Bransoletka• 11 апреля 2024

Поясніть, яка шкода від розбиття ТЕЦ, якщо ми маємо ще АЕС?

Не обізнана. ТЕЦ дають електроенергію, їх знищують ракетами. Але ж є і АЕС, які теж виробляють електрику. Яка шкода і наслідки від знищення ТЕЦ?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 11 апреля 2024
я думаю, система так сделана, чтобы подстраховывать выработку энергии и ее распределение
mabel.s• 11 апреля 2024
АЭС надо запитать, они сами для себя не вырабатывают электроэнергию. В Чернобыле хотели попробовать обойтись без ТЕЦ. последствия знаете?
ok1904• 11 апреля 2024
Удалено администрацией...
Riesling• 11 апреля 2024
А я от не розумію як, маючи гугл, задавати такі питання на форумі домогосподарок.
Pіxel• 11 апреля 2024
Розбиття ТЕЦ може спричинити припинення постачання тепла та електроенергії. Це може також призвести до забруднення навколишнього середовища та екологічних проблем (особливо якщо ці ТЕЦ працюють на вугіллі або інших вуглеводняних паливах).
liss• 11 апреля 2024
На захист Трипільської ТЕС від російських атак пішло 9,7 мільярдів гривень з бюджету

Нагадаємо, Трипільска ТЕС є найбільшим постачальником електроенергії у Київську, Черкаську та Житомирську області та в столицю України.

Крутий вийшов захист за майже 10 мільярдів🤬

Детально читайте вище в каналі☝🏽
Бу-ді-бу• 11 апреля 2024
Если условно своими словами, то если энергия вырабатывается - ее нужно куда-то тратить. Если ее не распределять, то это приведет к перенагрузке. И последствия будут не радужные.
HelloKitty18• 11 апреля 2024
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
Та прям таки, не всі ж тут розбираються в таких питаннях.
--Елена--• 11 апреля 2024
Если коротко, то примерно так. Источники питания , которые работали в общей системе не заменяют друг друга, а дополняют.
автор Bransoletka • 11 апреля 2024
Ответ дляok1904
Удалено администрацией...
Нормально відповісти не можна, що за звичка хамити?
TaFo• 11 апреля 2024
совокцпная мощность энергосистемы состоит из мощностей генераторов, входящих в нее. Это все: АЭС, ТЭС, ГРЭС.
автор Bransoletka • 11 апреля 2024
Ответ дляRiesling
То не заходьте, не читайте і не відповідайте. Це форум для спілкування.
автор Bransoletka • 11 апреля 2024
Ответ дляliss

Детально читайте вище в каналі☝🏽
Усе зрозуміло....
Filomena• 11 апреля 2024
Ответ дляliss

Детально читайте вище в каналі☝🏽
Ви хоч раз ТЕС бачили?
Можна захищати багато чого, але блоки від ракет можна захистити лиш опустивши під землю. Ви ж розумієте що це не можливо?
liss• 11 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Зависит от воспитания человека и образования .. Вместо ответа хамство , поражаюсь честно с таких и вижу это только здесь 🤪
antiguaibarbuda• 11 апреля 2024
В 2021-ом году 55% электроэнергии давали АЭС, самой мощной была ЗАЭС. ТЕС (30% добычи раннее) есть разных видов, одни дают только электроэнергию, другие электроэнергию + горячую воду для отопления.
liss• 11 апреля 2024
Ответ дляFilomena
Ви хоч раз ТЕС бачили?
Не бачила , куда ушли 10 млд? Ви бачили ?
Natal_ka91• 11 апреля 2024
Сьогодні десь читала, що спочатку вирублять ТЕЦи, потім будуть вирубувати розподільчі станції щоб вивести з ладу і АЕС. Я так розумію, не взаємозалежні, але доповнюють одне одного. Тв*рі добре знають куди бити. Нам залишається на всякий випадок знову готуватися до всяких блекаутів.
Alex_Kri• 11 апреля 2024
1. АЭС может и не хватить. 2. АЭС не могут быстро подстраиваться под изменение энергопотребления. 3. АЭС тоже могут вырубить, даже без непосредственных ударов по ним. Перспектива очень нехороша
ok1904• 11 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Усе зрозуміло....
Ви бачили Трипільську ТЕС в мирний час?
ok1904• 11 апреля 2024
Ответ дляliss
Що не так? людина постійно створює провокативні теми, наче не вникаючи в суть, гугл відкритий для всіх, вивчити самостійно ази по темі не складно
СвітланкаОК• 11 апреля 2024
Ответ дляAlex_Kri
А американца плачуть, що ми НПЗ кацапські розбиваємо…
kh0110• 11 апреля 2024
Ответ дляFilomena
Ви хоч раз ТЕС бачили?
Ну Трипольскую я как раз много раз видела, уже с началом войны и скажу я вам, меня не удивило, что ее разбили. Вот что странно, домики в Конча заспе не под землёй, но все целое. Я думаю люди которые там ездят понимают почему) кстати, наземная охрана тоже сильно разница, не в пользу ТЕЦ
Anet337• 11 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Да п..ц просто, тоесть мы не люди! От этого ещё хуже и какое-то отчаяние.....
автор Bransoletka • 11 апреля 2024
Ответ дляok1904
Що провокативного в даній темі?
Якщо вам не подобаються мої теми, просто не заходьте в них і все.
Alex_Kri• 11 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Так то на их экономику влияет. Мы уже не влияем...
СвітланкаОК• 11 апреля 2024
Ответ дляAlex_Kri
Але ж який цинізм на весь світ отак підтертися нами по факту…
ok1904• 11 апреля 2024
Ответ дляAlex_Kri
ага
автор Bransoletka • 11 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А коли штати не були цинічними?
СвітланкаОК• 11 апреля 2024
Ответ дляkh0110
А який сенс кацапні будинки в Кончі бомбити? Тим паче вони всі пусті, батальон Монако самі знаєте де.