Вже задумались за гормони. Але вирішили зачекати трохи. І добре, що нічого не робили. Він зараз 198 см.
Да у мальчиков такое часто бывает. Я помню как были на ДР 15 лет у одного знакомого парня он был ростом около 150см. Потом через три года приехали к ним в гости, вышел такой себе дядя Степа под 2 метра, я прям обалдела. У девочек не так, у них скачок роста раньше, перед началом месячных, потом рост замедляется и девочка потихоньку дорастает еще на несколько см и все.
Автопортрет нурофена• 01 августа 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Если зоны роста закрыты или нехватка гормона то спорт до лампочки. Я тоже с 13 лет пыталась такими методами подрасти. Ела морковку, висела на турнике, растяжки всякие, бассейн. Не помогло это.
Сиамская сороконожка• 01 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Какой у вас рост?
Викликаю на дебати• 01 августа 2024
Я со своими 154 см служила, никогда не было комплексов. Сын у меня 185.
Читаю , что многие комплексовали за невысокий рост. Удивлена
Но да 141- маловато очень
Зажуженная Жужжа• 02 августа 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А месячные со скольки (если есть)?
Мальчун-задирун• 16 августа 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
До того, что творог, рыба - это кальций.
И какое это отношение имеет к росту? Мой муж не ел молочку никакую,вырос до 1.96
Ранковий базар• 05 сентября 2024
Ответ дляБешене сарі
Я 170, чоловік 194. З маленьких в нас лише бабуся, але вона 165
Ааа. Тоді підозріло. Я, наприклад, не бачу нічого страшного. Соматотропін - гормон росту має бути введений, якщо організм того потребує
Ранковий базар• 05 сентября 2024
Ответ дляdulenok
я человек с ростом 153 (в 9 классе был 143) ...комплексов из-за рсота никогда не было. Не знаю, нужно ли лечение ..может лучше от комплексов постараться избаиться с помощью психолога
Підтверджую. Я 158см. Важу 53кг в 41рік і завжди почуваю себе маленькою і акуратною))
Ранковий базар• 05 сентября 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
У вас познания в анатомии и здоровье остались на уровне совка)))) моему мужу 51 и он считает, что творог с сахаром и сметаной восполнит ему необходимый кальций😄😄😄
Ранковий базар• 05 сентября 2024
Ответ длякогдадеЦкие
Мы с мужем тоже невысокие, поэтому я не ожидала, что у нее будет высокий рост и пустила это на самотек. Сейчас дочь начала комплексовать
Тю.. а как можно победить генетику?