Барабасиха• Изменено 11 апреля 2024
Дитячий топ 75% нейлон, 25% спандекса з чашками безшовний
В описі до виробу читаю, що легкий і дихаючий. Читаю про тканину, пишуть на літо жарка, що вона схожа на шовк. Купити хочу дитині 10-11 років під блузки, фудболки як спідня білизна. І щось на мене напав сумнів(( Порадьте, будь ласка, перший в житті топ- ліф для дитини, яка ненавидить дискомфорт та не переносить жару. Дякую
Барабасиха
• 11 апреля 2024
Ответ дляМолчавочка
Це синтетика . Я б не купувала.
Ну так, синтетика тому вагаюсь
Крем для арбуза• 11 апреля 2024
у меня дочь очень чувствительна с телесному дискомфорту, Остановились на хб топиках Катамино, широкие лямки, съемные вкладыши, под грудью не давит.
Молчавочка• 11 апреля 2024
Ответ дляБарабасиха
Ну так, синтетика тому вагаюсь
Купіть бавовняні. Я своїй купую такі,а парочку купили синтетичних, вони підходять більше для занять спортом і не на жарку погоду, зручні, тому що більш еластичні без швів. Але я пояснила донці, що носити їх постійно не можна.
Джинци на Флісі• 11 апреля 2024
Моя такие носит, очень комфортные. Есть обычные хлопковые - не нравятся, по сравнению с этими говорит неудобно.
Барабасиха
• 11 апреля 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Спасибо. У меня такая же
Барабасиха
• 11 апреля 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Спасибо. Значит, нам нужно пробовать...