Доктор Варвар• 11 апреля 2024
Кішечка трохи важко дихає
Декілька днів помітила, що в кішечки сльозять очі. А сьогодні зранку вона дихала ніби з перепонами. Що це може бути?
Чумачечая Весна• 11 апреля 2024
Захворіла ваша киця, до ветеринара несіть. У котів перебіг хвороби дуже швидкий, лікуйте поки не пізно.
Доктор Варвар
• 13 апреля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Як ваша киця?
Добре, дякую) сходили до лікаря, трошки температура піднялась, вкололи імуностимулятори, то практично нежить пройшов.