Не обізнана. ТЕЦ дають електроенергію, їх знищують ракетами. Але ж є і АЕС, які теж виробляють електрику. Яка шкода і наслідки від знищення ТЕЦ?
Mystery -ing• 11 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
Хіба в минулому році не били по трипільській? Мені здається що було щось
Не помню честно- по генерации ли, просто возле каждой станции есть подстанция. Именно подстанция это ж и есть распределение (не генерация).
Ответ дляBransoletka
І я думала, що якщо у них тоді не вийшло, то зараз вже тим паче не вийде. Але якось це все дивно...Бо тоді у нас і менше пво було, і таких руйнувань не було. Графіки перестали вводити одразу, як з США аудитори приїхали
Ви неуважно читаєте новини, ще на при кінці зими була інфа, що з електрикою найтяжче буде у серпні цього року
Конфет04ка• 11 апреля 2024
Ответ дляMystery -ing
рядом со станцией ОРУ. распределительные - это другое.
Ответ дляrainbow2018
Жіночки, а давайте всі тут не тільки роз´яснемо автору як працює енергетична структура України, але й поінформуємо її про розташуаання у ваших регіонах енергетичних об´єктів, включаючи розподільчі станції. Що там ви бачите з вікна, або проїжджаєте по дорозі на роботу. Або навіть ви самі працюєте в цій сфері або в суміжній - діліться всім, що знаєте! Можна ще додати інформацію про військові шпиталі або вузлові жд станції, або про стратегічні промислові об´єкти. .Бачте - як людина переймається проблемами функціонування різноманітних галузей в Україні з початку великої війни! Як зареєструвалась наприкінці 23 - то тільки одну тему про хворіючу дитину відкрила. Всі решта - актуальні проблеми, політична та економічна криза, наслідки ракетних обстрілів. Видно, що людина небайдужа, щиро цікавиться, збирає інформацію. Треба допомогти!
Ви мені нагадали ситуацію з мого життя. 25.02.22 рік, моя дитина захворіла, мала тяжкі приступи кашлю і мені терміново потрібно було знайти беродуал. Пишу я в місцеву групу, чи працюють аптеки і з якої години комендантська. На що отримую панічну відповідь від однієї жночки, що я колаборантка, рознюхую інформацію і взагалі немає чого шастати, війна в країні. У людей якесь затьмарення здорового глузду, чесне слово
Ответ дляnenatasha
Били кинджалом о 7 ранку, я чула тоді вибух.
Mystery -ing• 11 апреля 2024
Что-то мне подсказывает, что после максимального вывода из строя ТЭС/ГЭС - пойдут магистральные 330/750 кВ подстанции.
РФ на этом не остановится.
KozaNostra_I• 11 апреля 2024
Ответ дляAlex_Kri
1. АЭС может и не хватить. 2. АЭС не могут быстро подстраиваться под изменение энергопотребления. 3. АЭС тоже могут вырубить, даже без непосредственных ударов по ним. Перспектива очень нехороша
АЭС отдают энергию через подстанции 750 кв. Достаточно уничтожить подстанцию, чтобы отключить АЭС от общей энергосистемы.
Ответ дляКонфет04ка
как дела у нас? )
Хорошо, овощи скоро подешевеют, свинина, пока нет экспорта дорожать не будет. Пенсии повышать пока не будут. С электричеством сложно, но все будет ок, если будем экономить. Мобилизация очень нужна, так как военные устали. Оборону держим и атаки рашистов отбиваем успешно, уничтожая до 80% их наступательных сил, на Херсонском направлении.
Краткий пересказ сказки за сегодня)
Мужчинам паспорта теперь только с военником можно оформить, правда я не поняла ещё когда это вступит в силу.
Краткий пересказ сказки за сегодня)
СвітланкаОК• 11 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Треба з 20 років мобілізувати. Чмут
Сам він коли піде служити? Чи грошики збирати воно якось тойво… безпечніше…
Ответ дляrainbow2018
Ну автору может эта информация и нужна, а рашики это и так все знают, так как строилось это всё ещё при совке и локации есть на Гугл картах)
СвітланкаОК• 11 апреля 2024
Ответ дляok1904
Ви она +/- однакова з початку війни. А мала б бути з покращенням, все таки 3й рік вчать фахівців ппо...чи не вчать...
Ракет немає і інших засобів для ппо.